Kategorie Wiekowe - Mistrzostwa  2014 r.


 

M20

M30 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI - M40

 

Klasyfikacja Końcowa -  część 1

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba Punktów Ilość biegów
1 Chawawko Tomasz Dębno 1974 149 10
2 Helak Karol  Krzyż Wlkp.  1973 145 12
3 Szymański  Dariusz Gorzów Wlkp. 1972 138 12
4 Tatarewicz  Krzysztof Słońsk 1970 125 18
5 Kochan Krzysztof Międzyrzecz 1969 122 10
6 Błażków Artur Gorzów Wlkp. 1973 75 10
7 Witkowski Andrzej Gorzów Wlkp. 1967 55 13
8 Marczewski Tomasz  Gorzów Wlkp. 1970 55 11
9 Jarzębowski Robert  Gorzów Wlkp. 1971 40 16
10 Wota Adam Gorzów Wlkp. 1970 26 10
11 Adamowicz Adam  Gorzów Wlkp. 1971 49 9
12 Szopa Marek  Gorzów Wlkp. 1974 108 8
13 Zakrzewski Krzysztof Gorzów Wlkp. 1967 59 8
14 Koch Piotr  Gorzów Wlkp. 1974 48 7
15 Przybyło Leonard Gorzów Wlkp. 1973 42 7
16 Pracuk Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1970 29 7
17 Tarsa Tomasz Wolsztyn  1972 4 7
18 Lemieszek Piotr Białcz 1974 25 6
19 Kuszczyk Edwin Międzyrzecz 1973 50 5
20 Daniszewski Grzegorz   Gorzów Wlkp. 1969 10 5
21 Janas Roman   Grodzisk Wlkp. 1972 58 4
22 Antończak Krzysztof Świebodzin 1968 52 4
23 Pabich Dariusz Żary 1972 26 4
24 Baczyński Jacek Pniewo 1965 31 4
25 Siebert Mariusz Gorzów Wlkp. 1970 18 4
26 Łętowski Marius Chojna 1974 13 4
27 Litke Rafał Międzychód 1974 11 4
28 Zdziebłowski Artur Bogdaniec 1973 11 4
29 Maciejewski Dariusz Gorzów Wlkp. 1972 9 4
30 Schubert Jędrzej Międzychód  1965 4 4
31 Dubiel Janusz Krzyż Wlkp. 1965 39 3
32 Chwirot Kazimierz  Lwówek 1971 35 3
33 Żytkiewicz Jacek Świebodzin 1968 32 3
34 Szulczyk Sławomir Międzychód  1970 29 3
35 Górka Piotr Myślibórz 1970 28 3
36 Gryz Kazimierz Sulęcin 1972 28 3
37 Jaz  Krzysztof  Mieszkowice 1970 27 3
38 Kompanowski Mariusz Lubiszyn 1970 24 3
39 Cichocki Robert Świebodzin 1970 23 3
40 Dzięcioł Piotr Barlinek 1971 23 3
41 Hauffa Adam Zębowo 1972 17 3
42 Owsianny Tomasz Glinik 1965 17 3
43 Zabagło Leszek Gorzów Wlkp. 1966 15 3
44 Szajkowski  Piotr  Gorzów Wlkp. 1970 14 3
45 Skowroński Tomasz Gorzów Wlkp. 1973 12 3
46 Kobus Adam Gardno 1969 12 3
47 Dygas  Przemysław  Gorzów Wlkp. 1974 10 3
48 Śwital Leszek Margonin 1974 10 3
49 Jarocki Dariusz Kłodawa 1967 8 3
50 Loba Marcin Przytoczna 1972 6 3
51 Sakowski Grzegorz Chojna 1966 6 3
52 Wiśniewski Sławomir Trzebicz 1974 6 3
53 Bestrzynski Olech Robakowo 1971 3 3
54 Ciesielski Arkadiusz Międzychód 1973 3 3
55 Fojecki Paweł  Międzychód 1969 3 3
56 Nowak Dariusz  Międzychód 1973 3 3
57 Żeberski Marek Luboń 1965 3 3
58 Kowalczuk Grzegorz Tuczno 1967 26 2
59 Kleist Tomek  Kłodawa 1971 26 2
60 Ruta Dariusz  Nowy Tomyśl  1971 25 2
61 Kliczka Kamil Puszczyk Bukowy 1968 24 2
62 Janusek Mirosław Międzyrzecz 1974 24 2
63 Naglacki Grzegorz Szczecin 1972 24 2
64 Szczepański Andrzej Zielona Góra 1973 24 2
65 Stec Sławomir Gorzów Wlkp. 1969 23 2
66 Ulanowski Grzegorz Słubice 1974 23 2
67 Ogaza Waldemar Toporów 1972 23 2
68 Żytkiewicz Marek Świebodzin 1968 22 2
69 Witkowski Marek Gorzów Wlkp.  1971 20 2
70 Jakubowski Paweł Gorzów Wlkp. 1972 16 2
71 Majewski Andrzej  Gorzów Wlkp. 1974 15 2
72 Juszczak Arkadiusz Krosno Odrz.   14 2
73 Nowicki Robert Baczyna 1974 14 2
74 Gerek Dariusz Gorzów Wlkp. 1968 12 2
75 Jałoszyński Wojciech Skwierzyna 1974 11 2
76 Żminkowski Jarosław  Gorzów Wlkp. 1969 10 2
77 Baer Tomasz Babimost  1968 9 2
78 Sawiński Grzegorz Międzyrzecz 1974 8 2
79 Duchowski Robert Gryfino 1973 8 2
80 Janicki Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1970 8 2
81 Chłopek Dariusz Zbąszyń 1969 8 2
82 Kurek Dominik Dębno 1972 7 2
83 Mińczyk Piotr Zielona Góra   6 2
84 Skrzypkowiak Paweł Poznań  1970 6 2
85 Kędzierski Andrzej Otyń 1974 6 2
86 Sołtysik Jarosław Strzyżewo 1972 6 2
87 Wójcik Marek Głogów   4 2
88 Markowski Andrzej Zielona Góra   3 2
89 Sasor Sławomir Kożuchów  1971 3 2
90 Fedczyszyn Rafał Skwierzyna 1967 2 2
91 Tworek Mirosław Czerwieńsk 1971 2 2
92 Banaszak Wiesław Zbąszyń 1965 2 2
93 Białous Wiesław   1972 2 2
94 Bułdak Grzegorz  Gliwice 1974 2 2
95 Byczyk Grzegorz Poznań 1974 2 2
96 Chełstowski Robert  Skwierzyna 1969 2 2
97 Dominiak Dariusz Świebodzin   2 2
98 Ficner Zbigniew Otyń 1968 2 2
99 Górniak Tomasz Strzelce Krajeńskie 1973 2 2
100 Hołub Piotr Gryfino 1972 2 2
101 Kaczmarek Piotr Sieraków Wlkp. 1967 2 2
102 Kliks Dariusz  Poznań 1970 2 2
103 Kochański Tomasz Lubrza 1974 2 2
104  Kordas Tomasz  Szczecin 1971 2 2
105 Kurlej Mariusz Gryfino 1968 2 2
106 Lewandowski Marek Zbąszyń 1972 2 2
107 Mackiewicz Fabian Świebodzin M40 2 2
108 Makowski Dariusz Gryfino 1968 2 2
 109 Papież- Pedziszczak Klaudiusz Szczecin 1965 2 2
110 Rudnicki Andrzej Babimost 1973 2 2
111 Rudzki Mariusz Głogów  1973 2 2
112 Śniegowski Sławomir Wronki 1971 2 2
113 Wojtasik Łukasz Nowa Sól 1974 2 2
114 Zerbst Jacek Nowy Tomyśl  1974 2 2
115 Znaczko Janusz   1968 2 2
116 Naumov Andrej Donetsk, Ukraina 1973 15 1
117 Cieślak Krzysztof Żary 1965 15 1
118 Plesiński Mariusz Świętoszów 1973 15 1
119 Kozłowski Klaudiusz Gniezno  1971 14 1
120 Guzowski Dariusz Trzebielino 1969 14 1
 121 Kołodziejczyk Jarosław Częstochowa 1970 14 1
122 Czyżewski Dariusz Bydgoszcz 1970 14 1
123 Krzyścin Andrzej Duchowne  1967 13 1
124 Szcześniak Zenon Police 1970 13 1
125 Jankowski Grzegorz Jaczów 1972 12 1
126 Churski Marcin Myślibórz 1972 12 1
127 Szkudlarek Sławomir Przyprostynia 1970 12 1
128 Żywicki Janusz Szczecin   12 1
129 Remian Andrzej Bogatynia 1970 12 1
130 Tokarczyk Mariusz Legnica 1973 11 1
131 Chojnacki Michał Gryfino   11 1
132 Hołubowicz Krzysztof   Lwówek Śląski 1970 11 1
133 Witecki Bartek  Opalenica 1971 11 1
 134 Sibiński Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1965 11 1
135 Kozłowski Stanisław Ośno Lubuskie 1965 11 1
136 Adamczyk Mariusz  Gniezno 1973 10 1
137 Łukomski Maciej Poznań 1972 10 1
138 Maciaszczyk Krzysztof Drezdenko 1973 10 1
139 Toffel Andrzej Gorzów Wlkp. 1972 10 1
140 Bandurowski Andrzej Nowa Sól 1972 9 1
141 Dominiak Marcin Zielona Góra 1973 9 1
142 Wolender Tomasz Szczecin 1967 9 1
143 Cichy Dariusz Ruszów 1967 9 1
144 Listowski Andrzej Bielsko Biała 1968 9 1
145 Kozioł Bogusław Kostrzyn n/O 1970 9 1
146 Żuberek Piotr  Poznań 1971 9 1
147 Ziłkowski Albert Berlin 1965 9 1
148 Jankowiak Jacek Zbąszyń 1974 9 1
149 Kowalewski Marek Gorzów Wlkp. 1965 9 1
150 Marciniak Sławomir Gorzów Wlkp. 1971 9 1
151 Westfal Jacek Szczecin 1973 8 1
152 Chętnik Andrzej Krasne 1971 8 1
153 Cichocki Tomasz Zielona Góra 1973 8 1
 154 Banaszewski  Adam   Oleśnica   8 1
155 Góra Ireneusz Sulęcin 1973 8 1
156 Pieczyński Dariusz Łupowo 1967 8 1
157 Blachowski Piotr  Szlichtyngowa 1972 8 1
158 Kin Robert  Zielona Góra 1971 8 1
159 Krjenta Mariusz     8 1
160 Wojda Jacek Gniezno 1969 8 1
161 Wiśniewski Paweł Gorzów Wlkp. 1968 8 1
162 Kapuściński Zbigniew Szczecin 1972 7 1
163 Pawlak Bogusław Krzeszyce 1967 7 1
164 Domagała Robert Krotoszyn  1970 7 1
165 Marek Paweł  Pniewy 1973 7 1
166 Bąbelczyk Piotr Międzychód  1972 7 1
167 Madej Jacek Gorzów Wlkp. 1967 7 1
168 Dąbek Arkadiusz Gniezno 1966 7 1
169 Falenczyk Piotr Gryfino   7 1
170 Gulczyński Arkadiusz Szczecin 1971 6 1
171 Jarosz  Dariusz  Sucha Koszalińska 1974 6 1
172 Szturo Jan  Podgórzyn  1967 6 1
173 Kmieciak  Sławomir Szczecin   6 1
174 Pindur Grzegorz  Poznań 1974 6 1
175 Zieliński Sebastian Duszniki 1970 5 1
176 Paprocki Krzysztof Polkowice 1973 5 1
177 Janczewski  Leszek  Kłodawa 1973 5 1
178 Rystwej Paweł Gorzów Wlkp. 1973 5 1
179 Mowny Adam Zielona Góra   4 1
180 Chorążyczewski Tomasz Motylewo 1966 4 1
181 Kochnowicz Daniel Lusowo  1974 4 1
182 Krajewski Radosław  Torzym 1974 4 1
183 Najder Bogdan Zielona Góra 1965 4 1
184 Kołodziej Andrzej Milko 1970 4 1
185 Lebiotkowski Włodzimierz Gniezno  1967 4 1
186 Szulczyński Robert  Gorzów Wlkp. 1967 4 1
187 Wojda Jarosław Skwierzyna 1970 4 1
188 Białas Jarosław Szczecin 1971 3 1
189 Staszak Maciej Poznań 1972 3 1
190 Michalak Boguś Szczecin 1972 3 1
191 Rutkowski Zbigniew Dębno   3 1
192 Tatała Maciej  Kostrzyn n/O 1971 3 1
193 Wajda Adam  Głogów  1968 3 1
194 Wójcik Kazimierz Żagań 1970 3 1
195 Olejniczak Mariusz NowaSól 1972 2 1
196 Kowalski Marek Gorzów Wlkp. 1965 2 1
197 Magiera Grzegorz Głogów 1974 2 1
198 Siwiecki Tomasz Tomaszowice 1973 2 1
199 Wiaderek Henryk Templewo  1968 2 1
200 Klimczyk Roman Polanica   1 1
200 Kot Edward Trzemeszno   1 1
200 Sobański Arkadiusz Myślibórz 1974 1 1
200 Adamik Robert Wrocław 1970 1 1
200 Adamski Tomasz  Głogów 1968 1 1
200 Aleksandrowicz Krzysztof  Chrząstawa 1966 1 1
200 Anders Piotr  Zawada 1972 1 1
200 Arabski Piotr Krosno 1970 1 1
200 Bamdurowski Andrzej Nowa Sól 1972 1 1
200 Ban Marek Świebodzin 1968 1 1
200 Barczyk Jan Zielona Góra 1969 1 1
200 Bednarz Paweł  Kórnik 1973 1 1
200 Bembenek Andrzej Zielona Góra 1973 1 1
200 Biniszkiewicz Adam Płoty 1972 1 1
200 Binkowski Krzysztof Lubiń 1970 1 1
200 Binkowski Marcin Mosina 1973 1 1
200 Blinkiewicz Jarosław Zielona Góra 1974 1 1
200 Błażejczak Damian  Zielona Góra 1972 1 1
200 Bolewski Ireneusz  Mieszkowice   1 1
200 Bordych Maciej Zielona Góra 1972 1 1
200 Borkowski Bartosz Szczecin 1970 1 1
200 Borkowski Tomasz Polkowice 1967 1 1
200 Bryszewski Adam Zielona Góra 1974 1 1
200 Budziak Zbigniew Gryfice 1972 1 1
200 Buszkiewicz Krzysztof Zielona Góra  1974 1 1
200 Buśko Maciej Międzychód  1972 1 1
200 Cegielski Norbert  Moryń   1 1
200 Cendrowski Wojciech  Poznań 1967 1 1
200 Cetner Grzegorz Poznań 1970 1 1
200 Chabraszewski Ryszard  Zielona Góra  1969 1 1
200 Chmiel Grzegorz Kożuchów 1970 1 1
200 Chruszcz Maciej Poznań 1969 1 1
200 Chruścielski Paweł  Zielona Góra 1972 1 1
200 Chumas Jonathan  Drzonków 1968 1 1
200 Chwiałkowski Grzegorz Zielona Góra 1971 1 1
200 Ciesielski Waldemar Kościan 1968 1 1
200 Ciszewicz Adam Zielona Góra 1974 1 1
200 Czado Mirosław Poznań 1973 1 1
200 Czapliński Marek Zielona Góra 1965 1 1
200 Czapliński Paweł Zielona Góra 1969 1 1
200 Czechowski Krzysztof  Swarzędz 1974 1 1
200 Czetowicz Grzegorz   Kłodawa 1972 1 1
200 Dąbrowski Grzegorz Myślibórz 1968 1 1
200 Demczuk Mieczysław Gorzów Wlkp. 1972 1 1
200 Dobras Krzysztof  Nowogród 1973 1 1
200 Dobryniewski Jacek Gronów 1969 1 1
200 Dolata Łukasz Puszczykowo  1973 1 1
200 Dombek Henryk Lubliniec  1967 1 1
200 Downar Emil Gorzów Wlkp. 1972 1 1
200 Drozda Adrian Nowiny Wielkie  1974 1 1

  Kat. M40 - część 2

  Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r