BIEGI   W  WOJ.  LUBUSKIM

WYNIKI

Miejscowość

Nazwa  Biegu

Ilość

Rok odbycia się

Bogdaniec Dziesiątka Lasów Bogdanieckich
            Historia 2005-2018 
15 2005 2006  2007  2008  2009  2010
2011  2012  2013  2014  2015  2016
2017  2018  2019      
Bledzew Bieg Cysterski
            Historia 2009-2016
8 2009 2010 2011  2012   2013  2014
 2015  2016        
Czerwieńsk Jorge Cross 6 2012K 2012M 2013  2014K 2014M  2018

Długie

Biegi Przełajowe  15  2001 2002  2004   2004J 2005  2006
2007  2008  2009  2010  2011  2012
 2013 2014  2018      
Drezdenko Drezdenecka Dycha 3 2015 2016  2018      
Głębokie - Pniewo Bieg po Słońce, Mistrzostwa
woj. Lubuskiego w Biegu Górskim
           Historia 2002 - 2016
 18

2002

2003

 2005

 2006 

  2007 2007M

2008

 2009  2010  2011  2012 2013 

2014

 2015   2016  2017  2018  2019
Grand Prix Gminy Międzyrzecz 2017 Grand Prix Open2017 
Grand Prix Kat.Wiek.2017
Grand Prix Miedzyrz2017
11

 Wyzwolenia

 Pniewo 3 Maja Międz10 Mar.Sztaf. Żołnierza

Niepod_K

Niepod_M

       
Grand Prix Gminy Międzyrzecz 2018

Grand Prix Open2018 
Grand Prix Kat.Wiek.2018
Grand Prix Miedzyrz2018

10

Wyzwolenia

 Pniewo

3 Maja

 Międz10

 Mar.Sztaf.

Żołnierza

Niepodleg

              
Grand Prix Gminy Międzyrzecz 2019   7

Wyzwolenia

 Pniewo

3 Maja

 Międz10  Mar.Sztaf. Żołnierza

Niepodleg

         
Głębokie

             Maraton Sztafet
           Historia 2000 - 2014 

 37 1999 2000 2001 2002 2003 2004
2005 2006    2007  2008  2009  2010
 2011  2012G  2012   2013  2014G  2014
2015  2016-Open 2016-OpenS

2016-4+1

2016-4+1S 2016+250
2016+250S 2016-4+50 2016-4+50S  2017-4+1

2017-1+4

 2017+250

2017-4+50

2018-Open  2018-OpenS 2018-Dr.Sz  2019-Open 2019-OpenS
2019-Dr.Sz          
Gorzów - Witnica Maraton Po Ziemi Gorzowskiej 6 1985  1986  1987  1988 1989 

1990

Gubin Bieg Biegam Bo Lubię 4 2013 2014  2015 2016    
Janczewo Janczewska Dziesiątka 5 2014 2014NW  2015  2016  2017  
Kęszyca Leśna Bieg Żołnierza 4 2016 2017  2018  2019    
Kostrzyn Kostrzyńska Dziesiątka  33 1987 1988 1989 1990 1991 1992
1993 1994 1995 1996 1997 1998  
1999  2000 2001 2002 2003 2004 
2005 2006  2007 2008  2009  2010
 2011  2012 2013  2014  2015  2016
 2017  2018  2019      
Kłodawa Bieg Szlakiem jez. Kłodawskiego 7 2010 2011  2012  2013  2014  2015
 2017          
Krosno Odrz. Bieg Odry
Krośnieńska 10
9 2007  2008  2010  2011  2012 2013
2013M 2014K 2014M      
Lubsko Maraton - Lubsko Biega 4 2009 2012 2012Sz 2013    
Lubiszyn Bieg Lubiszyńskim Szlakiem 5 2012 2013  2014

2014NW

  2015  
Lubniewice Cross Lubniewicki
Nietuzinkowy Cross
7 2003 2004 2005

2006

2007  2012
2019          
Łagów Bieg Łagowskiego Lata  10 1999 2001 2002  2009  2010  2011
2012   2013  2014  2016    
Międzyrzecz

Międzyrzecka Dziesiątka Historia 1992  - 2019

 28 1992  1993 1994 1995 1996

1997

1998 1999 2000 2001 2002 2003 
2004 2005  2006   2007   2008 2009
2010  2011  2012 2013  2014  2015
    2016  2017  2018 2019    
Międzyrzecz Bieg  Obrzan 11 1987  1988  1989 1991  1992 1993
1994 1995  1996  1997 1998  
Mierzęcin Bieg Przełajowy 2 2010 2011        
Niesulice Niesulicka Piątka 8 2006 2007  2008  2009  2010 2011 
2012 2013        
Nierzym Bieg Trzech Jezior 12 2013PL 2013M 2013K  2014PL 2014M 2014K
2015  2016M 2016K  2017M 2017K  2018
Nowa Sól Półmaraton Solan 36
 1984 1985 1986 1987  1988 1989
1990  1991 1992 1993  1994 1995
1996 1997 1998 1999  2000 2001
 2002 2003 2004 2005 2006   2007
2008  2009  2010 2011  2012 2013
2014  2015K 2015M  2016 2017 2018
Nowa Sól Do Pustego Grobu 6 2013 2014K 2014M  2015K

2015M

2016
Przemysław Bieg Śladami Wiosny  29 1985  1988 1989 1991 1993 1994 
1996   1997  1998  1999 2000 2001
   2003 2004 2005 2006 2007 2008
  2009  2010  2011 2012  2012P 2013 
  2014  2016   2017   2018  2019  
Przytoczna Bieg im. T. Hopfera  22  1985 1986 1987 1990 1991 1993
 1994 1995 1999 2001 2004 2006
2007 2008 2009  2009D  2010  2011
2012 2012D 2013  2014    
Przytok Półmaraton Przytok 17 2003 2004 2005 2006 2007 2008
2009 2010 2011K 2011M 2012  2013
2014  2015  2016 2017 2018  
Pszczew Pszczewska Dwudziestka 33 1985 1986 1987 1988 1989 1990
1991 1992 1993 1994 1995 1996
1997 1998 2000 2001 2002 2003
2004 2005 2006 2007 2008  2009
2010 2011 2012 2013   2014  2015
2016 2017 2018      
Rogoziniec Ogólnopolski Bieg Leśny "Dzikkus" 2 2014-5 2014-10        
Skwierzyna "Złoty Lew  Skwierzyny" 12 2004 2005  2006 2007  2009  2010
2012  2013   2015  2016 2017 2018
Oś. Poznańskie Piątka Majowa 7 2012 2013  2014  2015  2016  2016
2018          
Sława Bluesobiegi Sławskie 6 2009 2010 2011 2012 2013-K 2013-M
Słubice Biegi Niepodległości 15 1999 2006 2007  2008  2009  2010
2011  2012    2012D 2013  2015N 2015F
2016  2017  2018      
Sprotawa Bieg Dziadoszan 3 2006 2007  2009      
Stary Kisielin Lubuski Maraton Szlakiem Wina i Miodu 2 2013K 2013M        
Starościn Bieg św. Huberta 3 2017 2018  2019      
Strzelce Kraj. Piątka na Rynku 7 2015 2015W 2016  2017  kros2017  2018
 2019          


Sulęcin

 

Cross Sulęty  19 1994 1995 1996 1997 1998

1998M

 1999 2001  2004   2005 2006    2007
2008  2009  2010  2011  2012 2013
2014          
Sulęcin Memoriał im St. Ożoga 16 2001 2002 2004  2006  2007 2008 
2009  2010 2011

  2012

2013   2014 
2015  2016 2017  2018    
Świebodzin Świebodzińska  Dziesiątka 12 1996 1998  1999 2000 2001 2002 
2011  2012   2013    2014   2015  2015
Sulechów

Zimowy Maraton na Raty
        Wyniki Końcowe-2013

        Wyniki Końcowe-2014
        Wyniki Końcowe -2015

23 2013-1   2013-2  2013-3  2013-4  2013-5  2013-6
 2013-7   2013-8   2014-1   2014-2   2014-3   2014-4
2014-5 2014-6 2014-7 2014-8  2015-1 2015-2
2015-3 2015-4  2015-5 2015-6 2015-7   
Szlichtyngowa Bieg Szlichtyngów 3 2007 2008  2009      
Trzciel Bieg Uliczny 5 1987 1989 1991 1997  1998  
Zbąszynek Biegi Uliczne 5 2009 2010 2011  2012  2013  
Żagań Bieg Niepodległości 13 2012 2013HK 2013HM 2013K 2013M  2014
2014H  2015  2016K 2016M  2017K 2017M
2018          
Żagań Cross 3 2011 2013K 2013M      
Zielona Góra Bieg Nocny Bachusa 19 1997 1998 1999 2000 2002 2004
2005  2006 2007

2008 

2009 2010 
2011  2012K 2012M   2013K  2013M 2014K
2014M          
Zielona Góra Bieg Sztafetowy 5 1996 1997  2011  2012 2013    
Zielona Góra Półmaraton Zielonogórski 8 2012K  2012M   2013   2014  2015 2016
2017  2018        
Zielona Góra Drużynowy Bieg Winobraniowy 4 2010 2011  2012   2013    
Zielona Góra Parszywa '12 7 2011 2012K 2012M  2013K 2013M  2014K
2014M           
Zielona Góra Puchar Run Planet
Klasyfikacja Końcowa 2013
5 2013-1 2013-2 2013-3  2013-4 2013-5   
Mistrzostwa woj. Lubuskiego w Biegach Długich 4 2013 2014  2015 2016    

Komunikaty Grand Prix

Województwa Gorzowskiego (1987 - 1998)

Województwa Lubuskiego (1999 - 2013)

 

27 1987 1988 1989 1990 1991  1992
 1993  1994 1995 1996 1997  1998
1999 2000  2001 2002 2003  2004
2005  2006  2007  2008  2009  2010
2011  2012   2013      
Inne biegi 33 Gubin Santok Łuk2010  Luk2011   Psz.Mar Wet-11

Lub2013

Lubno2013 Gorzow13   Żary2013 Bojadła2015  Słubice15
SłubiceP-15  SłubiceP-15

KozSłubiceP-15

 Miedzyrzecz15  Gubin2015  Wiechl-15-5
Wiechl-15-10

Miedzyrzecz16

 Bojadła2015

Strzelce2016

 Bieganów2,5-16 Bieganow5-16 
Między2016

GazRun2017

 Pszczew2017

 Niepod2016

 ZielonaGóra2018  Deszczno2019
Baczyna2019  Bogdaniec2019  Chartów2019      

Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r