XV MARATON SZTAFET " GŁĘBOKIE 2014 "
Głębokie 25.07.2014 r.

 

1. 17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA I  - czas 2:30:15
                                                     Sztafeta nr 12   Kategoria "4+1"   miejsce 1

Marcin Jaskowski,   Zbigniew Isanski,   Karol Maciąg,   Dominik Kryca,   Monika Wąsiewicz

2. MOSiW Międzyrzecz - czas 2:30:54
                                                  Sztafeta nr 15   Kategoria "4+50"   miejsce 1

Michał Kubik,  Tobiasz Belgrau,  Szymon Bergrau,  Krzysztof Kochan, Zbigniew Kolis,  

3. Osiedle Rozalin w Lusówku - czas 2:35:02
                                                 Sztafeta nr 4   Kategoria "4+50"   miejsce 2

Przemysław Fornalik,  Mieczysław Lisek,  Waldemar Janiszewski,  Kazimierz Chwirot,  Tomasz Ostajewski

4.  5 Lubuski Pułk Artylerii Sulechów - czas 2:37:58
                                                 Sztafeta nr 6    Kategoria "4+1"   miejsce 2

Kamil Przyworski,  Krzysztof Przyworski,  Marcin Matusiak,  Łukasz Sadurski, Katarzyna Durzyńska

5.  Szybcy i Wściekli - czas 2:45:16
                                              Sztafeta nr 11   Kategoria "4+50"   miejsce 3

Grzegorz Wydrych,  Sławomir Szudlarek,  Przemysław Flejscher,  Andrzej Szymkowiak,  Damian Szymkowiak

6.  Gorzowskie Towarzystwo Miłośników Biegania „Amator”  - czas 2:46:25
                                              Sztafeta nr 3   Kategoria "4+50"   miejsce 4

Dariusz Hanczarek,  Lucyna Poznańska, Paweł Ziemlik, Krzysztof Grzybowski,  Marcin Nowakowski ,  

7.  17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA II - czas  2:49:31
                                              Sztafeta nr 13   Kategoria "4+1"   miejsce 3

Rafał Walickii,  Robert Lisiecki,  Adam Domański,  Jacek Jackowiak,  Wioletta Dominas

8. Bractwo Biegowe Zielona Góra - czas 2:51:54
                                                 Sztafeta nr 1  Kategoria "4+1"   miejsce 4

Damian Traszka,  Sławomir Bogucki,  Tomasz Cichocki,  Robert Cichocki,  Dorota Przygoda

9.  17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA III  - czas 2:53:38
                                                 Sztafeta nr. 14   Kategoria "4+1"   miejsce 5

Tomasz Kazimierczak,  Marcin Boniewicz,  Łukasz Chomski,  Adam Ryż,  Katarzyna Borzobohata

10. Instalko Międzyrzecz - czas 2:54:23
                                                Sztafeta nr 17  Kategoria "4+50"   miejsce 5

Krzysztof Grzesiak, Grzegorz Olbrych,  Michał Dybek,  Roman Strzelczyk,  Artur Pańko

11. FMI TEAM - czas 2:54:42
                                      
Sztafeta nr 18  Kategoria "4+1"   miejsce 6

Cezary Walkowski,  Mariusz Bąbelski,  Ewa Walkowska,  Edwin Kuszczyk,  Patryk Batura

12. Drużyna Gazety II - czas 2:54:59
                                     
Sztafeta nr 7  Kategoria "4+50"   miejsce 6

Jędrzej Borowiecki,  Piotr Serafin,  Andrzej Gembara,  Waldemar Macias,  Andrzej Tomasik.

13. Biegam - Pomagam - czas 2:55:19
                                    
Sztafeta nr 2  Kategoria "+250"   miejsce 1

Adam Marysiak,  Zdzisław Salmanowicz,  Leszek Rogowski,  Andrzej Harkowski,  Bogdan Gostyński.

14. Rozbiegani z Lubuskiego - czas 2:56:49
                                  
Sztafeta nr 19  Kategoria "4+1"   miejsce 7

Łukasz Owczarek,  Przemysław Starzyński,  Łukasz Jędrzejczyk, Dominika Pilz-Jędrzejczyk,  Przemysław Misztal.

15. Drużyna Gazety I - czas 3:02:11
                                  
Sztafeta nr 9   Kategoria "4+1"   miejsce 8

Jan Wiśniewski,  Łukasz Wiśniewski,  Małgorzata Babel,  Paweł Czapliński,  Marek Bryszkowski.

16. TEAM 998 - czas 3:05:05
                                
   Sztafeta nr 16   Kategoria "4+50"   miejsce 7

Piotr Chomicz,  Michał Rosół,  Ryszard Ostrowski,  Michał Schiller,  Jerzy Ratkiewicz.

17.  RESKJU TIM - czas 3:05:15
                                
Sztafeta nr 10  Kategoria "4+1"   miejsce 9

Grzegorz Kaczmarek,  Katarzyna Kaczmarek,  Barłomiej Nir-Skibski,  Przemysław Kiersztan,  Mariusz Wysocki.

18. AFPOL Międzyrzecz - czas 3:26:16
                                
Sztafeta nr 5  Kategoria "4+50"   miejsce 8

Marcin Dąbrowski,  Zbigniew Rosół,  Bronisław Kalisz,  Zygmunt Bogacz,  Arkadiusz Bogacz,  .

19. Drużyna Gazety "Przyjaciele" - czas 3:27:12
                             
   Sztafeta nr 8  Kategoria "+250"   miejsce 3

Marcin Kruk,  Jarosław Hyła,  Wiesława Hyła,  Marek Czapliński,  Urszula Surma-Zawadzka.

 

POWRÓT


Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r