Klasyfikacja Generalna  
 
Mistrzostwa 2014 r.


 

M20

M30 M40 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI

 

Klasyfikacja Końcowa - część 11

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Kateg. Liczba Punktów Ilość biegów
 961 Sawala Piotr Międzychód  1975 M30 1 1
 961 Sawczuk Adrian Zielona Góra 1987 M20 1 1
 961 Sawicki Artur Jabłonów  1967 M40 1 1
 961 Sawicki Janusz Zielona Góra 1970 M40 1 1
 961 Sawicki Krzysztof  Szczecin   M20 1 1
 961 Sawicki Mirosław Żary 1972 M40 1 1
 961 Sawicki Paweł  Boczów 1989 M20 1 1
 961 Sawko Kazimierz  Wałbrzych   M60 1 1
 961 Sągakłło-Frączkiewicz Tobiasz Santok 19990 M20 1 1
 961 Schäfer Eike  Gorzów Wlkp. 1982 M30 1 1
 961 Seczkowski Grzegorz  Szczecin   M30 1 1
 961 Sedlak Robert Lubsko 1970 M40 1 1
 961 Semkło Łukasz Poznań 1984 M30 1 1
 961 Seperant Grzegorz Sieniawa   M60 1 1
 961 Serdeczny Artur Szczecin 1979 M30 1 1
 961 Serwa Adam Węgrzynice 1968 M40 1 1
 961 Serylak Tadeusz Zielona Góra 1980 M30 1 1
 961 Sędzielowski Leszek Bobrowice   M50 1 1
 961 Sędzielowski Marcin Bobrowice   M20 1 1
 961 Sidorczuk Tomasz   1980 M30 1 1
 961 Sieczkowski Artur Kostrzyn n/Odrą 1975 M30 1 1
 961 Siedlarz Tomasz Zbąszyń 1979 M30 1 1
 961 Siedlecki Jakub Gorzów Wlkp. 1996 M20 1 1
 961 Siekierski Marek Poznań 1953 M60 1 1
 961 Sielawa Dawid   1996 M20 1 1
 961 Sielutin Wadim Legnica 1956 M50 1 1
 961 Siemieniak Roman Bogatynia 1961 M50 1 1
 961 Sierakowski Dominik Kwilcz 1983 M30 1 1
 961 Sierocki Piotr   1974 M40 1 1
 961 Siewruk Emil Gorzów Wlkp. 2013 M20 1 1
 961 Siewruk Jerzy Gorzów Wlkp. 2013 M20 1 1
 961 Sikora Robert  Wronki 1972 M40 1 1
 961 Sikorski Marcin  Chojna   M30 1 1
 961 Sikorski Marcin  Zielona Góra 1977 M30 1 1
 961 Siołek Waldemar Modła 1973 M40 1 1
 961 Sitkowski Wojciech Wolsztyn 1965 M40 1 1
 961 Siudek Krzysztof  Gryfino   M40 1 1
 961 Siwiecki Tomasz Tomaszowice 1973 M40 1 1
 961 Skakun Michał  Międzychód 1998 M20 1 1
 961 Skarżyński Piotr  Gorzów Wlkp. 1989 M20 1 1
 961 Skomorowski Łukasz Strzelce Kraj. 1981 M30 1 1
 961 Skorupiński Piotr  Bolesławiec 1978 M30 1 1
 961 Skowron Marek Zielona Góra 1985 M20 1 1
 961 Skupień Konrad Łódź 1972 M40 1 1
 961 Slubny Robert  Drzonkow 1976 M30 1 1
 961 Słoński Łukasz Gorzów Wlkp. 1983 M30 1 1
 961 Słowik Leszek Zielona Góra 1974 M40 1 1
 961 Słowiński Paweł  Świdwin 1978 M30 1 1
 961 Sługocki Paweł Zielona Góra 1977 M30 1 1
 961 Słupiński Maciej Gorzów Wlkp. 1997 M20 1 1
 961 Smaruj Igor  Zielona Góra 1992 M20 1 1
 961 Smektała Patryk Borek Wlkp. 1987 M20 1 1
 961 Smykał Jacek Zielona Góra 1974 M40 1 1
 961 Smykowski Łukasz  Zielona Góra 1980 M30 1 1
 961 Sobala Łukasz Poznań 1982 M30 1 1
 961 Sobiński Paweł Jelenia Góra 1987 M20 1 1
 961 Sobiński Waldemar  Jelenia Góra 1961 M50 1 1
 961 Sobkowski Przemysław Międzychód  1960 M50 1 1
 961 Sobstyl Michał Międzychód 1987 M20 1 1
 961 Sobstyl Roman Bolechówko 1976 M30 1 1
 961 Sojka Henryk Lubliniec  1963 M50 1 1
 961 Sokołowski Sebastian Gorzów Wlkp. 1981 M30 1 1
 961 Sołtys Mateusz Kostrzyn n/O 1990 M20 1 1
 961 Sosnowski Marcin Gorzów Wlkp. 1991 M20 1 1
 961 Spiczak Brzeziński Paweł Przechlewo 1990 M20 1 1
 961 Spiralski Zbigniew  Gubin 1962 M50 1 1
 961 Spychała Michał Nowy Tomyśl 1988 M20 1 1
 961 Sroczyński Stefan Głogów 1957 M50 1 1
 961 Sroka Marcin Węgliniec 1978 M30 1 1
 961 Sromala Łukasz Bytom 1987 M20 1 1
 961 Stacewicz Krzysztof  Zielona Góra 1968 M40 1 1
 961 Stachewicz Henryk Szczecin 1949 M60 1 1
 961 Stachowski Jakub   1996 M20 1 1
 961 Stachowski Kamil   1993 M20 1 1
 961 Stachowski Mirosław Żary 1964 M50 1 1
 961 Stachowski Paweł Skwierzyna 1982 M30 1 1
 961 Stadnicki Robert Koźlice 1971 M40 1 1
 961 Stamm Waldemar  Leszno 1969 M40 1 1
 961 Stanisławski Eugeniusz  Zgorzelec 1951 M60 1 1
 961 Staniszewski Marek Kostrzyn n/O 1985 M20 1 1
 961 Stankiewicz Kamil  Bolesławiec 1984 M30 1 1
 961 Stankiewicz Wojciech Zielona Góra 1975 M30 1 1
 961 Starżyk Andrzej Łęknica  1976 M30 1 1
 961 Starżyk Paweł  Łęknica  1979 M30 1 1
 961 Starżyk Piotr Łęknica  1969 M40 1 1
 961 Stasiak Damian Gorzów Wlkp. 1988 M20 1 1
 961 Stasiński Stanisław Poznań 1944 M70 1 1
 961 Staszak Paweł Gryfino 1987 M20 1 1
 961 Staszewski Tomasz Zielona Góra 1969 M40 1 1
 961 Stawarski Mariusz Gorzów Wlkp. 1976 M30 1 1
 961 Stawicki Paweł  Poznań 1951 M60 1 1
 961 Stawniczy Wiesław Głogów 1953 M60 1 1
 961 Stefanicki Marek  Świnoujście 1958 M50 1 1
 961 Stefański Grzegorz Glinik 1991 M20 1 1
 961 Stefański Robert Zielona Góra 1971 M40 1 1
 961 Stejnborn Tomasz Gorzów Wlkp. 1996 M20 1 1
 961 Sterna Radosław   1996 M20 1 1
 961 Stępień Grzegorz Gorzów Wlkp. 1988 M20 1 1
 961 Stępień Jarosław Żagań 1968 M40 1 1
 961 Stępień Maciej  Zielona Góra 1976 M30 1 1
 961 Stępniewski Mateusz Gorzów Wlkp. 2000 M20 1 1
 961 Stojke Krzysztof Radwanice  1994 M20 1 1
 961 Stokłosa Jakub  Świebodzin   M20 1 1
 961 Stolarek Bartłomiej Gorzów Wlkp. 1996 M20 1 1
 961 Story Wieńczysław Wrocław 1960 M50 1 1
 961 Straburzyński Paweł Warszawa 1956 M50 1 1
 961 Strojnowski Jerzy Kostrzyn n/O 1958 M50 1 1
 961 Strojny Marian Nowa Sól 1958 M50 1 1
 961 Suchocki Paweł  Gorzów Wlkp. 1986 M20 1 1
 961 Sudnik Dawid Zielona Góra 1978 M30 1 1
 961 Sudnik Mieczysław Zielona Góra 1954 M60 1 1
 961 Suduł Jakub Gorzów Wlkp. 2000 M20 1 1
 961 Suduł Jarosław Gorzów Wlkp. 1972 M40 1 1
 961 Sulej Marcin  Międzychód  1991 M20 1 1
 961 Suława Tomek   Wałbrzych 1976 M30 1 1
 961 Suwaj Roman Zielona Góra 1958 M50 1 1
 961 Swędra Dawid Zielona Góra 1982 M30 1 1
 961 Swiniarek Mariusz Nowa Sól 1974 M40 1 1
 961 Swjatecki Jerzy Szczecin 1944 M70 1 1
 961 Sykuła Robert Przemków 1973 M40 1 1
 961 Synejko Michał  Gorzów Wlkp. 1996 M20 1 1
 961 Syposz Paweł  Zielona Góra 1979 M30 1 1
 961 Szachnowski Marcin Gorzów Wlkp. 1988 M20 1 1
 961 Szafkowski Jacek Barlinek 1963 M50 1 1
 961 Szafrański Piotr Radgoszcz 1990 M20 1 1
 961 Szafrański Radosław Gorzów Wlkp. 1997 M20 1 1
 961 Szala Jerzy  Głogów  1963 M50 1 1
 961 Szandurski Jarosław Kostrzyn n/O 1978 M30 1 1
 961 Szarach Jacek  Zielona Góra 1984 M30 1 1
 961 Szarapanowski Damian Lubrza 1978 M30 1 1
 961 Szarata Hubert Zielona Góra 1976 M30 1 1
 961 Szarmach Dariusz Szczecin   M40 1 1
 961 Szatanek Bartłomiej Myślibórz 1992 M20 1 1
 961 Szczerbiak Krzysztof  Skwierzyna 1967 M40 1 1
 961 Szcześniewski Dariusz Łężyca 1976 M30 1 1
 961 Szczęsny Andrzej Wschowa  1973 M40 1 1
 961 Szczupaczyński Arkadiusz Gryfice 1963 M50 1 1
 961 Szczygieł Paweł  Stargard Szcze. 1987 M20 1 1
 961 Szeląg Jakub Sieniawa   M20 1 1
 961 Szeleszkiewicz Piotr Gorzów Wlkp. 1981 M30 1 1
 961 Szewczuwianiec Jacek Jelenia Góra 1984 M30 1 1
 961 Szklarz Mieczysław Żary 1962 M50 1 1
 961 Szkudlarek Michał  Brzeg 1978 M30 1 1
 961 Szlachcikowski Arkadiusz  Szprotawa 1985 M20 1 1
 961 Szlachetka Michał  Godziejów 1990 M20 1 1
 961 Szombierski Robert Lubsko 1984 M30 1 1
 961 Szostak Kamil Gorzów Wlkp. 1993 M20 1 1
 961 Szpajer Piotr Luboń 1989 M20 1 1
 961 Szpyt Andrzej   Gubin 1971 M40 1 1
 961 Szreder Andrzej  Głogów  1954 M60 1 1
 961 Szukalski Grzegorz Kłodawa    M20 1 1
 961 Szulczyński Robert  Gorzów Wlkp. 1967 M40 1 1
 961 Szurowski Grzegorz Ochla 1978 M30 1 1
 961 Szurynowski Jacek  Niechlów 1969 M40 1 1
 961 Szuszko Tadeusz  Kłodawa  1967 M40 1 1
 961 Szwarc Rafał   Szczecin 1976 M30 1 1
 961 Szwedowicz Mateusz Kłodawa  1997 M20 1 1
 961 Szyliński Witold  Gorzów Wlkp. 1968 M40 1 1
 961 Szymanowicz Paweł Zielona Góra 1974 M40 1 1
 961 Szymanski Marek Kamien Pom.   M30 1 1
 961 Szymański Marcin Droszków 1976 M30 1 1
 961 Szymarek Bartosz Wrocław 1984 M30 1 1
 961 Szymczak Marcin  Zielona Góra 1979 M30 1 1
 961 Szymkowiak Paweł Grodzisk 1986 M20 1 1
 961 Szymlet Sławomir Zielona Góra 1967 M40 1 1
 961 Szynaka Bogumił  Zielona Góra 1980 M30 1 1
 961 Ślifirski Rafał  Górzyn 1987 M20 1 1
 961 Ślipko Jakub Wschowa 1988 M20 1 1
 961 Ślusarczyk Łukasz Gorzów Wlkp. 1997 M20 1 1
 961 Śmichurski Kacper Swarzędz 1998 M20 1 1
 961 Śmichurski Przemysław Swarzędz 1969 M40 1 1
 961 Śmiech Piotr Międzychód 1970 M40 1 1
 961 Śniegocki Paweł Tarnowo 1978 M30 1 1
 961 Śpiączka Kamil Międzyrzecz 1988 M20 1 1
 961 Średziński Łukasz Wrocław 1979 M30 1 1
 961 Świder Kazimierz Zielona Góra 1963 M50 1 1
 961 Świderski Jaromir Nowa Sól 1962 M50 1 1
 961 Świerzowicz Michał Gorzów Wlkp. 1997 M20 1 1
 961 Świgło Piotr  Ochla 1969 M40 1 1
 961 Talikadze Roman Kościan 1958 M50 1 1
 961 Tarka Adrian Gorzów Wlkp. 1997 M20 1 1
 961 Tarnawski Aleksander Zielona Góra 1982 M30 1 1
 961 Tatała Maciej  Kostrzyn n/O 1971 M40 1 1
 961 Temniuk Piotr Poźżadło M20 M20 1 1
 961 Terpiłowski Wojciech  Poznań 1981 M30 1 1
 961 Tkacz Rafał Szczecin 1986 M20 1 1
 961 Tokarski Mateusz Sulęcin 1982 M30 1 1
 961 Tolak Wojciech Worthing 1984 M30 1 1
 961 Toliński Krzysztof  Chrzypsko 1983 M30 1 1
 961 Tołoczko Łukasz   Zielona Góra 1983 M30 1 1
 961 Tomczyk Adam Gryfino 1991 M20 1 1
 961 Tomczyk Maciej Steszew 1976 M30 1 1
 961 Tomczyk Radosław Racula 1980 M30 1 1
 961 Tomoński-Malinowski  Cigacice 1974 M40 1 1
 961 Toporowski Wojciech Szczecin 1985 M20 1 1
 961 Trochanowski  Maksymilian  Parchów 1976 M30 1 1
 961 Trzcinski Paweł    1996 M20 1 1
 961 Trzop Andrzej Zielona Góra 1968 M40 1 1
 961 Trzop Filip  Zielona Góra 1996 M20 1 1
  961 Turowski Tomasz Zielona Góra 1976 M30 1 1

Część 1       Część 2      Część 3      Część 4       Część 5      Część 6

Część 7       Część 8      Część 9      Część 10    Część 11     Część 12



               Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r