Klasyfikacja Wiekowa  
 
Mistrzostwa 2016 r.
Klasyfikacja Końcowa

POWRÓT     

KOBIET

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Kat.Wiek Wiek pkt Ilość biegów
1 Gredka Klaudia Ośno Lubuskie 1998 K12 86 8
2 Leszczyńska Weronika Gorzów Wlkp. 2000 K12 60 6
3 Miziołek Dominika Gorzów Wlkp. 1999 K12 52 4
4 Szmytkiewicz Debora Gorzów Wlkp. 2004 K12 7 3
5 Surowiec Iga  Kłodawa 2000 K12 5 3
6 Parysek Natalia Ośno Lubuskie 1998 K12 23 2
7 Jałowska Alicja Gorzów Wlkp. 1999 K12 15 2
8 Adamczak Ola  Deszczno 2000 K12 11 2
9 Walczak Patrycja Santok 1999 K12 11 2
10 Pawlicka Kasia Gorzów Wlkp. 1999 K12 9 2
11 Wiśniewska Julia Santocko 2004 K12 8 2
12 Surowiec Maja Kłodawa 2000 K12 5 2
13 Kuczyńska Wiktoria Gorzów Wlkp. 1999 K12 4 2
  Zawodniczki które ukończyły minimum 2 biegi
1 Kobydecka Klaudia Kostrzyn n/Odrą 1991 K20 85 8
2 Grzelak Sylwia Kłodawa 1991 K20 53 6
3 Dymek Malwina  Chełst 1996 K20 57 4
4 Nowak Anna Myślibórz 1987 K20 54 4
5 Liberkowska Joanna Witkowo 1989 K20 40 3
6 Ziółkowska Karolina Bobrówko 1995 K20 37 3
7 Kaczmarek Paulina Świebodzin 1995 K20 35 3
8 Mydłowska Marta Gorzów Wlkp. 1997 K20 30 2
9 Koblenc Justyna Sulęcin 1993 K20 29 2
10 Zastawa-Schodowska Gorzów Wlkp. 1987 K20 25 2
11 Sterna Anna Gorzów Wlkp. 1991 K20 18 2
12 Wołczecka Michalina Gorzów Wlkp.  1987 K20 17 2
13 Dzięgielewska Patrycja Gorzów Wlkp. 1995 K20 16 2
14 Baranowska Natalia   2003 K20 14 2
15 Gajda Monika Gorzów Wlkp. 1994 K20 14 2
16 Grzegolec Magdalena Deszczno 1988 K20 14 2
17 Czarnecka Milena Barlinek 1989 K20 12 2
18 Jurkiewicz Ewelina  Brzozowiec 1987 K20 12 2
19 Koryzna Kinga Gorzów Wlkp. 1996 K20 11 2
20 Nowak Natalia Gorzów Wlkp.  1993 K20 10 2
21 Dymek Ewa Chełst 1995 K20 8 2
22 Majzlik Kamila Drezdenko 1988 K20 7 2
23 Zosiuk Milena Górki Noteckie 1990 K20 2 2

 Zawodniczki które ukończyły minimum 2 biegi

1 Walentynowicz Monika Gorzów Wlkp. 1981 K30 84 11
2 Jeleniewska Barbara Gorzów Wlkp. 1981 K30 60 7
3 Kupisz Joanna Gorzów Wlkp. 1982 K30 44 6
4 Kowalicka Paulina Gorzów Wlkp. 1983 K30 37 6
5 Lasecka Anna  Gorzów Wlkp. 1981 K30 71 5
6 Leszczyńska Weronika. Deszczno 1985 K30 42 5
7 Paduszyńska Wioletta Gorzów Wlkp. 1985 K20 60 4
8 Halla Małgorzata Gorzów Wlkp. 1977 K30 51 4
9 Paplicka Katarzyna Gorzów Wlkp. 1982 K30 39 4
10 Piątek Monika Kłodawa 1983 K30 14 4
11 Pochranowicz Barbara Dębno 1977 K30 44 3
12 Cicha Małgorzata   1978 K30 23 3
13 Podsada Edyta   1978 K30 18 3
14 Czarnecka Monika Jarnatów 1978 K30 14 3
15 Ordon Izabela Gorzów Wlkp. 1978 K30 11 3
16 Tymecka Anna Pełczyce 1986 K30 10 3
17 Czerwonka Anna Gorzów Wlkp. 1982 K30 30 2
18 Nowak Karolina Barlinek 1984 K30 29 2
19 Przygoda Katarzyna Chojna K30 K30 28 2
20 Karska Joanna Gorzów Wlkp. 1979 K30 27 2
21 Baryło Anna Kostrzyn n/Odrą 1978 K30 26 2
22 Chróściel Aleksandra  Nowa Sól  1980 K30 26 2
23 Hytry Agnieszka Kostrzyn n/Odrą K30 K30 20 2
24 Wróbel Marzena Pszczew 1980 K30 18 2
25 Sobkowiak Joanna Gorzów Wlkp. 1983 K30 17 2
26 Szar Aneta Dębno K30 K30 16 2
27 Kucharska Aleksandra Lemierzyce 1986 K30 15 2
28 Paron  Paula    1986 K30 15 2
29 Gałka Jolanta Gorzów Wlkp. 1980 K30 13 2
30 Matusiak Marta Gorzów Wlkp. 1985 K30 13 2
31 Tomczak Katarzyna Drezdenko 1981 K30 13 2
32 Binkiewicz Jolanta   1981 K30 10 2
33 Delijewska Ewa Gorzów Wlkp. 1982 K30 10 2
34 Koroch Barbara Gorzów Wlkp. 1985 K30 10 2
35 Narkiewicz Monika  Kostrzyn n/Odrą K30 K30 10 2
36 Wesołowska Anna Gorzów Wlkp. 1978 K30 3 2
37 Broniecka Anna   1980 K30 2 2
38 Bućkowska Maria Drezdenko 1982 K30 2 2
39 Chrzuszcz Anna Gorzów Wlkp. 1985 K30 2 2
40 Cierach Agnieszka Gorzów Wlkp. 1983 K30 2 2
41 Frankowska Karolina Gorzów Wlkp. 1984 K30 2 2
42 Gierczak Paulina Gorzów Wlkp. 1978 K30 2 2
43 Jońca-Kulpa Mariola Barlinek 1980 K30 2 2
44 Klaś Barbara Gorzów Wlkp. 1979 K30 2 2
45 Kowalicka Katarzyna Gorzów Wlkp. 1983 K30 2 2
46 Krzywak Anna Gorzów Wlkp. 1979 K30 2 2
47 Piątek Monika  Kłodawa 1983 K30 2 2
48 Sito Magdalena Myślibórz 1977 K30 2 2
49 Sroka Anna Sulęcin 1986 K30 2 2
50 Świryd Ewelina Gorzów Wlkp. 1978 K30 2 2
51 Turowska Ela Gorzów Wlkp. 1980 K30 2 2
52 Wilczyńska Urszula Gorzów Wlkp. 1985 K30 2 2

 Zawodniczki które ukończyły minimum 2 biegi

1 Kulik Natalia Gorzów Wlkp. 1976 K40 79 8
2 Herold Katarzyna Dębno 1973 K40 75 8
3 Molska Małgorzata Gorzów Wlkp. 1968 K40 66 11
4 Okonek Izabela Gorzów Wlkp. 1971 K40 59 11
5 Goździcka Agnieszka  Strzelce Krajeńskie 1974 K40 65 5
6 Kowalicka-Szymczak Dagmara Santok 1976 K40 58 5
7 Wałcerz Iwona Gorzów Wlkp. 1976 K40 48 4
8 Bury Marianna Strzelce Krajeńskie 1972 K40 20 4
9 Woch Agnieszka Czerwieńsk 1973 K40 29 2
10 Modelska Justyna Strzelce Krajeńskie 1975 K40 26 2
11 Janicka Elżbieta   1973 K40 22 2
12 Kin-Maciejewska Renata   1976 K40 22 2
13 Popadowska Beata Gorzów Wlkp. 1974 K40 22 2
14 Ziółkowska Justyna Trzcińsko-Zdrój 1976 K40 20 2
15 Zakaszewska Jolanta Witnica K40 K40 19 2
16 Borkowska Bożena Sulechów 1968 K40 14 2
17 Czerwińska Agnieszka Deszczno 1972 K40 13 2
18 Kowalczuk Anna  Gorzów Wlkp. 1976 K40 11 2
19 Stoły- Truszczyńska Santok 1974 K40 10 2
20 Bronka Sylwia  Gorzów Wlkp. 1975 K40 6 2
21 Schayer Lidia Gorzów Wlkp. 1976 K40 4 2

 Zawodniczki które ukończyły minimum 2 biegi

1 Majłowska Irena Gorzów Wlkp. 1953 K50 88 6
2 Chmielewska Grażyna Różanki 1960 K50 27 2
3 Kwiatkowska Anna Gorzów Wlkp. 1964 K50 25 2
4 Kaczmarek Małgorzata   1966 K50 15 1
5 Winnicka Beata  Dębno   K50 15 1
6 Drzewiecka Maria Barlinek 1962 K50 14 1
7 Fulara Alina Strzelce Krajeńskie 1966 K50 14 1
8 Kuczyńska Wiesława   1956 K50 14 1
9 Furmaniak Zdzisława Strzelce Krajeńskie 1954 K50 13 1
10 Grzegorzewska Jolanta   1965 K50 13 1
11 Osińska Małgorzata Barlinek 1963 K50 13 1
12 Rystał Iwona   1964 K50 13 1
13 Bernacka Renata Trzcińsko-Zdrój 1963 K50 12 1
14 Woźniak Marzena Strzelce Krajeńskie 1962 K50 12 1
15 Drozd Bożena Dębno 1965 K50 11 1
16 Majzlik Mirosława Drezdenko 1966 K50 11 1
17 Sągajłło-Frączkiewicz Małgorzata Czechów 1965 K50 11 1
18 Kalwar Elżbieta Essen 1961 K50 10 1
19 Müller Sabina Chwalęcice 1966 K50 10 1
20 Feder Olena Strzelce Krajeńskie 1959 K50 9 1
21 Kołodziejska Eliza Strzelce Krajeńskie 1964 K50 1 1

 

Warunkiem pełnej klasyfikacji w Mistrzostwach jest ukończenie 6 biegów. Zawodnicy, które ukończą  mniej, zostaną sklasyfikowani na dalszych pozycjach. O ilości zdobytych punktów przez danego zawodnika w klasyfikacji decydować będzie 6 najlepszych biegów. 

   



               Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r