Kategorie Wiekowe - Mistrzostwa  2014 r.


 

M20

M30 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI - M40

 

Klasyfikacja Końcowa -  część 2

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba Punktów Ilość biegów
 200 Dubkowski Sławomir  Gorzów Wlkp.  1972 1 1
 200 Dudka Zenon Zielona Góra 1969 1 1
 200 Dudkowiak Jacek Drzonków 1965 1 1
 200 Dużyński Jacek Zielona Góra 1966 1 1
 200 Dykszak Damian Poznań  1974 1 1
 200 Dylewski Edward Czerwieńsk 1974 1 1
 200 Dyrka Andrzej Bytnica 1973 1 1
 200 Eager Paul Lubin 1968 1 1
 200 Engelmann Ivo Berkholz   1 1
 200 Fajer Ireneusz  Poznań 1966 1 1
 200 Filar Krzysztof Płoty 1971 1 1
 200 Firlej Piotr Nowa Sól  1971 1 1
 200 Fiszer Tomasz Cibórz 1969 1 1
 200 Fortuna Jacek Zielona Góra 1969 1 1
 200 Frąckowiak Włodzimierz Wronki 1966 1 1
 200 Freier Piotr   1972 1 1
 200 Frydrychowicz Jacek Otyń 1969 1 1
 200 Furmaniuk Jaromir Poznań 1972 1 1
 200 Gabryszewski Radosław Myślibórz 1972 1 1
 200 Gadomski Piotr Czerwonak 1970 1 1
 200 Gawroński Zbigniew Zielona Góra 1969 1 1
 200 Gąsiorowski Olek Zielona Góra 1974 1 1
 200 Giedziun Dariusz Modrzyca  1972 1 1
 200 Gieremek Dariusz Miedzychód 1974 1 1
 200 Glezer Jacek Miedzychód 1973 1 1
 200 Głowacki Konrad Gorzów Wlkp. M40 1 1
 200 Golanowski Krzysztof   Szczecin 1974 1 1
 200 Grabowski Tomasz Świdnica 1969 1 1
 200 Gracz Artur Wilkowo M40 1 1
 200 Gromada Andrzej Polkowice 1966 1 1
 200 Grzebyta Radosław Świdnica 1974 1 1
 200 Grzeskowiak Slawomir Lipno 1968 1 1
 200 Grzęda Krzysztof  Nowa Wola 1966 1 1
 200 Hajduk Marek Krosno 1972 1 1
 200 Hakman Marcin  Żary 1970 1 1
 200 Harciarek Leszek Nowa Sól  1965 1 1
 200 Hoffa Szymon Kolno 1974 1 1
 200 Jackiewicz Piotr Żary 1968 1 1
 200 Jankowski Marek  Nowa Sól 1970 1 1
 200 Januga Robert Poznań 1969 1 1
 200 Janus Dariusz Szlichtyngowa 1965 1 1
 200 Januszewski Aleksander  Suchy Las 1973 1 1
 200 Jarmołowicz Marian Gorzów Wlkp. 1966 1 1
 200 Jaroszyk Sławomir Poznań 1967 1 1
 200 Jaz Leszek Chojna    1 1
 200 JedyniakWaldemar Polkowice 1967 1 1
 200 Jursza Piotr  Poznań 1974 1 1
 200 Juś Marek Gorzów Wlkp.  1968 1 1
 200 Kacperski Jarosław Radgoszcz 1965 1 1
 200 Kaczynski Artur Pilchowo   1 1
 200 Kaniecki Stanisław Łagówek M40 1 1
 200 Karczyński Krzysztof  Wrocław  1971 1 1
 200 Karolak Grzegorz Poznań 1968 1 1
 200 Karwacki Robert Zatonie M40 1 1
 200 Kasprzak Robert Poznań 1971 1 1
 200 Kawa Robert Pniewy 1973 1 1
 200 Kędzierski Krzysztof  Szczecin 1965 1 1
 200 Kierzek Jarosław  Zielona Góra 1968 1 1
 200 Kiljański Waldemar Zielona Góra 1972 1 1
 200 Kimaszewski Sławomir Kołobrzeg 1970 1 1
 200 Kluczyński Krzysztof   Kalsk 1973 1 1
 200 Kłosowski Slawomir Głogów 1970 1 1
 200 Kmita Krzysztof  Bolesławiec 1972 1 1
 200 Kociołek Piotr Poznań 1974 1 1
 200 Konieczny Mirosław Zielona Góra 1965 1 1
 200 Kosmala Sławomir Zielona Góra 1973 1 1
 200 Koteluk Krzysiek Sulechów 1965 1 1
 200 Kowal Wojciech Drezdenko 1972 1 1
 200 Kowalski Aleksander Nowe 1971 1 1
 200 Kowalski Grzegorz Żary 1973 1 1
 200 Koza Eugeniusz Drawski Młyn 1967 1 1
 200 Kozber Ireneusz Wronki 1971 1 1
 200 Kozłowski Andrzej  Chojna   1 1
 200 Kozłowski Krzysztof Żary 1974 1 1
 200 Kozłowski Zbigniew Poznań 1965 1 1
 200 Kruk Marcin Zielona Gora  1973 1 1
 200 Krycki Janusz Giżyn 1972 1 1
 200 Krzemiński Tomasz  Pżary 1973 1 1
 200 Krzywicki Marek Żary 1971 1 1
 200 Krzyzanowski Jacek Miedzychod 1967 1 1
 200 Kubat Daniel   1974 1 1
 200 Kuczyński Hanusz Zielona Góra 1972 1 1
 200 Kufel Adam Gorzów Wlkp. 1973 1 1
 200 Kupczak Grzegorz Zielona Góra 1971 1 1
 200 Kurpas Marek Kożuchów 1965 1 1
 200 Kwaśniewski Tomasz  Sulechów 1973 1 1
 200 Kycia Dariusz  Zielona Góra 1968 1 1
 200 Lenz Michael Gryfino 1967 1 1
 200 Lewandowski Paweł  Zielona Góra 1969 1 1
 200 Lisiński Zbigniew Wronki 1974 1 1
 200 Listwan Dariusz Rudna 1974 1 1
 200 Łagnowski Grzegorz Łęknica 1969 1 1
 200 Łaskowski Bogdan Szczecin 1969 1 1
 200 Łos Sylwester  Zielona Góra 1967 1 1
 200 Łuczak Zbyszek Tomyśl 1972 1 1
 200 Łużyński Janusz Józefów 1971 1 1
 200 Madajczak Jarosław Trzcianka 1973 1 1
 200 Majewski Krzysztof   Pniewy 1967 1 1
 200 Makaryk Andrzej  Bojadła 1968 1 1
 200 Malik Sławomir Zielona Góra 1974 1 1
 200 Marszałek Mariusz  Lubin 1973 1 1
 200 Maszewski Krzysztof Pszczew 1972 1 1
 200 Miemczyk Artur Żagań 1970 1 1
 200 Migodziński Wojciech Legnica 1972 1 1
 200 Mikołajczyk Mirosław Kamienna Góra  1967 1 1
 200 Młynarczyk Marek Zielona Góra 1973 1 1
 200 Moniakowski Adam Żary 1972 1 1
 200 Mordel Tomasz Józefosław 1973 1 1
 200 Muzioł Radek Zielona Góra 1972 1 1
 200 Naglik Tomasz  Kościan 1968 1 1
 200 Niedźwiecki Józef Mostno 1972 1 1
 200 Nieporowski Leszek Zielona Góra 1966 1 1
 200 Niewrzał Krzysztof Kostrzyn n/O 1971 1 1
 200 Nitkowski Tomasz   Żary 1973 1 1
 200 Nowacki Marian Gorzów Wlkp. 1971 1 1
 200 Nowakowski Bogdan Świebodzin 1967 1 1
 200 Nowicki Jarosław Gorzów Wlkp. 1971 1 1
 200 Nuckowski Maciej  Warszawa 1973 1 1
 200 Okrzesik Marek Międzychód 1973 1 1
 200 Olczak Rafał  Zielona Góra 1974 1 1
 200 Olejniczak Krzysztof  Gostyń 1967 1 1
 200 Olejnik Przemysław  Szczecin   1 1
 200 Oleniec Adam  Szczecin   1 1
 200 Olesiak Roman Krosno 1973 1 1
 200 Olszewski Krzysztof  Krępa  1973 1 1
 200 Olszewski Piotr, Maciej Żary 1967 1 1
 200 Olszewski Tomasz  Gaworzyce 1974 1 1
 200 Orciuch Maciej  Zielona Góra 1968 1 1
 200 Orzeszko Arkadiusz  Zielona Góra 1968 1 1
 200 Osiecki Dariusz Sulęcin 1972 1 1
 200 Ożóg Ireneusz Cigacice 1972 1 1
 200 Pałys Marek  Gorzów Wlkp. 1973 1 1
 200 Parzygnat Bogusław  Urad 1974 1 1
 200 Paszkiewicz Krzysztof  Gryfino 1972 1 1
 200 Pegza Andrzej Droszków 1974 1 1
 200 Piaskowski Tomek Stary Kisielin 1972 1 1
 200 Pietrusiewicz Bogusław Babimost 1965 1 1
 200 Plonkowski Sebastian Płoty 1974 1 1
 200 Poczta Marian Krotoszyn 1964 1 1
 200 Podgórski Mariusz  Wronki 1966 1 1
 200 Podziński Piotr   Wronki 1968 1 1
 200 Polański Jarosław Legnica M40 1 1
 200 Polichnowski Piotr Poznań M40 1 1
 200 Potempa Piotr Karol   Luboń 1965 1 1
 200 Pukacki Grzegorz Czerwieńsk 1972 1 1
 200 Racławski Paweł Zielona Góra 1972 1 1
 200 Radomiński Piotr Szczecin 1972 1 1
 200 Rakowicz Krzysztof Koło 1971 1 1
 200 Ratajczak Sławomir Zielona Góra 1973 1 1
 200 Ratajczyk Grzegorz Wrzesnia 1969 1 1
 200 Rogowski Robert  Szczecin   1 1
 200 Rosołowski Grzegorz Nowe 1972 1 1
 200 Roszak Krzysztof  Zielona Góra 1972 1 1
 200 Rudziński Jacek Gryfino 1969 1 1
 200 Rudziński Mariusz Mirostowice  1968 1 1
 200 Rudziński Radosław Zielona Góra 1974 1 1
 200 Rutkowski Marek Skwierzyna 1965 1 1
 200 Rutkowski Witold Szczecin 1971 1 1
 200 Rychłowski Michał  Poznań 1973 1 1
 200 Rzepa Roman  Zbąszyń 1970 1 1
 200 Sadowski Andrzej Polkowice 1972 1 1
 200 Salach Radosław Lubsko 1972 1 1
 200 Sawicki Artur Jabłonów  1967 1 1
 200 Sawicki Janusz Zielona Góra 1970 1 1
 200 Sawicki Mirosław Żary 1972 1 1
 200 Sedlak Robert Lubsko 1970 1 1
 200 Serwa Adam Węgrzynice 1968 1 1
 200 Sierocki Piotr   1974 1 1
 200 Sikora Robert  Wronki 1972 1 1
 200 Siołek Waldemar Modła 1973 1 1
 200 Sitkowski Wojciech Wolsztyn 1965 1 1
 200 Siudek Krzysztof  Gryfino   1 1
 200 Skupień Konrad Łódź 1972 1 1
 200 Słowik Leszek Zielona Góra 1974 1 1
 200 Smykał Jacek Zielona Góra 1974 1 1
 200 Stacewicz Krzysztof  Zielona Góra 1968 1 1
 200 Stadnicki Robert Koźlice 1971 1 1
 200 Stamm Waldemar  Leszno 1969 1 1
 200 Starżyk Piotr Łęknica  1969 1 1
 200 Staszewski Tomasz Zielona Góra 1969 1 1
 200 Stefański Robert Zielona Góra 1971 1 1
 200 Stępień Jarosław Żagań 1968 1 1
 200 Suduł Jarosław Gorzów Wlkp. 1972 1 1
 200 Swiniarek Mariusz Nowa Sól 1974 1 1
 200 Sykuła Robert Przemków 1973 1 1
 200 Szarmach Dariusz Szczecin   1 1
 200 Szczerbiak Krzysztof  Skwierzyna 1967 1 1
 200 Szczęsny Andrzej Wschowa  1973 1 1
 200 Szpyt Andrzej   Gubin 1971 1 1
 200 Szurynowski Jacek  Niechlów 1969 1 1
 200 Szuszko Tadeusz  Kłodawa  1967 1 1
 200 Szyliński Witold  Gorzów Wlkp. 1968 1 1
 200 Szymanowicz Paweł Zielona Góra 1974 1 1
 200 Szymlet Sławomir Zielona Góra 1967 1 1
 200 Śmichurski Przemysław Swarzędz 1969 1 1
 200 Śmiech Piotr Międzychód 1970 1 1
 200 Świgło Piotr  Ochla 1969 1 1
 200 Tomoński-Malinowski  Cigacice 1974 1 1
 200 Trzop Andrzej Zielona Góra 1968 1 1
 200 Tyka Włodzimierz Głogów 1969 1 1
 200 Tyliszczak Sławomir Zielona Góra 1973 1 1
 200 Urbala Marek Szczecin 1968 1 1
 200 Walczak Robert  Wołczkowo 1969 1 1
 200 Walendziak Ryszard Malbork 1973 1 1
 200 Walkowiak Tomasz Gorzów Wlkp. 1969 1 1
 200 Wardyński Jarosław Podbrzezie 1971 1 1
 200 Wayda Adam  Głogów 1968 1 1
 200 Wilk Tomasz  Nowa Sól 1973 1 1
 200 Wilkin Mirosław Lubsko 1971 1 1
 200 Wilklisz Wojciech Szczecin   1 1
 200 Winkel Arkadiusz Gryfino 1972 1 1
 200 Wiszniewski Bartosz Zielona Góra 1974 1 1
 200 Wiśniewski Rafał  Bielsko  1971 1 1
 200 Witan Artur  Kwilcz 1971 1 1
 200 Witanowski Adam Dębno Lub.  1965 1 1
 200 Włodarczak Paweł Zielona Góra 1974 1 1
 200 Wojciechowski Krzysztof  Szczecin   1 1
 200 Wojciechowski Przemysław Przecław    1 1
 200 Wojnicz Przemysław Zielona Góra 1972 1 1
 200 Wojtalak Jacek Oborniki 1974 1 1
 200 Wojtkowiak Leszek Zielona Góra 1970 1 1
 200 Woliński Andrzej  Wolin 1967 1 1
 200 Woyczyński Dariusz Śmigiel 1968 1 1
 200 Wójtowicz Grzegorz Szczecin 1971 1 1
 200 Wrzesiński Krzysztof  Bydgoszcz 1965 1 1
 200 Ychowicz Robert Żary  1972 1 1
 200 Zabilski Piotr Żary  1972 1 1
 200 Zdanowicz Darius  Zielona Góra 1973 1 1
 200 Zdyb Grzegorz  Czerwieńsk 1973 1 1
 200 Ziętara Daniel Dychów 1972 1 1
 200 Zwierz Michał Warszawa 1973 1 1
 200 Żabko Jarosław Poznań 1966 1 1
 200 Żelazko Tadeusz Gubin 1966 1 1
 200 Żyjewski Henryk   1966 1 1
 200 Żytnik Piotr  Żary 1971 1 1

  Kat. M40 - część 1 

W kat. wiek. M40 zostało sklasyfikowanych 484 osób

  Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r