Klasyfikacja Generalna  
 
Mistrzostwa 2014 r.


 

M20

M30 M40 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI

 

Klasyfikacja Końcowa - część 1

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Kateg. Liczba Punktów Ilość biegów
1 Hulewicz Michał Gorzów Wlkp. 1988 M20 585 10
2 Chawawko Tomasz Dębno 1974 M40 560 10
3 Hanczarek Dariusz Gorzów Wlkp. 1976 M30 557 14
4 Dudka  Piotr  Gorzów Wlkp. 1978 M30 553 11
5 Helak Karol  Krzyż Wlkp.  1973 M40 550 12
6 Misjan Rafał Strzelce Kraj. 1993 M20 550 10
7 Pigłowski Dawid Santocko 1984 M30 525 10
8 Maciąg Karol Przytoczna 1991 M20 524 13
9 Szymański  Dariusz Gorzów Wlkp. 1972 M40 520 12
10 Łangowski  Mateusz  Gorzów Wlkp. 1976 M30 507 11
11 Dołmat  Edward  Gorzów Wlkp. 1962 M50 489 18
12 Nadolski Grzegorz Chwalęcice 1978 M30 471 13
13 Walkowski Cezary Międzyrzecz 1976 M30 463 13
14 Kochan Krzysztof Międzyrzecz 1969 M40 462 10
15 Tatarewicz  Krzysztof Słońsk 1970 M40 456 18
16 Ciosek Artur Gorzów Wlkp. 1975 M30 436 10
17 Tatarewicz  Krystian Słońsk 1998 M20 407 10
18 Wybacz Grzegorz Gorzów Wlkp. 1978 M30 406 13
19 Bukiel Krzysztof Kostrzyn n/O 1961 M50 402 16
20 Sip  Tomasz  Gorzów Wlkp. 1979 M30 396 13
21 Warszawski Jerzy Żagań 1953 M60 361 11
22 Grzybowski  Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1957 M50 355 17
23 Masewicz Grzegorz Gorzów Wlkp. 1980 M30 346 11
24 Wesołowski Mirosław Dębno 1964 M50 337 10
25 Leszczyński Michał Deszczno 1978 M30 291 12
26 Karski  Paweł  Gorzów Wlkp. 1978 M30 273 10
27 Wydra Józef Cychry 1953 M60 270 16
28 Kliczka Jan Witnica 1954 M60 243 12
29 Majłowski Aleksander Gorzów Wlkp.  1950 M60 216 11
30 Kozak Arkadiusz  Gorzów Wlkp. 1978 M30 204 11
31 Błażków Artur Gorzów Wlkp. 1973 M40 203 10
32 Bukowski Rafał  Gorzów Wlkp. 1977 M30 188 11
33 Husiatyński Jarosław Lubiszyn 1986 M20 184 12
34 Czerniawski Lech Gorzów Wlkp. 1989 M20 168 11
35 Jodko Adam Gorzów Wlkp. 1977 M30 123 12
36 Wojciechowski Tomasz  Gorzów Wlkp. 1981 M30 121 13
37 Wydra Stanisław Cychry  1950 M60 107 12
38 Marczewski Tomasz  Gorzów Wlkp. 1970 M40 104 11
39 Witkowski Andrzej Gorzów Wlkp. 1967 M40 102 13
40 Jarzębowski Robert  Gorzów Wlkp. 1971 M40 86 16
41 Młodzieniak Antoni Kostrzyn n/ Odrą 1946 M60 85 14
42 Romas Czesław Gorzów Wlkp. 1950 M60 83 13
43 Grochowski Stanisław Gorzów Wlkp. 1940 M70 48 16
44 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp. 1946 M60 46 11
45 Wota Adam Gorzów Wlkp. 1970 M40 46 10
46 Romanów  Damian  Gorzów Wlkp. 1991 M20 325 9
47 Jakś Mariusz  Gorzów Wlkp. 1981 M30 296 9
48 Szewczyk Michał Gorzów Wlkp. 1983 M30 249 9
49 Adamowicz Adam  Gorzów Wlkp. 1971 M40 90 9
50 Hryciuk Łukasz Dębno 1986 M20 469 8
51 Cząstka Karol Żagań 1980 M30 460 8
52 Szopa Marek  Gorzów Wlkp. 1974 M40 410 8
53 Bąbelek Mateusz Międzyrzecz 1991 M20 195 8
54 Kowalewski Walery Kostrzn n/O 1957 M50 177 8
55 Zakrzewski Krzysztof Gorzów Wlkp. 1967 M40 133 8
56 Leszczyński Stanisław Gorzów Wlkp. 1950 M60 19 8
57 Bartosz  Marcin  Barlinek 1977 M30 145 7
58 Kępka Waldemar Gorzów Wlkp. 1953 M60 100 7
59 Koch Piotr  Gorzów Wlkp. 1974 M40 84 7
60 Przybyło Leonard Gorzów Wlkp. 1973 M40 62 7
61 Pracuk Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1970 M40 45 7
62 Fita Roman Kożuchów 1954 M60 38 7
63 Brzeziński Bolesław Czerwieńsk 1944 M70 34 7
64 Tarsa Tomasz Wolsztyn  1972 M40 7 7
65 Podbereski Józef  Gudzisz 1963 M50 319 6
66 Musiał Adam Krzyż Wlkp. 1958 M50 301 6
67 Kubik Michał Międzyrzecz 1991 M20 288 6
68 Belgrau Szymon Międzyrzecz 1994 M20 232 6
69 Brzoski  Łukasz  Trzebiszewo 1983 M30 198 6
70 Dryszel  Paweł Gorzów Wlkp.  1983 M30 197 6
71 Pietruszyński Gerard  Międzychód 1958 M50 197 6
72 Dupla Karol Barlinek 1979 M30 172 6
73 Łoziński Piotr Dębno 1988 M20 144 6
74 Nowakowski  Marcin  Osiedle Pozn. 1984 M30 144 6
75 Lemieszek Piotr Białcz 1974 M40 65 6
76 Ostrowski Ryszard Kalsko 1953 M60 41 6
77 Wasyłyk Łukasz Czarnków 1979 M30 41 6
78 Ampuła Paweł Gorzów Wlkp. 1979 M30 32 6
79 Zaworski Marcin Kostrzyn 1985 M20 6 6
80 Zagórny Marcin Radnica 1988 M20 297 5
81 Jaskowski Marcin Kłodawa 1981 M30 281 5
82 Górski Jarosław Gorzów Wlkp. 1976 M30 270 5
83 Palczarski Marcin Gorzów Wlkp. 1988 M20 262 5
84 Ratajczak  Janusz  Drawsko 1962 M50 216 5
85 Gwóźdź Jacek Drezdenko 1989 M20 215 5
86 Szymański Wojciech Gorzów Wlkp. 1980 M30 192 5
87 Dąbrowski Marcin Międzyrzecz 1984 M30 184 5
88 Kuszczyk Edwin Międzyrzecz 1973 M40 175 5
89 Judkowiak Rafał Pęckowo 1979 M30 152 5
90 Grzesiak Krzysztof Międzyrzecz 1983 M30 147 5
91 Spiczak Paweł Gorzów Wlkp. 1975 M30 114 5
92 Pukliński Karol Gorzów Wlkp. 1953 M60 92 5
93 Markowski Krzysztof  Myślibórz 1978 M30 80 5
94 Wojciechowski Jacek  Gorzów Wlkp. 1991 M20 44 5
95 Czerniawski Jan Gorzów Wlkp. 1988 M20 28 5
96 Ciepiela Wiesław  Ulim 1963 M50 16 5
97 Daniszewski Grzegorz   Gorzów Wlkp. 1969 M40 12 5
98 Korzeb Zenon Gryfino 1949 M60 5 5
99 Wrona Józef Wieleń 1938 M70 5 5
100 Isański Zbigniew Międzyrzecz 1989 M20 225 4
101 Janas Roman   Grodzisk Wlkp. 1972 M40 214 4
102 Sobkowski Krzysztof Międzychód 1985 M20 205 4
103 Antończak Krzysztof Świebodzin 1968 M40 185 4
104 Wróblewski Adam Wieleń 1953 M60 167 4
105 Kazimierczak Tomasz  Chwalęcice 1975 M30 164 4
106 Kolis Zbigniew Międzyrzecz 1961 M50 164 4
107 Wiśniewski Paweł Kwilcz 1978 M30 131 4
108 Wasylko  Maciej  Gorzów Wlkp. 1978 M30 127 4
109 Michalski Sebastian Licheń 1978 M30 125 4
110 Gotfrydziak Szymon Międzyrzecz 1980 M30 120 4
111 Sobczyński Piotr Międzychód 1979 M30 106 4
112 Szondelmajer Piotr Myślibórz 1977 M30 103 4
113 Pituła Waldemar  Gorzów Wlkp. 1975 M30 100 4
114 Pabich Dariusz Żary 1972 M40 93 4
115 Gąsiorek Michał Sulechów 1991 M20 91 4
116 Wiaderek Krzysztof Bledzew 1992 M20 86 4
117 Baczyński Jacek Pniewo 1965 M40 67 4
118 Jankowiak Jakub Gorzów Wlkp. 1984 M30 63 4
119 Protasiewicz Łukasz Ośno Lub. 1982 M30 59 4
120 Petri Grzegorz Gorzów Wlkp. 1987 M20 52 4
121 Janas Romuald Bielsko 1976 M30 51 4
122 Kalisz  Bronisław Międzyrzecz 1950 M60 47 4
123 Skrentny Bartłomiej Gorzów Wlkp. 1977 M30 45 4
124 Patalas Ryszard  Gorzów Wlkp. 1979 M30 38 4
125 Bogacz  Zygmunt Międzyrzecz 1953 M60 35 4
126 Jackiewicz Artur Kostrzyn n/O   M30 34 4
127 Siebert Mariusz Gorzów Wlkp. 1970 M40 32 4
128 Agaciak Roman Międzychód  1964 M50 28 4
129 Terpiłowski Łucjan Gorzów Wlkp. 1958 M50 28 4
130 Łętowski Marius Chojna 1974 M40 26 4
131 Majcher Marian Dębno 1946 M60 26 4
132 Łuczka Zbigniew Kłodawa 1959 M50 20 4
133 Husiatyński Marcin Lubiszyn 1975 M30 18 4
134 Litke Rafał Międzychód 1974 M40 18 4
135 Pokrywiecki Łukasz  Boleszkowice 1988 M20 18 4
136 Zdziebłowski Artur Bogdaniec 1973 M40 17 4
137 Jordan Marek Dębno 1986 M20 15 4
138 Ogrodowczyk Rafał Międzychód 1975 M30 9 4
139 Maciejewski Dariusz Gorzów Wlkp. 1972 M40 7 4
140 Witkowski Mateusz Silna 1990 M20 5 4
141 Flens Tadeusz Międzychód 1958 M50 4 4
142 Hołyński Kamil  Zbąszynek 1975 M30 4 4
143 Schubert Jędrzej Międzychód  1965 M40 4 4
144 Wojciechowski Henryk Gorzów Wlkp. 1953 M60 4 4
145 Blahodir Yuriy Ostrów Wlkp. 1981 M30 178 3
146 Marysiak Adam  Książ Śląski 1988 M20 178 3
147 Graczyk Adrian Czarnków 1988 M20 168 3
148 Tarczewski Sławomir Czarnowo 1976 M30 159 3
149 Fornalik Przemysław Lwówek  1975 M30 157 3
150 Stańczak Janusz Poznań 1960 M50 155 3
151 Kryca Dominik Wędrzyn 1982 M30 148 3
152 Dubiel Janusz Krzyż Wlkp. 1965 M40 142 3
153 Piotrowski Marcin Żary 1985 M20 141 3
154 Janiszewski Waldemar Lwówek 1963 M50 133 3
155 Jarosiński Dawid Myślibórz 1978 M30 133 3
156 Kogut Szczepan Żagań 1978 M30 133 3
157 Żytkiewicz Jacek Świebodzin 1968 M40 132 3
158 Lisek Mieczysław Lwówek 1959 M50 131 3
159 Chwirot Kazimierz  Lwówek 1971 M40 121 3
160 Ostajewski Tomasz Lwówek 1975 M30 121 3
161 Górka Piotr Myślibórz 1970 M40 119 3
162 Pikula  Kamil  Drezdenko 1997 M20 119 3
163 Przyworski Krzysztof Zielona Góra 1995 M20 108 3
164 Słowik Paweł Gorzów Wlkp. 1976 M30 105 3
165 Tatarewicz Cyprian Słońsk 1999 M20 92 3
166 Jaz  Krzysztof  Mieszkowice 1970 M40 87 3
167 Solarek Krzysztof Gorzów Wlkp. 1987 M20 85 3
168 Cichocki Robert Świebodzin 1970 M40 84 3
169 Gryz Kazimierz Sulęcin 1972 M40 82 3
170 Przyworski Kamil Krosno Odrz. 1991 M20 82 3
171 Szulczyk Sławomir Międzychód  1970 M40 80 3
172 Wnęk Mikołaj Międzychód 1985 M20 80 3
173 Olbrych Grzegorz Międzyrzecz 1983 M30 77 3
174 Kowalski Piotr Gorzów Wlkp. 1997 M20 76 3
175 Jakś Grzegorz  Inowrocław 1978 M30 74 3
176 Frączkiewicz-Sagajeło Wojciech Gorzów Wlkp. 1963 M50 71 3
177 Skałecki  Przemysław  Gorzów Wlkp. 1983 M30 66 3
178 Pawelczyk Radosław Gorzów Wlkp. 1982 M30 65 3
179 Dzięcioł Piotr Barlinek 1971 M40 58 3
180 Nieżurawski Tomasz Bydgoszcz 1989 M20 55 3
181 Wojtkowicz Tomasz Krzeszyce 1997 M20 53 3
182 Kompanowski Mariusz Lubiszyn 1970 M40 52 3
183 Świerc Szymon Sulęcin 1987 M20 52 3
184 Rembacz Jarosław Kolno 1980 M30 51 3
185 Paszel Wacław Walewice 1950 M60 46 3
186 Kolańczyk Filip Poznań 1977 M30 45 3
187 Pławski Marcin Gorzów Wlkp. 1986 M20 40 3
188 Zabagło Leszek Gorzów Wlkp. 1966 M40 40 3
189 Hauffa Adam Zębowo 1972 M40 39 3
190 Bagiński Adam Ośno Lub. 1984 M30 35 3
191 Boboń Piotr  Gorzów Wlkp. 1984 M30 30 3
192 Owsianny Tomasz Glinik 1965 M40 30 3
193 Cygan Michał Międzyrzecz 1987 M20 29 3
194 Minge Michał  Nowy Tomyśl  1995 M20 26 3
195 Szajkowski  Piotr  Gorzów Wlkp. 1970 M40 25 3
196 Łabuć Piotr Krosno Odrz. 1988 M20 23 3
197 Kamiński Łukasz Lwówek 1988 M20 20 3
198 Skowroński Tomasz Gorzów Wlkp. 1973 M40 20 3
199 Kaczmarek Grzegorz Pszczew 1986 M20 17 3
200 Dygas  Przemysław  Gorzów Wlkp . 1974 M40 16 3

Część 1       Część 2      Część 3      Część 4       Część 5      Część 6

  Część 7       Część 8      Część 9      Część 10    Część 11     Część 12

  


               Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r