XXXI Bieg Śladami Wiosny
Przemysław  k/Krzeszyc 13.04.2014 r. 


Dystans 6 km

L.p Nr. St. Nazwisko i imię  Reprezentuje  Rok ur. Kateg.   Punkty
1 48 Hryciuk Łukasz Dębno 1986 M16-1 60
2 63 Pokrzywiński Krzysztof Police 1962 M50-1 59
3 76 Chawawko Tomasz Dębno 1974 M40-1 58
4 84 Dudka Piotr Gorzów Wlkp.  1978 M30-1 57
5 75 Hanczarek Dariusz Gorzów Wlkp. 1976 M30-2 56
6 58 Pokrzywiński  Zbigniew Police 1987 M16-2 55
7 8 Górski Jarosław Gorzów Wlkp. 1976 M30-3 54
8 20 Kochan Krzysztof Międzyrzecz 1969 M40-2 53
9 36 Walicki Rafał Lubniewice 1978 M30-4 52
10 54 Musiał Adam Krzyż Wlkp. 1958 M50-2 51
11 64 Krzywina Szymon Torzym 1995 M16-3 50
12 42 Szymański Dariusz Gorzów Wlkp.  1972 M40-3 49
13 30 Antończak Krzysztof Wilkowo 1968 M40-4 48
14 14 Wróblewski Adam Wieleń 1953 M60-1 47
15 56 Paduszyńska Wioletta Gorzów Wlkp. 1985 K16-1 60
16 49 Kolis Zbigniew Międzyrzecz 1961 M50-3 46
17 83 Dołmat Edward Gorzów Wlkp.  1962 M50-4 45
18 68 Tatarewicz  Krzysztof Słońsk 1970 M40-5 44
19 23 Pochranowicz Barbara Myślibórz 1977 K30-1 59
20 91 Brzoski Łukasz Trzebiszewo 1983 M30-5 43
21 85 Jakś Mariusz Gorzów Wlkp. 1981 M30-6 42
22 92 Dryszel  Paweł Gorzów Wlkp.  1983 M30-7 41
23 62 Pokrzywińska Beata Wydminy 1986 K16-2 58
24 78 Bukiel Krzysztof Kostrzyn n/O 1961 M50-5 40
25 25 Błażków Magdalena Gorzów Wlkp. 1973 K40-1 57
26 87 Jakubowski Paweł Gorzów Wlkp. 1972 M40-6 39
27 93 Romanów Damian Gorzów Wlkp. 1991 M16-4 38
28 38 Rucki Kamil Nowiny Wielkie 1995 M16-5 37
29 39 Błauciak Grzegorz Nowiny Wielkie 1983 M30-8 36
30 69 Tatarewicz  Krystian Słońsk 1998 M16-6 35
31 26 Błażków Artur Gorzów Wlkp. 1973 M40-7 34
32 71 Grzybowski Krzysztof Gorzów Wlkp. 1957 M50-6 33
33 29 Jach Andrzej Gorzów Wlkp.  1957 M50-7 32
34 73 Uniczko Mariusz Gorzów Wlkp. 1981 M30-9 31
35 35 Góra Ireneusz Sulęcin 1973 M40-8 30
36 44 Wydra Józef Cychry 1953 M60-2 29
37 33 Kulczycki Adam Strzelce Kraj. 1992 M16-7 28
38 21 Poznańska Lucyna Kołczyn 1974 K40-2 56
39 28 Majkowski Aleksander Gorzów Wlkp.  1950 M60-3 27
40 24 Pawlak Bogusław Krzeszyce 1967 M40-9 26
41 19 Świerc Szymon Sulęcin 1987 M16-8 25
42 52 Husiatyńska Aneta Lubiszyn 1979 K30-2 55
43 12 Kurek Dominik Dębno 1972 M40-10 24
44 22 Gryz Kazimierz Sulęcin 1972 M40-11 23
45 50 Husiatyński Jarosław Lubiszyn 1986 M16-9 22
46 47 Łoziński Piotr Dębno 1988 M16-10 21
47 13 Petri Grzegorz Gorzów Wlkp.  1987 M16-11 20
48 43 Bukowski Rafał Gorzów Wlkp. 1977 M30-10 19
49 37 Mądrzak Bogumił Rudnica 1954 M60-4 18
50 67 Hytry Agnieszka Górzyca 1978 K30-3 54
51 95 Holarek Arkadiusz Krzeszyce 1996 M16-12 17
52 10 Torzewski Dariusz Dębno 1975 M30-11 16
53 90 Zieloński Filip Wawrów 1998 M16-13 15
54 72 Bezulska Anna Gorzów Wlkp. 1978 K30-4 53
55 88 Wróbel Krzysztof Gorzów Wlkp. 1978 M30-12 14
56 53 Husiatyńska-Bojba  Aurelia Lubiszyn 1974 K40-3 52
57 46 Ślozowska Monika Furstenwalde 1997 K16-3 51
58 27 Majkowska Irena Gorzów Wlkp. 1953 K40-4 50
59 31 Chorążyczewski Tomasz Motylewo 1966 M40-12 13
60 89 Witkowski Andrzej Gorzów Wlkp. 1967 M40-13 12
61 45 Wydra Stanisław Cychry  1950 M60-5 11
62 57 Jarzębowski Robert Gorzów Wlkp.  1971 M40-14 10
63 77 Kliczka Jan Witnica 1954 M60-6 9
64 41 Romas Czesław Gorzów Wlkp. 1950 M60-7 8
65 74 Ozóg Katarzyna Krzeszyce 1993 K16-4 49
66 34 Puchała Bartosz Strzelce Kraj. 1995 M16-14 7
67 61 Rosolak Anita Wolin 1991 K16-5 48
68 79 Zalewski Kamil Olsztynek 1983 M30-13 6
69 11 Pietrzakowska  Joanna Gorzów Wlkp. 1989 K16-6 47
70 55 Paduszyński Radosław Gorzów Wlkp. 1985 M16-15 5
71 9 Ampuła Paweł Gorzów Wlkp. 1979 M30-14 4
72 60 Janas Agnieszka Police 1991 K16-7 46
73 59 Barbicka Marta Wolin 1991 K16-8 45
74 70 Tatarewicz  Karina Słońsk 1975 K30-5 44
75 94 Dominiczak Krystian Krzeszyce 1993 M16-16 3
76 17 Głowacki Ryszard Gorzów Wlkp. 1940 M70-1 2
77 40 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp. 1946 M60-8 1
78 80 Krupa Anna Dębno 1977 K30-6 43
79 81 Sanecka Agnieszka Dębno 1977 K30-7 42
80 51 Husiatyńska Angelika Lubiszyn 1986 K16-9 41
81 82 Niedźwiecki Józef Mostno 1972 M40-15 1
82 86 Sak Iwona Sulęcin 1995 K16-10 40
83 66 Wojtkowicz Tomasz Krzeszyce 1997 M16-17 1
84 16 Grochowski Stanisław Gorzów Wlkp. 1940 M70-2 1
85 32 Bartkowiak Beata Krzeszyce 1988 K16-11 39
86 7 Mazur Kołdakowska  Beata Słubice 1980 K30-8 38
87 6 Mazur Kołdakowski Maciej Słubice 1984 M30-15 1
88 2 Kiełbasa Małgorzata Zwierzyn 1986 K16-12 37
89 1 Czernicka Magdalena Strzelce Kraj. 1986 K16-13 36
90 801 Petri Zbigniew Gorzów Wlkp. 1931 M80-1 1

 

 POWRÓT


Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r