Kategorie Wiekowe - Mistrzostwa  2014 r.


 

M20

M30 M40 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI - M50

 

Klasyfikacja Końcowa

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba Punktów Ilość biegów
1 Dołmat  Edward  Gorzów Wlkp. 1962 149 18
2 Bukiel Krzysztof Kostrzyn n/O 1961 131 16
3 Grzybowski  Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1957 121 17
4 Wesołowski Mirosław Dębno 1964 118 10
5 Kowalewski Walery Kostrzn n/O 1957 81 8
6 Podbereski Józef  Gudzisz 1963 89 6
7 Musiał Adam Krzyż Wlkp. 1958 86 6
8 Pietruszyński Gerard  Międzychód 1958 73 6
9 Ratajczak  Janusz  Drawsko 1962 67 5
10 Ciepiela Wiesław  Ulim 1963 28 5
11 Kolis Zbigniew Międzyrzecz 1961 48 4
12 Agaciak Roman Międzychód  1964 38 4
13 Terpiłowski Łucjan Gorzów Wlkp. 1958 36 4
14 Flens Tadeusz Międzychód 1958 29 4
15 Łuczka Zbigniew Kłodawa 1959 26 4
16 Janiszewski Waldemar Lwówek 1963 44 3
17 Stańczak Janusz Poznań 1960 44 3
18 Lisek Mieczysław Lwówek 1959 43 3
19 Frączkiewicz-Sagajeło Wojciech Gorzów Wlkp. 1963 39 3
20 Rybarczyk Marek Krzyż 1958 27 3
21 Czernicki Ryszard Międzyrzecz 1955 22 3
22 Nawrocki Janusz  Ośno Lubuskie   21 3
23 Lewandowski Leszek Myślibórz 1963 14 3
24 Rosik Mariusz Stary Kisielin  1959 12 3
25 Kołodziejczyk Dariusz  Poznań 1964 9 3
26 Obrocki Ludwik  Chrzypsko 1959 7 3
27 Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp. 1960 7 3
28 Kowalski Cezary Szczecin   28 2
29 Pluta Grzegorz Gryfino 1963 28 2
30 Paroń Włodzimierz Międzychód 1959 26 2
31 Szymkowiak Andrzej Zbąszynek 1972 25 2
32 Chełkowski Tomasz Sieraków 1964 25 2
33 Kuliński Bogdan  Głogów 1959 24 2
34 Langiewicz Jacek Police 1957 22 2
35 Adamowicz Bogusław Bojadła 1963 22 2
36 Zazulak Andrzej   Chojna 1963 18 2
37 Przybylski Sławomir Zielona Góra 1962 16 2
38 Rusiecki Zbigniew Trzciel 1962 16 2
39 Rutkowski Marek Sieraków 1958 15 2
40 Klucowicz Edward Bojadła 1962 13 2
41 Wasilewski Marek Barlinek 1963 12 2
42 Borysewicz Alfred Dębno 1960 10 2
43 Bandkowski Sylwester Szczecin 1960 4 2
44 Gbiorczyk Robert Śmigiel 1964 2 2
45 Kargol Robert  Głogów 1960 2 2
46 Kawalec Leszek Brody Żarskie    2 2
47 Kowalczyk Zbigniew Szczecin 1964 2 2
48 Lisicki Jan Szczecin 1959 2 2
49 Ozimek Jacek Kazmierz 1961 2 2
50 Wieczorek Krzysztof Poznań 1962 2 2
51 Pokrzywiński Krzysztof Police 1962 15 1
52 Kamola  Kazimierz  Puławy 1960 15 1
53 Łysiak Andrzej Babimost 1962 15 1
54 Lenda Wiesław Twardogóra   14 1
55 Witczak Andrzej  Warszawa 1961 14 1
56 Michalski Marian  Bruszczewo 1963 14 1
57 Horbowy Sławomir Czepielowice 1963 14 1
58 Kuchnia Krzysztof Szklarka Poręba 1961 13 1
59 Pikuła Piotr Gorzów Wlkp. 1961 13 1
60 Paraniak Jan   Lwówek Śląski 1963 13 1
61 Sobera Jan   Twardogóra    12 1
62 Duda Dariusz  Zielona Góra 1962 12 1
63 Pochranowicz Andrzej  Myślibórz 1960 12 1
64 Grzegorek Janusz Września 1961 12 1
65 Skowroński Bogdan Stargard Szcz. 1960 12 1
66 Mukutel  Andrzej Sulęcin 1962 12 1
67 Sędzielowski Leszek Bobrowice   12 1
68 Strojny Marian Nowa Sól 1958 12 1
69 Burmeister Burkhardt Schwedt   11 1
70 Wieczorkowski Władysław Poznań 1956 11 1
71 Stanulewicz Tadeusz Choszczno 1963 11 1
72 Drop Krzysztof Zielona Gora 1963 11 1
73 Obszański Ludwik Gorzów Wlkp. 1958 11 1
74 Radajewski Krzysztof Rostarzewo M50 11 1
75 Zaremba Janusz  Poznań 1957 10 1
76 Żukowski Marian Kwiatkowice 1962 10 1
77 Michalak Józef Kalisz 1957 10 1
78 Hryniewicz Wiesław Łagów M50 10 1
79 Koleńczuk Władysław Lubsko 1955 10 1
80 Szafkowski Jacek Barlinek 1963 10 1
81 Jach Andrzej Gorzów Wlkp.  1957 9 1
82 Dawidowicz  Jerzy Popowo 1963 9 1
83 Sidorowicz Ireneusz Świebodzin 1964 9 1
84 Bik Stanisław Lubin 1962 9 1
85 Kałużny Ryszard Mostkowo 1955 9 1
86 Bardelas Bogusław Świebodzin 1955 9 1
 87 Humiński Marek   1963 9 1
 88 Mróz Michał Gorzów Wlkp. 1963 9 1
 89 Pawłowski Krzysztof Rozłogi M50 9 1
 90 Hempel Maik     8 1
 91 Kasowski Stanisław  Wężyska 1960 8 1
 92 Rejek Wiesław Krobia 1955 8 1
 93 Boroński Krzysztof  Łagówek   8 1
 94 Burakowski Andrzej  Barlinek 1963 8 1
 95 Fiedler Michał Komorniki 1964 8 1
 96 Korczak Robert Barlinek 1963 8 1
 97 Strojnowski Jerzy Kostrzyn n/O 1958 8 1
 98 Szczupaczyński Arkadiusz Gryfice 1963 8 1
 99 Baran Jacek   Chojna   7 1
 100 Frączek Piotr Lubin 1958 7 1
 101 Pieczyński Krzysztof Szczecin 1956 7 1
 102 Stachowski Mirosław Żary 1964 7 1
 103 Zusin Zbigniew Pszczew 1958 7 1
 104 Malajka Józef  Wolsztyn 1964 6 1
 105 Rachlewicz Ryszard Gorzów Wlkp. 1962 6 1
 106 Uruski Jan Siedlisko  1956 6 1
 107 Zacharski Jerzy Trzcianka 1962 6 1
 108 Mejza Janusz Łagów 1963 5 1
 109 Mika Józef Poznań 1960 5 1
 110 Piwkowicz Janusz Gorzów Wlkp. 1962 5 1
 111 Wojdak Zbigniew Żagan 1962 5 1
 112 Gajewski Eugeniusz  Gorzów Wlkp. 1957 4 1
 113 Grzesiak Krzysztof Śrem 1962 4 1
 114 Ignasiak Jan Sieradz 1956 4 1
 115 Sielutin Wadim Legnica 1956 4 1
 116 Waryszak Sławomir Police 1960 4 1
 117 Ziemski Jarosław Skórzewo 1963 4 1
 118 Jaworek Jacek Sieraków 1964 3 1
 119 Knop Zbigniew Leszno 1964 3 1
 120 Olszewski Stanisław Wolsztyn 1964 3 1
 121 Puszkiel Leszek Zielona Góra 1957 3 1
 122 Sobkowski Przemysław Międzychód  1960 3 1
 123 Zdanowski Marian Poznań 1956 3 1
 124 Kosiński Leszek Kaszczo 1955 2 1
 125 Wood Gerald Potsdam 1964 2 1
 126 Chudziński Romuald Wieleń 1958 1 1
 126 Dopierała Witold Gorzów Wlkp.  1963 1 1
 126 Augustyniak Maciej  Poznań 1960 1 1
 126 Baranowski Bogdan Osiecznica  1963 1 1
 126 Bartela Janusz Wronki 1957 1 1
 126 Bednarek Roman Poznań 1960 1 1
 126 Białowąs Mirosław Rybnik 1964 1 1
 126 Bryjak Bolesław Żary 1962 1 1
 126 Bryński Dariusz Zielona Góra 1963 1 1
 126 Brzykcy Zbigniew Bydgoszcz 1958 1 1
 126 Budniak Marek Zielona Góra  1958 1 1
 126 Byczyk Jacek Poznań 1961 1 1
 126 Chmielowiec Władysław Szczecin 1960 1 1
 126 Ciałowicz Krzysztof  Droszków 1963 1 1
 126 Cybura Zbigniew Wrocław 1959 1 1
 126 Cyprowski Wiktor  Szczuczyn 1961 1 1
 126 Czarnecki Jerzy Zielona Góra 1957 1 1
 126 Datkiewicz Marian Sulechów 1955 1 1
 126 Denisiuk Krzysztof   Szczecin   1 1
 126 Dziczkowski Krzysztof  Przytok 1959 1 1
 126 Figura Zbigniew Berlin 1962 1 1
 126 Godek Piotr  Biskupice Wlkp. 1964 1 1
 126 Gostyński Bogumił  Sulechów 1962 1 1
 126 Górny Tomasz Międzychód 1963 1 1
 126 Górski Bernrd Mielno   1 1
 126 Grzela Aleksander Międzychód 1959 1 1
 126 Grześko Tomasz Sulechów  1960 1 1
 126 Haliniak Arkadiusz Kamienna Góra 1961 1 1
 126 Helwich Stefan Wieleń 1956 1 1
 126 Hoffman Andrzej Świętno 1962 1 1
 126 Hyła Jarosław Zielona Góra 1957 1 1
 126 Jakubowski Jan  Szczecin   1 1
 126 Janik Jarosław Gorzów Wlkp. 1964 1 1
 126 Jaśkowiec Marian Nowogródek Pom. 1959 1 1
 126 Jesionowski Paweł Zielona Góra 1964 1 1
 126 Kieliszczyk Jacek  Zielona Góra 1964 1 1
 126 Kleczar Mirosław Moryń   1 1
 126 Konecki Marek Wełtyn    1 1
 126 Kopaczewski Piotr Zielona Góra 1962 1 1
 126 Kotarski Leszek Zielona Góra 1962 1 1
 126 Kowalczyk Tadeusz  Drzonów 1963 1 1
 126 Krzyżański Andrzej Żary 1963 1 1
 126 Kucharski Andrzej Głogów 1964 1 1
 126 Lewicki Andrzej Moryń   1 1
 126 Lisowski Krzysztof Racula 1963 1 1
 126 Macias Waldemar Zielona Góra 1958 1 1
 126 Marciniak Paweł Głogów 1961 1 1
 126 Marczak Mariusz Zielona Góra 1958 1 1
 126 Markowski Wiesław Skwierzyna 1961 1 1
 126 Mazur Krzysztof  Szczawno 1964 1 1
 126 Michajluk Bogdan Sadków 1959 1 1
 126 Mika Jerzy Moryń   1 1
 126 Miller Mieczysław Grodzisk Wlkp. 1955 1 1
 126 Miśkiewicz Stanisław Przylep 1958 1 1
 126 Muszyński Andrzej Zielona Góra 1957 1 1
 126 Nadkański Andrzej Szczecin 1955 1 1
 126 Nieścioruk Ireneusz Nowa Sól 1956 1 1
 126 Nowicki Sławomir Stargard 1961 1 1
 126 Opaczyk Paweł  Poznań 1957 1 1
 126 Pachciarek Maciej Słubice 1962 1 1
 126 Panek Roman Kożmin Wlkp. 1959 1 1
 126 Parmonik Andrzej Międzyrzecz 1962 1 1
 126 Pawlak Krzysztof  Poznań 1958 1 1
 126 Pietz Leszek Poznań 1956 1 1
 126 Pięta Krzysztof  Sulechów 1955 1 1
 126 Pisiewicz Jacek  Zielona Góra 1959 1 1
 126 Pluta Jarosław Zielona Góra 1964 1 1
 126 Pokidan Roman Nowa Sól 1963 1 1
 126 Potrzebny Włodzimierz Świnoujście 1961 1 1
 126 Pozdrowicz Paweł Ińsko 1955 1 1
 126 Prosół Ryszard Żary 1957 1 1
 126 Racinowski Paweł Gryfino 1963 1 1
 126 Rogowski Edward Stary Kisielin 1958 1 1
 126 Rybicki Bogdan  Zielona Góra 1959 1 1
 126 Siemieniak Roman Bogatynia 1961 1 1
 126 Sobiński Waldemar  Jelenia Góra 1961 1 1
 126 Sojka Henryk Lubliniec  1963 1 1
 126 Spiralski Zbigniew  Gubin 1962 1 1
 126 Sroczyński Stefan Głogów 1957 1 1
 126 Stefanicki Marek  Świnoujście 1958 1 1
 126 Story Wieńczysław Wrocław 1960 1 1
 126 Straburzyński Paweł Warszawa 1956 1 1
 126 Suwaj Roman Zielona Góra 1958 1 1
 126 Szala Jerzy  Głogów  1963 1 1
 126 Szklarz Mieczysław Żary 1962 1 1
 126 Świder Kazimierz Zielona Góra 1963 1 1
 126 Świderski Jaromir Nowa Sól 1962 1 1
 126 Talikadze Roman Kościan 1958 1 1
 126 Van Zon Wim  Borne   1 1
 126 Waczkowski Józef Kożuchów 1961 1 1
 126 Wcisło Daniel Poznań 1959 1 1
 126 Wilczyński Mirosław Żary 1958 1 1
 126 Wojciekian Stanisław Redzikowo 1956 1 1
 126 Wozniak Krzysztof  Mieszkowice   1 1
 126 Zakrzewski Jan Zielona Góra 1959 1 1
 126 Zawadzki Krzysztof  Lubelk 1956 1 1
 126 Zenker Roman Zielona Góra 1956 1 1
 126 Zielinski Andrzej Czechów   1 1
 126 Znamirowski Jan Dabrowka Wlkp. 1955 1 1
 126 Zych Zenon Szczecin 1962 1 1

W kat. wiek. M50 zostało sklasyfikowanych 225 osób

Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r