Kategorie Wiekowe - Mistrzostwa  2014 r.


 

M20

M30 M40 M50 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI - M60

 

Klasyfikacja Końcowa

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba Punktów Ilość biegów
1 Warszawski Jerzy Żagań 1953 147 11
2 Wydra Józef Cychry 1953 142 16
3 Kliczka Jan Witnica 1954 133 13
4 Majłowski Aleksander Gorzów Wlkp.  1950 129 11
5 Młodzieniak Antoni Kostrzyn n/ Odrą 1946 119 14
6 Wydra Stanisław Cychry  1950 109 12
7 Romas Czesław Gorzów Wlkp. 1950 99 13
8 Skiba Eugeniusz Gorzów Wlkp. 1946 83 11
9 Leszczyński Stanisław Gorzów Wlkp. 1950 54 8
10 Kępka Waldemar Gorzów Wlkp. 1953 98 7
11 Fita Roman Kożuchów 1954 65 7
12 Ostrowski Ryszard Kalsko 1953 65 6
13 Pukliński Karol Gorzów Wlkp. 1953 55 5
14 Korzeb Zenon Gryfino 1949 28 5
15 Wróblewski Adam Wieleń 1953 49 4
16 Kalisz  Bronisław Międzyrzecz 1950 48 4
17 Bogacz  Zygmunt Międzyrzecz 1953 41 4
18 Majcher Marian Dębno 1946 32 4
19 Wojciechowski Henryk Gorzów Wlkp. 1953 21 4
20 Paszel Wacław Walewice 1950 35 3
21 Gieruszyński Marek Skąpe 1948 18 3
22 Dawid Jerzy Sulechów 1946 17 3
23 Krasucki Stefan Świebodzin 1952 15 3
24 Skwarzyński Jacenty Gryfino 1953 29 2
25 Dawidowicz Andrzej  Łagów   29 2
26 Bilon Bogdan Sulechów 1951 26 2
27 Mądrzak Bogumił Rudnica 1954 25 2
28 Bandkowski Marek Puszczyk Bukowy 1952 25 2
29 Franków Zbigniew Dębno   23 2
30 Szczepański Zbigniew Sulęcin   18 2
31 Wojtczak Jerzy Gorzów Wlkp. 1954 17 2
32 Stryjakowski Marek Poznań 1951 17 2
33 Cetnar Zbigniew Gorzów Wlkp. 1945 15 2
34 Lipski Henryk Szczecin   14 2
35 Jarka Ryfin Czarnków 1953 14 2
36 Szczechowiak Mieczysław Pniewy 1954 13 2
37 Czerniak Henryk Borzykowo 1948 12 2
38 Dobak Stefan  Szamotuły 1946 7 2
39 Hatowski Ryszard  Gryfino 1953 5 2
40 Horowski Michał   Poznań 1952 5 2
41 Bykowski Bogdan  Stary Kisielin   4 2
42 Majeryk Edward Jasien   2 2
43 Kaziubut Zbigniew Poznań 1952 30 1
44 Ochota Jerzy Police 1952 15 1
45 Kuchczyński Sławomir Przylep 1954 15 1
46 Plata Tadeusz Szczecin 1951 15 1
47 Łuc Jan  Swarzędz 1954 14 1
48 Kwiatkowski Tadeusz Zatopek 1951 14 1
49 Stawicki Paweł  Poznań 1951 14 1
50 Meliński Wojciech  Zielona Góra 1954 13 1
51 Sawko Kazimierz  Wałbrzych   13 1
52 Stachewicz Henryk Szczecin 1949 13 1
53 Stawniczy Wiesław Głogów 1953 13 1
54 Kicinski Roman Perkowo 1954 12 1
55 Dreksler Szymon Brzeg 1953 12 1
56 Kluczyński Bogusław Poznań 1953 12 1
57 Rusiecki Henryk Gryfino 1953 12 1
58 Walczak Leszek Leszno 1954 11 1
59 Kolańczyk Maciej Poznań 1948 11 1
 60 Kumiszczo Grzegorz Głogów 1950 11 1
 61 Łączyński Henryk Szamotuły 1951 11 1
 62 Stanisławski Eugeniusz  Zgorzelec 1951 11 1
 63 Bukowski Bogdan Stary Kisielin 1949 10 1
 64 Malinowski Władysław  Prochowice 1948 10 1
 65 Radko Piotr Kłodawa 1954 10 1
 66 Brychcy Jarosław Poznań 1952 10 1
 67 Seperant Grzegorz Sieniawa   10 1
 68 Siekierski Marek Poznań 1953 10 1
 69 Sudnik Mieczysław Zielona Góra 1954 10 1
 70 Wisniewski  Marian  Szczecin   10 1
 71 Biegański Marian Zielona Góra   9 1
 72 Chmielewski Janusz Police 1954 9 1
 73 Kaczmarek Jan  Mieszkowice   9 1
 74 Złotowski Jerzy Gorzów Wlkp. 1949 8 1
 75 Salmanowicz Zdzisław Zielona Góra 1951 8 1
 76 Wójcik Julian Stargard Szcze. 1954 8 1
 77 Tesz  Jerzy  Sulęcin 1953 7 1
 78 Draczyński Zygmunt Łobez 1948 7 1
 79 Holka Krzysztof Międzychód 1952 7 1
 80 Palejczyk Jan     7 1
 81 Pieprzyk Wiesław Poznań 1954 7 1
 82 Preston Peter Racula 1954 7 1
 83 Szreder Andrzej  Głogów  1954 7 1
 84 Wisniewski Czesław  Szczecin   7 1
 85 Kurowski Bogdan Wronki 1949 6 1
86 Nowak Wiesław Szczecin 1949 6 1
87 Pastuszka Wiesław Lubsko   6 1
88 Rutkowski Marian Kożuchów  1947 6 1
89 Olszewski Jacek Szczecin   5 1
90 Walczak Ryszard   Zielona Góra 1950 5 1
91 Kampe Artur Berlin 1953 4 1
92 Paroń Henryk Szamotuły 1953 3 1
93 Wencel Piotr Konarzewo 1946 3 1
94 Brzozowski Zbigniew Zielona Góra 1963 1 1
94 Dąbrowski Jerzy Polkowice  1953 1 1
94 Roj Roman Grodziska 1954 1 1
94 Andrzejczak Jan  Moryń   1 1
94 Hatłas Edward  Pniewo   1 1
94 Janecki Andrzej Zielona Góra 1946 1 1
94 Jęczmionka Andrzej  Wolsztyn 1952 1 1
94 Kopcewcz Henryk   Golenów   1 1
94 Kurzawa Marek Zielona Góra 1949 1 1
94 Mazurek Henryk Międzychód  1950 1 1
94 Miller Janusz Zielona Góra 1953 1 1
94 Walaszko Kazimierz Gubin 1952 1 1
94 Wielinski Krzysztof   Gryfino   1 1
94 Wojciechowski Stanisław  Leszno 1952 1 1
94 Wróblewski Bolesław  Gorzów Wlkp. 1951 1 1
W kat. wiek. M60 zostało sklasyfikowanych 108 osób

Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r