Klasyfikacja Wiekowa  
 
Mistrzostwa 2016 r.
Klasyfikacja Końcowa

POWRÓT     

MĘŻCZYŹNI

 
Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Kat.Wiek Wiekowa Punkty Ilość biegów
1 Turbak Paweł Sulęcin 1999 M12 71 6
2 Piczak Mateusz Przynotecko 1999 M12 63 11
3 Muda Maciej  Wojcieszyce 1999 M12 48 7
4 Kompanowski Wojtek Lubiszyn 2000 M12 45 5
5 Czernicki Damian  Bobrówko 1998 M12 45 3
6 Kuś Adam  Gorzów Wlkp. 1997 M12 39 3
7 Tatarewicz Krystian Słońsk 1998 M12 38 3
8 Tatarewicz Cyprian  Słońsk 1999 M12 31 3
9 Strzeszewski Tomasz Gorzów Wlkp. 2000 M12 25 2
10 Pikula Kamil  Drezdenko 1997 M12 24 2
11 Zajączkowski Kacper Gorzów Wlkp. 1999 M12 23 2
12 Typenko Eryk Strzelce Krajeńskie 2000 M12 20 2
13 Będzichowski Rafael Słuibice 1991 M12 18 2
14 Wilk Adam Gorzów Wlkp. 1999 M12 16 2
15 Wilgucki Jakub Gorzów Wlkp. 1997 M12 13 2
16 Gaweł Miłosz Barlinek 2000 M12 12 2
17 Broniewski Piotr Słubice M16 M12 10 2
18 Zaleski Tomas Gorzów Wlkp. M16 M12 9 2
19 Żabierek Kacper Gorzów Wlkp. 2000 M12 7 2
20 Zając Maciej  Gorzów Wlkp. 1999 M12 3 2
21 Grochowski Jakub Gorzów Wlkp. 1998 M12 2 2
22 Tomczak Błażej  Brachowice M16 M12 2 2
23 Usawek Maciej  Gorzów Wlkp. 1998 M12 2 2

Zawodnicy którzy brali udział w minimum 2 biegach

1 Hulewicz Michał Gorzów Wlkp. 1988 M20 87 7
2 Sopata Patryk Drezdenko 1995 M20 84 10
3 Cichocki Przemysław Gorzów Wlkp. 1988 M20 68 6
4 Piczak Łukasz Przynotecko 1992 M20 65 11
5 Jaworski Jakub Deszczno 1990 M20 34 7
6 Czerniawski Lech  Gorzów Wlkp. 1989 M20 28 6
7 Pawlak Krzysztof Gorzów Wlkp. 1988 M20 25 6
8 Woźniczka Robert Drezdenko 1996 M20 12 6
9 Palczarski Marcin Gorzów Wlkp. 1988 M20 67 5
10 Kubik Michał Międzyrzecz 1991 M20 51 4
11 Misjan Rafał  Strzelce Krajeńskie 1993 M20 49 4
12 Stępiński Mateusz  Strzelce Krajeńskie 1990 M20 15 4
13 Lewandowski Miłosz Myślibórz 1991 M20 42 3
14 Kuraszewicz Dawid Osiedle Poznańskie 1991 M20 37 3
15 Solarek Krzysztof  Gorzów Wlkp.  1987 M20 31 3
16 Fleszer Natan  Kostrzyn n/Odrą M20 M20 19 3
17 Rusin Kamil Brzozowiec 1987 M20 18 3
18 Barański Damian  Gorzów Wlkp. 1991 M20 8 3
19 Zagórny Marcin Radnica 1988 M20 27 2
20 Cisowski Kamil Strzelce Kraj. 1994 M20 24 2
21 Grzyb Patryk Gorzów Wlkp. 1990 M20 16 2
22 Bandur Grzegorz  Poznań 1988 M20 12 2
23 Witkowski Mateusz Pszczew 1990 M20 12 2
24 Petri Grzegorz  Gorzów Wlkp. 1987 M20 10 2
25 Sawicki Bartosz Gorzów Wlkp. 1991 M20 10 2
26 Cywiński Marcin Strzelce Krajeńskie 1988 M20 7 2
27 Stępień Grzegorz Gorzów Wlkp. 1988 M20 7 2
28 Gaik Mateusz Brzozowiec   M20 5 2
29 Gajdosz Wojciech Strzelce Krajeńskie 1989 M20 5 2
30 Jackowski Daniel Międzyrzecz 1989 M20 5 2
31 Haleckzo Paweł Szczecin 1993 M20 4 2
32 Jemczura Marcin   1990 M20 3 2
33 Czerniawski Jan   1988 M20 2 2
34 Łagoda Adrian Gorzów Wlkp. 1990 M20 2 2

Zawodnicy którzy brali udział w minimum 2 biegach

1 Jaskowski Marcin Kłodawa 1981 M30 79 7
2 Leszczyński Michał  Deszczno 1978 M30 75 8
3 Masewicz Grzegorz  Gorzów Wlkp. 1980 M30 49 7
4 Rybarczyk Michał Gorzów Wlkp. 1978 M30 31 7
5 Filipiak Łukasz  Nowogródek Pom. 1980 M30 16 8
6 Żołyński Łukasz Kostrzyn n/Odrą 1981 M30 14 6
7 Baryła Jarosław Gorzów Wlkp. 1982 M30 38 5
8 Dudziak Łukasz Gorzów Wlkp. 1981 M30 5 5
9 Nadolski Grzegorz Gorzów Wlkp. 1978 M30 48 4
10 Strzelecki Gabriel Gorzów Wlkp. 1982 M30 28 4
11 Bochenek Zbigniew Gorzów Wlkp. 1983 M30 13 4
12 Ampuła Paweł Gorzów Wlkp. 1979 M30 8 4
13 Adamczak Józef Kiełpin 1978 M30 4 4
14 Korczyc Grzegorz Gorzów Wlkp. 1982 M30 4 4
15 Nowicki Damian Barlinek 1977 M30 4 4
16 Pigłowski Dawid Santocko M30 M30 43 3
17 Waszczuk Tomasz Szczecin 1980 M30 42 3
18 Dudka Piotr Gorzów Wlkp. 1978 M30 40 3
19 Kryca Dominik Wędrzyn 1982 M30 38 3
20 Majzlik Piotr  Drezdenko 1982 M30 37 3
21 Łobocki Leszek Gorzów Wlkp. 1981 M30 35 3
22 Krawczyński Daniel  Kostrzyn n/Odrą 1978 M30 32 3
23 Karski Paweł Gorzów Wlkp. 1978 M30 31 3
24 Bartosik Maciej Barlinek 1986 M30 27 3
25 Wróblewski Marcin Gorzów Wlkp. 1980 M30 26 3
26 Jakś Mariusz Gorzów Wlkp. 1981 M30 25 3
27 Strzelczyk Krzysztof  Karsko 1977 M30 23 3
28 Szymczak Jarek Gorzów Wlkp. 1979 M30 19 3
29 Zdanowski Dariusz Kostrzyn n/Odrą 1978 M30 17 3
30 Paplicki Michał Gorzów Wlkp. 1982 M30 10 3
31 Jażdżewski Hubert Gorzów Wlkp. 1985 M30 8 3
32 Kołodziński Paweł  Gorzów Wlkp. 1982 M30 8 3
33 Bartosz Marcin Barlinek 1977 M30 6 3
34 Kurkowski Marcin Moryń 1984 M30 3 3
35 Szmytkiewicz Krzysztof Gorzów Wlkp. 1983 M30 3 3
36 Śmierzchalski Ryszard Gorzów Wlkp. 1978 M30 3 3
37 Żabierek Tomasz Gorzów Wlkp. 1978 M30 3 3
38 Łuc Andrzej Szczecin 1978 M30 28 2
39 Łucyk Maciej Poznań 1983 M30 27 2
40 Grzesiak Krzysztof Międzyrzecz 1983 M30 25 2
41 Szymański Wojciech Gorzów Wlkp. 1980 M30 22 2
42 Mazurek Paweł  Międzyrzecz 1981 M30 19 2
43 Jasiński Mariusz Wawrów 1979 M30 16 2
44 Jordan Marek Dębno M30 M30 12 2
45 Stolarski Piotr  Poznań 1980 M30 12 2
46 Teclaw Daniel Strzelce Krajeńskie 1979 M30 12 2
47 Nowakowski Marcin  Osiedle Poz. 1984 M30 11 2
48 Wybacz Grzegorz Gorzów Wlkp. 1978 M30 11 2
49 Sroka Robert Gorzów Wlkp. 1985 M30 10 2
50 Trembo Daniel Gorzów Wlkp.  1980 M30 9 2
51 Judkowiak Rafał Pęckowo 1979 M30 7 2
52 Klus Grzegorz Gorzów Wlkp. 1986 M30 7 2
53 Witkowski Marcin  Gorzów Wlkp. 1977 M30 7 2
54 Grzegolec Grzegorz Gorzów Wlkp. 1986 M30 6 2
55 Król Jarosław Międzyrzecz 1979 M30 6 2
56 Przelazły Sylwester Gorzów Wlkp. 1980 M30 6 2
57 Jodko Adam  Gorzów Wlkp. 1977 M30 5 2
58 Smycz Grzegorz Kostrzyn n/Odrą 1980 M30 5 2
59 Babij Krzysztof Kostrzyn n/Odrą 1981 M30 2 2
60 Boboryk Piotr  Gorzów Wlkp. 1985 M30 2 2
61 Borduna Łukasz Drezdenko 1978 M30 2 2
62 Chwalencki Marcin Gorzów Wlkp. 1984 M30 2 2
63 Ciołek Grzegorz Dębno M30 M30 2 2
64 Delijewski Bartłomiej Gorzów Wlkp. 1979 M30 2 2
65 Delijewski Piotr Gorzów Wlkp. 1983 M30 2 2
66 Dupla Karol  Barlinek 1979 M30 2 2
67 Figura Tomasz Gorzów Wlkp. 1979 M30 2 2
68 Grzybowski Michał  Gorzów Wlkp. 1983 M30 2 2
69 Husiatyński Jarosław  Dzikowo 1986 M30 2 2
70 Jackiewicz Artur  Kostrzyn n/Odrą M30 M30 2 2
71 Jastrzębski Marcin Gorzów Wlkp. 1982 M30 2 2
72 Kalisz Jarosław Gorzów Wlkp.  1984 M30 2 2
73 Kołudzki Łukasz Drezdenko 1986 M30 2 2
74 Kowalczyk Dawid Gorzów Wlkp. 1981 M30 2 2
75 Krajczyński Rafał Gorzów Wlkp. 1985 M30 2 2
76 Krupa Krzysztof Dębno 1977 M30 2 2
77 Linek Leszek Dębno M30 M30 2 2
78 Margol Artur Słubice M30 M30 2 2
79 Mądry Bartłomiej Gorzów Wlkp. 1978 M30 2 2
80 Mikołajczak Łukasz Gorzów Wlkp. 1982 M30 2 2
81 Olejniczak Robert Gorzów Wlkp. 1978 M30 2 2
82 Pełech Krzysztof Gorzów Wlkp. 1979 M30 2 2
83 Pikuła Sebastian Gorzów Wlkp. 1982 M30 2 2
84 Popyk Tomasz Gorzów Wlkp. 1982 M30 2 2
85 Rąblewski Marcin  Witnica 1983 M30 2 2
86 Sitek Piotr Gorzów Wlkp. 1978 M30 2 2
87 Socha Tomasz Gorzów Wlkp. 1986 M30 2 2
88 Turek Piotr Gorzów Wlkp. 1979 M30 2 2
89 Wesołowski Karol Santocko 1980 M30 2 2
90 Wieczorek Mariusz Dębno 1986 M30 2 2
91 Wróblewski Mateusz Gorzów Wlkp. 1986 M30 2 2

Zawodnicy którzy brali udział w minimum 2 biegach

1 Kuszczyk Edwin Międzyrzecz 1973 M40 90 6
2 Hanczarek Dariusz  Gorzów Wlkp. 1976 M40 83 7
3 Łangowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1976 M40 75 6
4 Bartosik Przemysław Barlinek 1976 M40 71 7
5 Kompanowski Mariusz Lubiszyn 1970 M40 48 7
6 Czarnecki Dariusz Lubniewice 1974 M40 43 7
7 Działek Cesław  Stare Polichno 1975 M40 42 6
8 Marczewski Tomasz Gorzów Wlkp. 1970 M40 37 7
9 Chrząszcz Andrzej Kostrzyn n/Odrą 1975 M40 23 7
10 Szydełko Janusz Gorzów Wlkp. 1971 M40 20 6
11 Cejba Jan Gorzów Wlkp. 1976 M40 13 10
12 Gredka Krzysztof  Ośno Lub. 1972 M40 7 7
13 Baranowski Tomasz Gorzów Wlkp. 1973 M40 6 6
14 Masłowski Marcin Gorzów Wlkp. 1976 M40 6 6
15 Chawawko Tomasz  Dębno 1974 M40 66 5
16 Tatarewicz Krzysztof Słońsk 1970 M40 47 5
17 Gierczak Tomasz Gorzów Wlkp. 1976 M40 26 5
18 Surowiec Robert Gorzów Wlkp. 1971 M40 19 5
19 Siwiński Zenon Witnica 1969 M40 5 5
20 Walkowski Cezary Międzyrzecz 1976 M40 56 4
21 Szymański Dariusz Gorzów Wlkp. 1972 M40 42 4
22 Pituła Waldemar Gorzów Wlkp. 1975 M40 36 4
23 Przybyło Leonard Gorzów Wlkp. 1973 M40 22 4
24 Gryz Kazimierz Sulęcin 1972 M40 18 4
25 Zalewski Mariusz  Strzelce Krajeńskie 1969 M40 15 4
26 Witkowski Andrzej Gorzów Wlkp. 1967 M40 8 4
27 Wota Adam Gorzów Wlkp. 1970 M40 4 4
28 Michalik Andrzej Chwalęcice 1969 M40 43 3
29 Kochan Krzysztof  Międzyrzecz 1969 M40 38 3
30 Roszak Bartłomiej Bledzew 1971 M40 26 3
31 Zatorski Dariusz Drezdenko 1970 M40 24 3
32 Zakrzewski Krzysztof Gorzów Wlkp. 1967 M40 19 3
33 Stec Sławomir  Gorzów Wlkp. 1969 M40 15 3
34 Żminkowski Jarosław Gorzów Wlkp. 1969 M40 8 3
35 Ciepliński Radosław Osiedle Poznańskie 1974 M40 5 3
36 Sobstyl Piotr Gorzów Wlkp. 1975 M40 4 3
37 Grygiel Wiesław Osiek 1971 M40 3 3
38 Kozioł Bogusław  Łukomin 1970 M40 25 2
39 Przybysz Rafał Gorzów Wlkp.  1969 M40 22 2
40 Wujda Mirosław Dębno M40 M40 22 2
41 Moszczyński Andrzej Gorzów Wlkp. 1975 M40 19 2
42 Dzięcioł Piotr Barlinek 1971 M40 18 2
43 Chilczuk Paweł Gorzów Wlkp. 1973 M40 16 2
44 Paradowski Dariusz Prądocin 1973 M40 10 2
45 Koch Piotr Gorzów Wlkp. 1974 M40 9 2
46 Zajączkowski Piotr Gorzów Wlkp. 1972 M40 9 2
47 Biłko Piotr Gorzów Wlkp. 1974 M40 8 2
48 Zdunek Tomasz Gorzów Wlkp. 1974 M40 6 2
49 Adamowicz Adam Gorzów Wlkp. 1971 M40 5 2
50 Napieracz Mirosław Dębno 1973 M40 5 2
51 Rogala Piotr Międzyrzecz 1975 M40 5 2
52 Uchański Jarosław Gorzów Wlkp. 1976 M40 4 2
53 Redziak Janusz Bledzew 1970 M40 3 2
54 Kucharski Piotr  Deszczno M40 M40 2 2
55 Maciejewski Radosław Gorzów Wlkp. 1974 M40 2 2
56 Osiecki Dariusz  Sulęcin 1972 M40 2 2
57 Rut Artur Gorzów Wlkp. 1976 M40 2 2
58 Zając Arkadiusz Gorzów Wlkp. 1973 M40 2 2

Zawodnicy którzy brali udział w minimum 2 biegach

1 Zabagło Leszek Gorzów Wlkp. 1966 M50 89 9
2 Dołmat Edward Gorzów Wlkp. 1962 M50 82 8
3 Bukiel Krzysztof Kostrzyn n/Odrą 1961 M50 74 6
4 Stańczyk Kazimierz Lipki Wielkie 1966 M50 69 6
5 Grzybowski Krzysztof Gorzów Wlkp. 1957 M50 66 8
6 Pawlak Henryk Sidlow 1962 M50 66 8
7 Fabian Piotr Trzciel 1964 M50 35 6
8 Jach Andrzej Gorzów Wlkp. 1957 M50 56 5
9 Kowalewski Walery Kostrzyn n/Odrą 1957 M50 49 5
10 Gajewski Eugeniusz  Gorzów Wlkp. 1957 M50 29 4
11 Kaczmarek Andrzej Gorzów Wlkp. 1964 M50 19 4
12 Wesołowski Mirosław  Dębno 1964 M50 40 3
13 Kolis Zbigniew  Międzyrzecz 1961 M50 30 2
14 Musiał Adam Drawsko 1958 M50 30 2
15 Podbereski Józef  Gudzisz 1963 M50 30 2
16 Gostyński Bogumił Sulechów 1962 M50 25 2
17 Chmielowiec Władysław Szczecin 1960 M50 23 2
18 Gaweł Mikołaj Barlinek 1965 M50 22 2
19 Owsianny Tomasz  Glinik 1965 M50 21 2
20 Gospodarczyk Zbigniew Myślibórz M50 M50 16 2
21 Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp. 1960 M50 14 2
22 Górski Bernard  Mierno M50 M50 12 2
23 Zell Jacek Chwalęcice 1964 M50 12 2
24 Borkowski Piotr Sulechów 1962 M50 11 2
25 Zdunek Janusz Dębno 1964 M50 11 2
26 Korczak Robert Barlinek 1963 M50 10 2
27 Szyszka Henryk  Dębno M50 M50 5 2

Zawodnicy którzy brali udział w minimum 2 biegach

1 Mądrzak Bogumił Rudnica 1954 M60 89 6
2 Okonek Kazimierz Gorzów Wlkp. 1949 M60 84 12
3 Kliczka Jan Witnica 1954 M60 77 6
4 Romas Czesław  Gorzów Wlkp. 1950 M60 66 7
5 Kępka Waldemar Santocko 1953 M60 52 4
6 Majłowski Aleksander Gorzów Wlkp. 1950 M60 38 3
7 Wróblewski Adam Wieleń 1953 M60 30 2
8 Kaczmarek Jan Gorzów Wlkp. 1947 M60 29 2
9 Warszawski Jerzy  Żagań 1953 M60 29 2
10 Walczak Ryszard Zielona Góra 1950 M60 27 2
11 Kalisz Bronisław Międzyrzecz 1950 M60 25 2
12 Kołaczyk Jerzy Moryń 1954 M60 23 2
13 Czernicki Ryszard Międzyrzecz 1955 M60 21 2

Zawodnicy którzy brali udział w minimum 2 biegach

1 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp. 1966 M70 87 6
2 Grochowski Stanisław Gorzów Wlkp. 1940 M70 85 9
3 Wrona Józef Wieleń 1938 M70 73 5
4 Brzeziński Bolesław Czerwieńsk 1944 M70 30 2
5 Młodzieniak Antoni Kostrzyn n/Odrą 1946 M70 29 2
6 Dawid Jerzy Sulechów 1946 M70 26 2
7 Franków Zbigniew Dębno 1945 M70 15 1
8 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp. 1945 M70 14 1
9 Schamp Peter  Berlin 1939 M70 14 1

Warunkiem pełnej klasyfikacji w Mistrzostwach jest ukończenie 6 biegów. Zawodnicy, które ukończą  mniej, zostaną sklasyfikowani na dalszych pozycjach. O ilości zdobytych punktów przez danego zawodnika w klasyfikacji decydować będzie 6 najlepszych biegów. 

   



               Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r