VI CROSS LUBNIEWICKI   - REAKTYWACJA!

Autor: Organizator,  Data: 21.06.2011 r.

 

 

19 czerwca zapale鎍y  bieg闚 i aktywnego wypoczynku z Gorzowa, D瑿na, S這雟ka Kostrzyna, Mi璠zychodu, Cychr,  G這gowa , K這buczyna, Ko簑chowa, Kalska, Ko販zyna, Sul璚ina, Rudnej, Maszkowa  i wielu innych miejscowoci przybyli do Lubniewic  by wzi寞 udzia w VI CROSSIE LUBNIEWICKIM. Na zawodach nie mog這 oczywicie zabrakn寞  mieszka鎍闚 Gminy Lubniewice.

 

Impreza okaza豉 si strza貫m w dziesi靖k. Zmagania trwa造 ponad 2 godziny. Rozegrano biegi w kilku kategoriach wiekowych. W biegu g堯wnym rywalizowa這 58 zawodnik闚. ㄨczna liczba zg這szonych w zawodach biegaczy to ponad 200 os鏏. Organizatorzy ju teraz zapraszaj na przysz這roczny -  VII CROSS LUBNIEWICKI.   Oto lista tegorocznych laureat闚:

 

Biegi przedszkolak闚 (6 lat i m這dsi) - 200 m
I miejsce ㄆkasz Chudzi雟ki - Sul璚in
II miejsce Kacper Kucharski - Glisno
III miejsce Magdalena G鏎a - Sul璚in

Bieg dzieci klas 1-2 - 300 m
Dziewcz皻a:
I miejsce Ola Gemza - W璠rzyn
II miejsce Karolina Biegowska - Lubniewice
III miejsce Paulina Kaszuba - W璠rzyn
Ch這pcy:
I miejsce Cyprian Zawadzki - Sul璚in
II miejsce Mateusz Sztoban W璠rzyn
III miejsce Bartek Rewers - Sul璚in

Bieg dzieci klas 3-4 - 500 m
Dziewcz皻a:
I miejsce Hanna Grygorewicz - Sul璚in
II miejsce Ewelina Kaszuba - W璠rzyn
III miejsce Ma貪orzata Ho造雟ka - Rogoziniec
Ch這pcy:
I miejsce Kacper Miranowicz Os. wiercz闚 Lubniewice
II miejsce Mateusz Ozimi雟ki - W璠rzyn
III miejsce Rafa Paszkowski - W璠rzyn

Bieg dzieci klas 5-6 - 700 m
Dziewcz皻a:
I miejsce Monika Pietruszy雟ka Mi璠zych鏚
II miejsce Zuzanna Urbaniak - Os. wiercz闚 Lubniewice
III miejsce Ewelina Kisiel - W璠rzyn
Ch這pcy:
I miejsce Dawid Niek豉 - Lubnieiwce
II miejsce Daniel Ranik - W璠rzyn
III miejsce Krystian Tatarewicz - S這雟k

Bieg gimnazjalist闚 klas 1-3 - 700 m
Dziewcz皻a:
I miejsce Martyna Urbaniak - Os. wiercz闚 Lubniewice
II miejsce Anna migowska Jarnat闚
III miejsce Katarzyna Berna - Lubniewice
Ch這pcy:
I miejsce Maciej Stempi雟ki - Sul璚in
II miejsce Hubert Stelmach - W璠rzyn
III miejsce Adrian Broniek - Glisno

Bieg g堯wny kobiet i m篹czyzn 4000m
Kobiety OPEN
I miejsce Danuta Pietruszy雟ka - Mi璠zych鏚
II miejsce Wioletta Paduszy雟ka- Gorz闚 Wlkp.
III miejsce Lucyna Pozna雟ka - Ko販zyn

M篹czyni 16 lat-29 lat
I miejsce ㄆkasz Hryciuk - D瑿no
II miejsce Damian Oba豉 - wiebodzin
III miejsce Dawid Pig這wski - Santocko

M篹czyni 30 lat-49 lat
I miejsce J霩ef Podbereski - Udzisz
II miejsce Krzysztof Anto鎍zak Wilkowo
III miejsce Marek Szopa Gorz闚 Wlkp.

M篹czyni powy瞠j 50 lat
I miejsce W這dzimierz Paro - Mi璠zych鏚
II miejsce Zdzis豉w Wawruszczak - Mieszkowice
III miejsce Bogdan Kuli雟ki - G這g闚

Dekoracji zwyci瞛c闚 dokonywali:
Burmistrz Lubniewic Tomasz Jasku豉 oraz lubniewicki paraolimpijczyk Tomasz Blatkiewicz.
Wr鏚 startuj鉍ych dzieci rozlosowano rower g鏎ski- nagrod ufundowan przez GRUP WSPARCIA OGNIOWEGO ZGRUPOWANIA BOJOWEGO "BRAWO" AFGANISTAN, BAZA WARRIOR. Szczliwym posiadaczem dw鏂h k馧ek zosta trzecioklasista Adrian Tch鏎z z Osiecka.
Wr鏚 uczestnik闚 biegu g堯wnego rozlosowano nagrod niespodziank ufundowan przez SKLEP SPO玆WCZO-PRZEMYSΜWY RAFMAR ZE WIERCZOWA szczcie umiechn窸o si do Ryszarda Ostrowskiego z Kalska. 
Ponadto Gminny Radny Rafa Walicki (obecnie przebywaj鉍y na misji w AFGANISTANIE) ufundowa puchary dla:
Najstarszego Lubniewiczanina Wies豉wa Sobeckiego
Najm這dszego Lubniewiczanina Jakuba Kosta雟kiego
Najszybszego Lubniewiczanina Romana Biegowskiego

SPONSORZY NAGR笈:

URZ主 MIEJSKI W LUBNIEWICACH   
ROWER - GRUPA WSPARCIA OGNIOWEGO ZGRUPOWANIA BOJOWEGO "BRAWO" AFGANISTAN, BAZA WARRIOR
NAGRODA NIESPODZIANKA - SKLEP SPO玆WCZO-PRZEMYSΜWY RAFMAR ZE WIERCZOWA
3  PUCHARY - TADEUSZ  ZIEMAK-GLISNO (w kategorii 50+) 
3 PUCHARY (NAJLEPSZY LUBNIEWICZANIN, NAJSTARSZY LUBNIEWICZANIN W BIEGU G紟NYM ORAZ NAJMΜDSZY ZAWODNIK
ZAWOD紟) -  RADNY RADY GMINY LUBNIEWICE -  RAFA WALICKI

                               


Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r
 
Wszelkie prawa zastrze穎ne