Klasyfikacja Generalna  
 
Mistrzostwa 2014 r.


 

M20

M30 M40 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI

 

Klasyfikacja Końcowa - część 2

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Kateg. Liczba Punktów Ilość biegów
201 Jarocki Dariusz Kłodawa 1967 M40 16 3
202 Michalski Radosław Lwówek 1980 M30 16 3
203 Czernicki Ryszard Międzyrzecz 1955 M50 15 3
204 Loba Marcin Przytoczna 1972 M40 13 3
205 Świeściak Mateusz  Gorzów Wlkp. 1993 M20 13 3
206 Śwital Leszek Margonin 1974 M40 12 3
207 Kobus Adam Gardno 1969 M40 11 3
208 Wysocki Mariusz Międzyrzecz 1983 M30 11 3
209 Lewandowski Leszek Myślibórz 1963 M50 10 3
210 Paduszyński Radosław Gorzów Wlkp. 1985 M20 10 3
211 Rusin Radosław Krzyż Wlkp. 1986 M20 9 3
212 Janicki Michał  Krzeszyce 1979 M30 8 3
213 Rybarczyk Marek Krzyż 1958 M50 8 3
214 Siedlak Tomasz Jakubowo Lub.  1985 M20 8 3
215 Dawid Jerzy Sulechów 1946 M60 5 3
216 Śwital Mateusz Margonin 1998 M20 4 3
217 Augustyniak Grzegorz Sieraków 1983 M30 3 3
218 Bestrzynski Olech Robakowo 1971 M40 3 3
219 Borowczak Szymon  Leszno 1990 M20 3 3
220 Ciesielski Arkadiusz Międzychód 1973 M40 3 3
221 Cupiał Maksymilian  Międzychód 1994 M20 3 3
222 Danielczak Marcin Międzychód  1988 M20 3 3
223 Fojecki Paweł  Międzychód 1969 M40 3 3
224 Gieruszyński Marek Skąpe 1948 M60 3 3
225 Kolanowski Mikołaj Międzychód  1983 M30 3 3
226 Kołodziejczyk Dariusz  Poznań 1964 M50 3 3
227 Krasucki Stefan Świebodzin 1952 M60 3 3
228 Krawiecki Radomir Skórzewo 1978 M30 3 3
229 Krupa Krzysztof Dębno 1977 M30 3 3
230 Maciejewski Michał  Poznań 1977 M30 3 3
231 Mazur-Kałdowski  Maciej Słubice 1984 M30 3 3
232 Molik Tomasz Międzychód 1975 M30 3 3
233 Mudry Henryk Wolsztyn 1939 M70 3 3
234 Nawrocki Janusz  Ośno Lubuskie   M50 3 3
235 Nowak Dariusz  Międzychód 1973 M40 3 3
236 Obrocki Ludwik  Chrzypsko 1959 M50 3 3
237 Pałys Radosław  Gorzów Wlkp. 1980 M30 3 3
238 Pojmicz Paweł Sulechów 1992 M20 3 3
239 Pospieszała Zbigniew Bielsko 1976 M30 3 3
240 Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp. 1960 M50 3 3
241 Rachwalski Paweł  Różansko   M30 3 3
242 Rosik Mariusz Stary Kisielin  1959 M50 3 3
243 Sakowski Grzegorz Chojna 1966 M40 3 3
244 Steinbauer Stefan Poznań 1985 M20 3 3
245 Wachowiak Krzysztof  Bielsko 1977 M30 3 3
246 Wiśniewski Sławomir Trzebicz 1974 M40 3 3
247 Żeberski Marek Luboń 1965 M40 3 3
248 Savchuk Ruslan  Kolomyja Ukraina 1986 M20 120 2
249 Sommer Tomasz  Sulechów   M30 118 2
250 Kazikowski Karol Drezdenko 1988 M20 117 2
251 Łucyk Maciej Poznań 1983 M30 116 2
252 Szymankiewicz Jakub Wronki 1990 M20 115 2
253 Wielgosz Marcin Szczecin 1981 M30 110 2
254 Jędrzejczyk Tomasz Międzyrzecz 1980 M30 106 2
255 Juszczyk Krzysztof Puszczyk Bukowy 1975 M30 105 2
256 Wołodzik Grzegorz Słońsk 1989 M20 101 2
257 Kowalski Cezary Szczecin   M50 100 2
258 Krzewina Szymon Sulęcin 1995 M20 97 2
259 Kowalczuk Grzegorz Tuczno 1967 M40 96 2
260 Szczerbakowicz Kamil Bledzew 1989 M20 95 2
261 Ruta Dariusz  Nowy Tomyśl  1971 M40 93 2
262 Kiewra Robert Ośno Lub. 1975 M30 91 2
263 Kliczka Kamil Puszczyk Bukowy 1968 M40 91 2
264 Stec Sławomir Gorzów Wlkp. 1969 M40 90 2
265 Janusek Mirosław Międzyrzecz 1974 M40 89 2
266 Ulanowski Grzegorz Słubice 1974 M40 89 2
267 Naglacki Grzegorz Szczecin 1972 M40 88 2
268 Żytkiewicz Marek Świebodzin 1968 M40 87 2
269 Ogaza Waldemar Toporów 1972 M40 83 2
270 Szczepański Andrzej Zielona Góra 1973 M40 83 2
271 Frąk Tomasz  Sieraków 1982 M30 82 2
272 Wierzbicki  Sebastian  Świebodzin 1987 M20 82 2
273 Sadurski Lukasz Tarnów 1984 M30 81 2
274 Judkowiak Piotr Pęckowo 1976 M30 80 2
275 Makarowski  Łukasz  Gorzów Wlkp. 1995 M20 79 2
276 Pluta Grzegorz Gryfino 1963 M50 77 2
277 Haręża Łukasz Krosno Odrz. 1982 M30 76 2
278 Orzeł Sławomir Sieraków  1996 M20 76 2
279 Paroń Włodzimierz Międzychód 1959 M50 74 2
280 Witczak Paweł Międzyrzecz 1987 M20 74 2
281 Kleist Tomek  Kłodawa 1971 M40 72 2
282 Agaciak Mateusz Międzychód  1991 M20 70 2
283 Sobczynski Adam  Międzychód 1987 M20 70 2
284 Szymkowiak Andrzej Zbąszynek 1972 M50 68 2
285 Fabiański Łukasz Bielsko 1995 M20 67 2
286 Stadnik Piotr Moczkowo 1991 M20 67 2
287 Langiewicz Jacek Police 1957 M50 66 2
288 Wyszyński Mateusz Poznań 1995 M20 66 2
289 Telus Mateusz Skwierzyna 1994 M20 64 2
290 Chełkowski Tomasz Sieraków 1964 M50 63 2
291 Kaiser Ernest  Gorzów Wlkp. 1977 M30 61 2
292 Fedczyszyn Rafał Skwierzyna 1967 M40 58 2
293 Kobus Bartek Gorzów Wlkp. 1980 M30 58 2
294 Jakubowski Paweł Gorzów Wlkp. 1972 M40 53 2
295 Matecki Michał Kłodawa 1976 M30 53 2
296 Baczyński Przemysław Pniewo 1991 M20 52 2
297 Kaliszewicz Piotr Kostrzyn n/O 1982 M30 52 2
298 Adamowicz Bogusław Bojadła 1963 M50 46 2
299 Skwarzyński Jacenty Gryfino 1953 M60 46 2
300 Jankowski Paweł Lubniewice 1991 M20 42 2
301 Kumiszczo Artur  Wschowa 1978 M30 42 2
302 Witkowski Marek Gorzów Wlkp.  1971 M40 42 2
303 Mądry Bartłomiej Gorzów Wlkp. 1978 M30 41 2
304 Mądrzak Bogumił Rudnica 1954 M60 41 2
305 Sajczyk Adrian Krzyż 1995 M20 40 2
306 Szmigiel Tomasz Kostrzyn n/ O 1985 M20 40 2
307 Hetmanowski Jędrzej Międzychód 1975 M30 39 2
308 Augustyniak Hubert Świebodzin 1979 M30 38 2
309 Juszczak Arkadiusz Krosno Odrz.   M40 37 2
310 Żdan Filip  Gorzów Wlkp. 1989 M20 37 2
311 Lutka Grzegorz Świebodzin 1987 M20 36 2
312 Majewski Andrzej  Gorzów Wlkp. 1974 M40 36 2
313 Młynarczyk Łukasz Nowa Sól 1980 M30 36 2
314 Nowicki Robert Baczyna 1974 M40 36 2
315 Żyła Tobiasz Międzyrzecz 1992 M20 36 2
316 Gerek Dariusz Gorzów Wlkp. 1968 M40 35 2
317 Wróbel Krzysztof Gorzów Wlkp. 1978 M30 35 2
318 Chrzanowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1996 M20 34 2
319 Lemczak Paweł Boleszkowice 1982 M30 34 2
320 Szymczak Jarek  Gorzów Wlkp.   M30 32 2
321 Białecki Krzysztof Myślibórz 1975 M30 31 2
322 Mińczyk Piotr Zielona Góra   M40 31 2
323 Wydrych Grzegorz Trzciel 1982 M30 30 2
324 Bachorski Remigiusz  Ciosaniec 1984 M30 28 2
325 Franków Zbigniew Dębno   M60 28 2
326 Przybylski Sławomir Zielona Góra 1962 M50 27 2
327 Zazulak Andrzej   Chojna 1963 M50 27 2
328 Kuliński Bogdan  Głogów 1959 M50 25 2
329 Kurek Dominik Dębno 1972 M40 25 2
330 Lewicki Czesław     M30 25 2
331 Wasilewski Marek Barlinek 1963 M50 25 2
332 Wójcik Marek Głogów   M40 25 2
333 Sawiński Grzegorz Międzyrzecz 1974 M40 24 2
334 Duchowski Robert Gryfino 1973 M40 23 2
335 Kuriata Rafal  Sulechów 1990 M20 23 2
336 Salej Krzysztof Międzyrzecz 1985 M20 23 2
337 Janicki Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1970 M40 22 2
338 Żminkowski Jarosław  Gorzów Wlkp. 1969 M40 22 2
339 Bartosiewicz Adam Gryfino 1977 M30 21 2
340 Rusiecki Zbigniew Trzciel 1962 M50 20 2
341 Wiśniewski Łukasz Zielona Góra   M30 20 2
342 Bandkowski Marek Puszczyk Bukowy 1952 M60 19 2
343 Czapla Patryk Modrzyca 1993 M20 19 2
344 Dolatowski Marek Świebodzin 1987 M20 19 2
345 Graś Adam  Gorzów Wlkp. 1975 M30 19 2
346 Gutt Sebastian Gorzów Wlkp. 1977 M30 19 2
347 Markowski Andrzej Zielona Góra   M40 19 2
348 Tarasek Sławomir Nowa Sól  1979 M30 19 2
349 Bilon Bogdan Sulechów 1951 M60 18 2
350 Borysewicz Alfred Dębno 1960 M50 18 2
351 Dzięcioł Dawid Barlinek   M20 18 2
352 Klucowicz Edward Bojadła 1962 M50 17 2
353 Torzewski Dariusz Dębno 1975 M30 17 2
354 Wolny Mikołaj  Szczecin 1996 M20 17 2
355 Jałoszyński Wojciech Skwierzyna 1974 M40 16 2
356 Lacroix Wiesław Zielona Góra  1984 M30 16 2
357 Dobak Stefan  Szamotuły 1946 M60 15 2
358 Tworek Mirosław Czerwieńsk 1971 M40 15 2
359 Benderski Piotr Świebodzin   M20 14 2
360 Michalak Arkadiusz Zielona Góra 1977 M30 14 2
361 Romanów Przemysław  Gorzów Wlkp. 1992 M20 14 2
362 Baer Tomasz Babimost  1968 M40 13 2
363 Dawidowicz Andrzej  Łagów   M60 13 2
364 Drobczyński Bartosz Szczecin 1982 M20 13 2
365 Grzegolec Grzegorz   Gorzów Wlkp. 1986 M20 13 2
366 Michalak Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1976 M30 13 2
367 Marzątka Kamil Gorzów Wlkp. 1984 M30 12 2
368 Wierzbicki Daniel Gorzów Wlkp.  1980 M30 11 2
369 Mróz  Michał  Gorzów Wlkp. 1976 M30 10 2
370 Skrzypkowiak Paweł Poznań  1970 M40 10 2
371 Straburzyński Michał Zielona Góra 1975 M30 10 2
372 Czerniak Henryk Borzykowo 1948 M60 9 2
373 Jażdżewski Hubert Gorzów Wlkp. 1985 M20 9 2
374 Olszowski Marcin Chrzypsko 1977 M30 9 2
375 Lipski Henryk Szczecin   M60 8 2
376 Matuszczak Sebastian Kostrzyn n/Odrą 1975 M30 8 2
377 Flisiewicz Marcin Międzychód 1988 M20 7 2
378 Górecki Mateusz Swarzędz 1995 M20 7 2
379 Sołtysik Maciej Zbąszyń 1976 M30 7 2
380 Głowacki Ryszard Gorzów Wlkp. 1940 M70 6 2
381 Kędzierski Andrzej Otyń 1974 M40 6 2
382 Stępień Konrad Gorzów Wlkp. 1985 M20 6 2
383 Wojtczak Jerzy Gorzów Wlkp. 1954 M60 6 2
384 Woźniak Krzysztof Barlinek 1988 M20 6 2
385 Rzepecki Michał Zielona Góra   M30 5 2
386 Terlikowski Arkadiusz  Nowa Sól 1976 M30 5 2
387 Bielęda Bartłomiej  Gorzów Wlkp. 1982 M30 4 2
388 Chłopek Dariusz Zbąszyń 1969 M40 3 2
389 Banaszak Wiesław Zbąszyń 1965 M40 2 2
390 Bandkowski Sylwester Szczecin 1960 M50 2 2
 391 Barabasz Grzegorz  Gorzów Wlkp. 1984 M30 2 2
 392 Bąk  Tomasz  Santocko 1977 M30 2 2
 393 Beblo Jarosław Międzyrzecz 1975 M30 2 2
 394 Bełz Adrian Przewóz  1985 M20 2 2
 395 Białek Mirosław  Wronki 1984 M30 2 2
 396 Białous Wiesław   1972 M40 2 2
 397 Biegaj Marcin Ośno Lubuskie 1978 M30 2 2
 398 Bilski Rafał   Wronki 1984 M30 2 2
 399 Bis Marcin  Gorzów Wlkp. 1989 M20 2 2
 400 Bocer Paweł Zielona Góra 1989 M20 2 2
Część 1       Część 2      Część 3      Część 4       Część 5      Część 6
Część 7       Część 8      Część 9      Część 10    Część 11     Część 12


               Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r