Kategorie Wiekowe - Mistrzostwa  2014 r.


 

M20

M40 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI - M30

 

Klasyfikacja Końcowa - część 1

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba  Punktów Ilość biegów
1 Hanczarek Dariusz Gorzów Wlkp. 1976 141 14
2 Dudka  Piotr  Gorzów Wlkp. 1978 132 11
3 Pigłowski Dawid Santocko 1984 125 10
4 Łangowski  Mateusz  Gorzów Wlkp. 1976 118 11
5 Walkowski Cezary Międzyrzecz 1976 113 13
6 Nadolski Grzegorz Chwalęcice 1978 99 13
7 Ciosek Artur Gorzów Wlkp. 1975 86 10
8 Wybacz Grzegorz Gorzów Wlkp. 1978 83 13
9 Sip  Tomasz  Gorzów Wlkp. 1979 79 13
10 Masewicz Grzegorz Gorzów Wlkp. 1980 47 11
11 Leszczyński Michał Deszczno 1978 33 12
12 Karski  Paweł  Gorzów Wlkp. 1978 32 10
13 Kozak Arkadiusz  Gorzów Wlkp. 1978 30 11
14 Bukowski Rafał  Gorzów Wlkp. 1977 20 11
15 Jodko Adam Gorzów Wlkp. 1977 13 12
16 Wojciechowski Tomasz  Gorzów Wlkp. 1981 12 13
17 Jakś Mariusz  Gorzów Wlkp. 1981 42 9
18 Szewczyk Michał Gorzów Wlkp. 1983 30 9
19 Cząstka Karol Żagań 1980 116 8
20 Bartosz  Marcin  Barlinek 1977 13 7
21 Brzoski  Łukasz  Trzebiszewo 1983 38 6
22 Dryszel  Paweł Gorzów Wlkp.  1983 35 6
23 Dupla Karol Barlinek 1979 33 6
24 Nowakowski  Marcin  Osiedle Poznańskie 1984 25 6
25 Wasyłyk Łukasz Czarnków 1979 10 6
26 Ampuła Paweł Gorzów Wlkp. 1979 7 6
27 Górski Jarosław Gorzów Wlkp. 1976 62 5
28 Jaskowski Marcin Kłodawa 1981 54 5
29 Dąbrowski Marcin Międzyrzecz 1984 40 5
30 Szymański Wojciech Gorzów Wlkp. 1980 37 5
31 Grzesiak Krzysztof Międzyrzecz 1983 26 5
32 Judkowiak Rafał Pęckowo 1979 22 5
33 Spiczak Paweł Gorzów Wlkp. 1975 18 5
34 Markowski Krzysztof  Myślibórz 1978 5 5
35 Wiśniewski Paweł Kwilcz 1978 41 4
36 Kazimierczak Tomasz  Chwalęcice 1975 33 4
37 Janas Romuald Bielsko 1976 29 4
38 Gotfrydziak Szymon Międzyrzecz 1980 22 4
39 Sobczyński Piotr Międzychód 1979 16 4
40 Szondelmajer Piotr Myślibórz 1977 12 4
41 Protasiewicz Łukasz Ośno Lub. 1982 12 4
42 Wasylko  Maciej  Gorzów Wlkp. 1978 11 4
43 Michalski Sebastian Licheń 1978 11 4
44 Jankowiak Jakub Gorzów Wlkp. 1984 8 4
45 Skrentny Bartłomiej Gorzów Wlkp. 1977 8 4
46 Pituła Waldemar  Gorzów Wlkp. 1975 7 4
47 Jackiewicz Artur Kostrzyn n/O   7 4
48 Patalas Ryszard  Gorzów Wlkp. 1979 4 4
49 Husiatyński Marcin Lubiszyn 1975 4 4
50 Ogrodowczyk Rafał Międzychód 1975 4 4
51 Hołyński Kamil  Zbąszynek 1975 4 4
52 Blahodir Yuriy Ostrów Wlkp. 1981 44 3
53 Fornalik Przemysław Lwówek  1975 38 3
54 Kryca Dominik Wędrzyn 1982 37 3
55 Tarczewski Sławomir Czarnowo 1976 36 3
56 Kogut Szczepan Żagań 1978 32 3
57 Ostajewski Tomasz Lwówek 1975 28 3
58 Jarosiński Dawid Myślibórz 1978 27 3
59 Pawelczyk Radosław Gorzów Wlkp. 1982 19 3
60 Olbrych Grzegorz Międzyrzecz 1983 17 3
61 Skałecki  Przemysław  Gorzów Wlkp. 1983 12 3
62 Słowik Paweł Gorzów Wlkp. 1976 10 3
63 Rembacz Jarosław Kolno 1980 10 3
64 Jakś Grzegorz  Inowrocław 1978 8 3
65 Kolańczyk Filip Poznań 1977 5 3
66 Michalski Radosław Lwówek 1980 5 3
67 Boboń Piotr  Gorzów Wlkp. 1984 4 3
68 Bagiński Adam Ośno Lub. 1984 3 3
69 Wysocki Mariusz Międzyrzecz 1983 3 3
70 Janicki Michał  Krzeszyce 1979 3 3
71 Augustyniak Grzegorz Sieraków 1983 3 3
72 Kolanowski Mikołaj Międzychód  1983 3 3
73 Krawiecki Radomir Skórzewo 1978 3 3
74 Krupa Krzysztof Dębno 1977 3 3
75 Maciejewski Michał  Poznań 1977 3 3
76 Mazur-Kałdowski  Maciej Słubice 1984 3 3
77 Molik Tomasz Międzychód 1975 3 3
78 Pałys Radosław  Gorzów Wlkp. 1980 3 3
79 Pospieszała Zbigniew Bielsko 1976 3 3
80 Rachwalski Paweł  Różansko   3 3
81 Wachowiak Krzysztof  Bielsko 1977 3 3
82 Wielgosz Marcin Szczecin 1981 30 2
83 Sommer Tomasz  Sulechów   29 2
84 Łucyk Maciej Poznań 1983 28 2
85 Jędrzejczyk Tomasz Międzyrzecz 1980 26 2
86 Juszczyk Krzysztof Puszczyk Bukowy 1975 25 2
87 Kiewra Robert Ośno Lub. 1975 20 2
88 Frąk Tomasz  Sieraków 1982 19 2
89 Judkowiak Piotr Pęckowo 1976 19 2
90 Sadurski Lukasz Tarnów 1984 16 2
91 Haręża Łukasz Krosno Odrz. 1982 14 2
92 Kaiser Ernest  Gorzów Wlkp. 1977 14 2
93 Sołtysik Maciej Zbąszyń 1976 12 2
94 Augustyniak Hubert Świebodzin 1979 9 2
95 Młynarczyk Łukasz Nowa Sól 1980 9 2
96 Lemczak Paweł Boleszkowice 1982 9 2
97 Kumiszczo Artur  Wschowa 1978 8 2
98 Szymczak Jarek  Gorzów Wlkp.   8 2
99 Mądry Bartłomiej Gorzów Wlkp. 1978 7 2
100 Bachorski Remigiusz  Ciosaniec 1984 7 2
101 Kobus Bartek Gorzów Wlkp. 1980 6 2
102 Hetmanowski Jędrzej Międzychód 1975 6 2
103 Wydrych Grzegorz Trzciel 1982 6 2
104 Torzewski Dariusz Dębno 1975 6 2
105 Wróbel Krzysztof Gorzów Wlkp. 1978 5 2
106 Wiśniewski Łukasz Zielona Góra   3 2
107 Graś Adam  Gorzów Wlkp. 1975 3 2
108 Matecki Michał Kłodawa 1976 2 2
109 Kaliszewicz Piotr Kostrzyn n/O 1982 2 2
110 Białecki Krzysztof Myślibórz 1975 2 2
111 Lewicki Czesław     2 2
112 Bartosiewicz Adam Gryfino 1977 2 2
113 Gutt Sebastian Gorzów Wlkp. 1977 2 2
114 Tarasek Sławomir Nowa Sól  1979 2 2
115 Lacroix Wiesław Zielona Góra  1984 2 2
116 Michalak Arkadiusz Zielona Góra 1977 2 2
117 Michalak Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1976 2 2
118 Marzątka Kamil Gorzów Wlkp. 1984 2 2
119 Wierzbicki Daniel Gorzów Wlkp.  1980 2 2
120 Mróz  Michał  Gorzów Wlkp. 1976 2 2
121 Straburzyński Michał Zielona Góra 1975 2 2
122 Olszowski Marcin Chrzypsko 1977 2 2
123 Matuszczak Sebastian Kostrzyn n/Odrą 1975 2 2
124 Rzepecki Michał Zielona Góra   2 2
125 Terlikowski Arkadiusz  Nowa Sól 1976 2 2
126 Bielęda Bartłomiej  Gorzów Wlkp. 1982 2 2
127 Barabasz Grzegorz  Gorzów Wlkp. 1984 2 2
128 Bąk  Tomasz  Santocko 1977 2 2
129 Beblo Jarosław Międzyrzecz 1975 2 2
130 Białek Mirosław  Wronki 1984 2 2
131 Biegaj Marcin Ośno Lubuskie 1978 2 2
132 Bilski Rafał   Wronki 1984 2 2
133 Brodowiński Jacek Gryfino 1976 2 2
134 Deresz Rafał Zielona Góra 1979 2 2
135 Długosz Tomasz Bielsko 1978 2 2
136 Dopierała Marcin Gorzów Wlkp. 1979 2 2
137 Duchnowski Radosław   1975 2 2
138 Duda Grzegorz Pieski 1982 2 2
139 Głębicki Lech Gorzów Wlkp. 1976 2 2
140 Grzebieta Roman   Sieraków 1977 2 2
141 Grzelak Tomasz Łężyca 1982 2 2
142 Jabłonski Jakub Koszalin 1981 2 2
143 Jarosiński Piotr Myślibórz 1982 2 2
144 Jaskuła Marcin Gryfino 1980 2 2
145 Jessa Mateusz  Gorzów Wlkp. 1983 2 2
146 Kaczmarek Marcin Moczydło  1976 2 2

147

Karamucki Jacek Polkowice   2 2
 148 Karczmitowicz Marek Kostrzyn n/O 1980 2 2
 149 Karge Radosław Chrzypsko 1983 2 2
 150 Kotalla Łukasz Zielona Góra 1977 2 2
 151 Kowalski Maciej Ośno Lubuskie 1975 2 2
 152 Kozłowski Krzysztof Gorzów Wlkp. 1979 2 2
 153 Kukuła Jacek Stargard Szcz. 1982 2 2
 154 Kurzawski Piotr Poznań 1981 2 2
 155 Langer Krzysztof Gorzów Wlkp. 1980 2 2
 156 Lehmann Paweł Zbąszyń 1975 2 2
 157 Lenartowicz Ryszard  Moczydlo 1983 2 2
 158 Łabędzki Mariusz Stargard Szcz. 1979 2 2
 159 Majorek Krzysztof Międzychód 1981 2 2
 160 Malis Artur  Poznań 1983 2 2
 161 Mencel Maciej Sieraków  1982 2 2
 162 Nowak Marcin Piła 1978 2 2
 163 Pruszanow Marcin  Gryfino 1976 2 2
 164 Pysiak Marcin Szczecin 1984 2 2
 165 Robak Wojciech Warszawa 1982 2 2
 166 Skwarna Robert Myślibórz 1984 2 2
 167 Suśniło Tomasz   Drezdenko 1980 2 2
 168 Szeląg Tomasz Lipiany 1975 2 2
 169 Szymczak Jarosław Gorzów Wlkp. 1979 2 2
 170 Urbanowicz Jacek  Gorzów Wlkp. 1979 2 2
 171 Stojanowski Artur     18 1
 172 Ochal Paweł   Bydgoszcz 1981 15 1
 173 Draczyński Adam  Nowa Sól  1976 15 1
 174 Makoś Kamil  Bolesławiec 1981 15 1
 175 Timaszow Wladimir Doneck 1981 15 1
 176 Pootoskyi Anton Leszno 1984 15 1
 177 Kuśmider Andrzej Stargard Szcz. 1983 14 1
 178 Wiśniowski Krzysztof Bolesławiec 1982 14 1
 179 Kazimirow Alexandr  Ukraina 1982 14 1
 180 Klewra Robert Ośno Lubuskie 1975 14 1
 181 Napierała Tomasz  Grodzisk 1976 14 1
 182 Peisert Tomasz  Poznań 1984 14 1
 183 Sobczak Sebastian Nowa Sól 1975 14 1
 184 Gąsiorek Adam Sulęcin 1979 14 1
 185 Maciejski Łukasz Szczecin   13 1
 186 Chiciak Tomasz Jodłowa 1978 13 1
 187 Cybruch Wojciech  Krosno 1982 12 1
 188 Walicki Rafał Lubniewice 1978 12 1
 189 Piwowarski Radosław Gryfino 1982 12 1
 190 Książek Sebastian Sulechów 1979 12 1
 191 Szeligowski Tomasz Gorzów Wlkp. 1979 12 1
 192 Pawlowski Grzegorz Głogów 1981 12 1
 193 Mikołajczyk Piotr Nowa Sól 1980 11 1
 194 Zielinski Rafał  Jastrzebie-Zdrój    11 1
 195 Stasik Leszek Babimost 1978 11 1
 196 Uldynowicz Łukasz Płoty 1983 11 1
 197 Wichłacz Paweł Poznań 1983 11 1
 198 Winniczuk Karol Wilków 1983 11 1
 199 Kobierecki Robert     10 1
 200 Waszczuk Tomasz  Szczecin 1980 10 1
 201 Buchacz Radosław Łódź 1977 10 1
 202 Hoc Marek Bydgoszcz   10 1
 203 Hartman Mariusz Sulęcin 1974 10 1
 204 Horbacz Marcin Łobez 1975 9 1
 205 Wanat Jarosław Kostrzyn n/O 1978 9 1
 206 Spychała Radosław Chrzypsko 1979 9 1
 207 Borowiec Bartłomiej Zielona Góra 1979 9 1
 208 Słomian Marcin  Dębno   9 1
 209 Radziński Paweł Szczecin 1990 9 1
 210 Amerduła Łukasz Krosno 1980 8 1
 211 Sobański Tomasz Myślibórz 1976 8 1
 212 Niedźwiedź Tomasz Strachów 1980 8 1
 213 Błauciak Grzegorz Nowiny Wielkie 1983 8 1
 214 Janicki Piotr Moryń   8 1
 215 Małecki Bartłomiej Drezdenko 1979 7 1
 216 Ponikiewski Jurek  Gubin 1978 7 1
 217 Wojewoda Paweł Wieleń 1979 7 1
 218 Zachariasz Dawid Płoty   7 1
 219 Uniczko Mariusz Gorzów Wlkp. 1981 7 1
 220 Grabsztunowicz Robert Szczecin 1975 6 1
 221 Krysmalski Maciej Wolsztyn   6 1
 222 Stefaniak Łukasz  Szczecin   6 1
 223 Szylak Piotr  Pniewy 1975 6 1
 224 Łużyński Tomasz Szczecin 1976 5 1
 225 Pańko Artur Międzyrzecz 1980 5 1
 226 Bykowski Piotr Gryfino   5 1
 227 Biskup Paweł Łagów   5 1
 228 Kołdyka Marcin  Poznań 1980 5 1
 229 Pietruszka Marcin Wolsztyń 1980 5 1
 230 Gryczka Mateusz Leszno 1983 4 1
 231 Urban Mariusz Kłodawa 1979 4 1
 232 Brzoskowski Artur Lędziechowo 1982 4 1
 233 Roszak  Bartłomiej  Bledzew 1977 4 1
 234 Augustyn Marian   Moryń   4 1
 235 Rutkowski Dawid Swarzędz 1983 4 1
 236 Rybak Łukasz Lubin 1982 4 1
 237 Wóżka Andrzej Bojadła 1979 4 1
 238 Majzlik Piotr Drezdenko 1982 3 1
 239 Jabłecki Andrzej Choszczno 1975 3 1
 240 Skrzypczak Paweł Świebodzin 1978 3 1
 241 Polcyn Czesław Dediztwieleń 1976 3 1
 242 Elbounsri Louis Mouy   3 1
 243 Pawłowski Jakub Świebodzin   3 1
 244 Derwich Szymon Poznań 1984 3 1
 245 Gmyrek Damian Lubin 1983 3 1
 246 Sterna Dariusz Bojadła 1983 3 1
 247 Zalewski Kamil Olsztynek 1983 3 1
 248 Kaja Mateusz  Gorzów Wlkp. 1979 2 1
 249 Wróblewski Marcin Gorzów Wlkp. 1980 2 1
 250 Ochnio Ryszard Jastrowie 1975 2 1
 251 Łukaszewski Sebastian Stargard Szcz. 1979 2 1
 252 Bielecki  Michał Szczecin   2 1
 253 Łagoda Przemysław Skwierzyna 1983 2 1
 254 Ratajczyk Marcin Swarzędz 1976 2 1
 255 Babacz Marcin Nowa Sól 1984 2 1
 256 Andrzejewski Marcin Nowogród 1978 1 1
 257 Aniskiewicz Krzysztof  Chojna   1 1
 257 Babiński Mamert Zielona Góra 1984 1 1
 257 Babiszkiewicz Mikołaj Gorzów Wlkp. 1977 1 1
 Kat. M30 - część 2                                                Kat. M30 - część 3

  Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r