Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
w Biegach Długodystansowych

25 Marca 2014 r., Gorzów Wlkp.

Autor: Krzysztof Grzybowski

 

 

Wcześniej zapowiedziałem że będzie to Liga Biegowa Ziemi Gorzowskiej, ale nastąpiła zmiana nazwy i będą to Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych. Zasady rywalizacji są te same jak pisałem tylko zmieniła się nazwa. Obejmować będą Zawody Biegowe odbywające na terenie byłego woj. Gorzowskiego z małymi wyjątkami. Takimi  zawodami będą: 3 Półmaraton Zielonogórski, 15 Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko, oraz 6 Bluesobiegi Sławskie. 

Kalendarz Mistrzostw będzie się składał z 26 biegów. Z porównaniem z poprzednią rywalizacją Grand Prix woj. Lubuskiego ulega zmianie punktacja w klasyfikacji generalnej. Punktacja w kategoriach wiekowych będzie bez zmian. Dokładny opis zasad punktowania jest w regulaminie Mistrzostw.

Rywalizacja rozpocznie się w sobotę 12 kwietnia od 1 Biegu Wielkanocnego w Gorzowie Wlkp. na dystansie 5 km, a zakończy 2 Gorzowskim Biegiem Gwiazdkowym (Gorzów Wlkp. 14.12.) Daty biegów mogą ulec zmianom. Jak taka sytuacja nastąpi wszyscy zainteresowani udziałem w tych zawodach zostaną prędzej poinformowanie na stronie Portalu

Organizatorem Mistrzostw jest Stowarzyszenie założone przy KS "Warta" w Gorzowie Wlkp., a patronat medialny  Lubuski Portal Biegowy na którym będą umieszczane wszystkie informacje związane z Mistrzostwami Ziemi Gorzowskiej w Biegach Długodystansowych.  Jak będzie istniała taka potrzeba zostanie wykonany profil na Facebooku. Wszystkie uwagi, propozycje, proszę przesyłać na e-mail: bigfut@poczta.onet.pl.

 

 


Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r
 
   Wszelkie prawa zastrzeżone