Kategorie Wiekowe - Mistrzostwa  2014 r.


 

M20

M40 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI - M30

 

Klasyfikacja Końcowa - część 3

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba  Punktów Ilość biegów

 257

Michalski Paweł Świętoszów  1975 1 1
257 Mickiewicz Janusz Karsko 1978 1 1

 257

Midloch Paweł  Zdroisko 1975 1 1
257 Miesiaczyk Łukasz  Zielona Góra 1979 1 1

 257

Mieszkowicz Piotr Gorzów Wlkp. 1983 1 1
257 Miller Adrian  Grodzisk Wlkp. 1984 1 1

 257

Miłuch Grzegorz   Szprotawa 1977 1 1
257 Mirecki Marcin Polkowice 1977 1 1

 257

Misztal Przemysław Zielona Góra 1983 1 1
257 Miszuk Sebastian Szczecin 1982 1 1

 257

Mitruk Marcin Dąbroszyn 1977 1 1
257 Mizgajski Paweł Swarzędz 1978 1 1

 257

Miziński Piotr Gryfino 1980 1 1
257 Modzelewski Norbert Zielona Góra 1980 1 1

 257

Morawski Tomasz Szczecin 1978 1 1
257 Morzytka Kamil Gorzów Wlkp. 1984 1 1

 257

Moscicki Mirosław  Chojna   1 1
257 Moszczyński Andrzej  Gorzów Wlkp. 1975 1 1

 257

Musiał Bartek Wolin 1983 1 1
257 Musielak Mariusz Świebodzin   1 1

 257

Mydlikowski Wojciech  Droszków  1979 1 1
257 Myśliwiec Krzysztof Zielona Góra M30 1 1

 257

Nagórnay Arkadiusz Kostrzyn n/O 1977 1 1
257 Nagórny Arek Kostrzyn n/O 1977 1 1

 257

Naja Robert Wrocław 1978 1 1
257 Najman Michał Barlinek 1983 1 1

 257

Nawojczyk Daniel Krzyż Wlkp.  1976 1 1
257 Nawrocki Dominik Swarzędz 1984 1 1

 257

Nidecki Grzegorz Gorzów Wlkp. 1980 1 1
257 Niedźwiecki Mateusz Poznań 1982 1 1

 257

Nieradka Przemysław Wolsztyn 1976 1 1
257 Nir-Skibski Bartłomiej  Gorzów Wlkp.  1983 1 1

 257

Nowacki Jerzy Żary 1975 1 1
257 Nowaczyk Maciej Poznań 1979 1 1

 257

Nowaczyk Michał Poznań 1980 1 1
257 Nowak Andrzej Żary 1984 1 1

 257

Nowak Grzegorz Strzyżewo 1979 1 1
257 Nowak Paweł  Poznań 1982 1 1

 257

Nowak Piotr  Świebodzin 1977 1 1
257 Nowakowski Jarek Świdnica 1979 1 1

 257

Nowakowski Mirosław Rzechów 1977 1 1
257 Nowicki Paweł Lubin 1982 1 1

 257

Noworyta Radosław  Lubrza 1975 1 1
257 Nożykowski Adam  Pułtusk  1978 1 1

 257

Nóżka Andrzej Pyrnik 1979 1 1
257 Obuchowski Piotr Swiebodzin 1977 1 1

 257

Odachowski Michał Lubin 1979 1 1
257 Ofiara Piotr Pszczew 1976 1 1

 257

Okińczyc Paweł Górzykowo 1981 1 1
257 Olejniczak Robert  Gorzów Wlkp. 1978 1 1

 257

Oleszek Norbert Świebodzin 1982 1 1
257 Oleszkiewicz Karol Łagów M30 1 1

 257

Opowicz Przemysław   1979 1 1
257 Orent Tomasz Skwierzyna 1975 1 1

 257

Osiński Przemek Zielona Góra 1978 1 1
257 Ossowski Przemysław Słubice 1984 1 1

 257

Ostapkowicz  Gubin 1982 1 1
257 Ostrowski Jerzy Warszawa 1982 1 1

 257

Ostrowski Maksymilian   1983 1 1
257 Ostrowski Radek Puszczyków 1980 1 1

 257

Osyczka Michał  Zielona Góra 1982 1 1
257 Pacia Marcin Bledzew 1977 1 1

 257

Paczkowski Piotr Chlebowo 1982 1 1
257 Paczyński Paweł Wysoka Kamieńska 1983 1 1

 257

Papis Damian  Nowa Sól  1980 1 1
257 Paprocki Dawid Szczecin   1 1

 257

Pardej Piotr Płoty 1977 1 1
257 Parfianowicz Łukasz Żagań 1983 1 1

 257

Patrzylas Mariusz Żary 1982 1 1
257 Pawelec Paweł  Nowy Tomyśl  1977 1 1

 257

Pawlak Ireneusz Droszków 1977 1 1
257 Pawlak Piotr Poznań 1975 1 1

 257

Pawłowski Ernest Jelenia Góra 1976 1 1
257 Pelczar Edward  Żagań 1978 1 1

 257

Pękała Dawid  Nowogród 1976 1 1
257 Piatkowski Mariusz Moryń   1 1

 257

Piątkowski Przemysław Karnin 1978 1 1
257 Piechocki Artur Warszawa 1975 1 1

 257

Piechota Jakub Międzychód 1977 1  
257 Piechota Piotr Opalenica 1984 1 1

 257

Pikula Radomir Zielona Góra 1983 1 1
257 Pikuła Przemek Gorzów Wlkp. 1983 1 1

 257

Pikuła Sebastian Gorzów Wlkp. 1982 1 1
257 Pindral Marcin   Zielona Góra 1984 1 1

 257

Piotrowski Marek   Oleśnica 1975 1 1
257 Piskozub Paweł Gryfino 1983 1 1

 257

Piwecki Bartłomiej Poznań 1981 1 1
257 Piwecki Maciej   Sady 1976 1 1

 257

Piwko Hubert  Zielona Góra 1975 1 1
257 Plichta Przemysław Kłodawa 1978 1 1

 257

Ploski Marcin  Szczecin 1978 1 1
257 Płotnicki Adam Gorzów Wlkp. 1983 1 1

 257

Płuciennik Tomasz  Przylep 1981 1 1
257 Podolski Jacek hrzypsko Małe 1981 1 1

 257

Pogorzelczyk Maciej Wronki 1984 1 1
257 Polewka Andrzej  Żagań 1975 1 1

 257

Popielarz Tomasz Nowa Sól  1979 1 1
257 Popławski Jacek Świebodzin 1976 1 1

 257

Popyk Tomasz Gorzów Wlkp. 1982 1 1
257 Poręba Tomasz Głogów 1976 1 1

 257

Porębski Dariusz  Sędziszów 1979 1 1
257 Pospieszny Łukasz Poznań 1983 1 1

 257

Potoczny Łukasz Góra  1983 1 1
257 Prawelski Andrzej Łagów 1976 1 1

 257

Prus Mateusz  Gubin 1975 1 1
257 Przepiorka Jakub Szczecin 1982 1 1

 257

Przepiórski Rafał  Wałbrzych   1 1
257 Przewłocki Daniel  Szczecin   1 1

 257

Przeworski Jacek  Wrocław 1980 1 1
257 Przeworski Marcin Szczecin 1979 1 1

 257

Przybylak Marcin Gorzów Wlkp. 1983 1 1
257 Przybylski Bartłomiej Grodzisk 1979 1 1

 257

Przybylski Janusz Rórnik 1982 1 1
257 Pytkowski Arek Szczecin 1975 1 1

 257

Radajewski Łukasz Nowe Tłoki M30 1 1
257 Raniszewski Sławek Steszew 1976 1 1

 257

Raszczyński Robert Bełchatów  1981 1 1
257 Raubo Łukasz Zielona Góra 1981 1 1

 257

Reguła Paweł  Szprotawa 1981 1 1
257 Rembacz Tomasz Chrzypsko 1977 1 1

 257

Reutt Marcin  Myślibórz 1982 1 1
257 Rosa Jarosław  Poznań 1976 1 1

 257

Rosak Marcin Ochla 1977 1 1
257 Róg Stanislaw Chocianów 1975 1 1

 257

Różański Konrad  Gorzów Wlkp. 1975 1 1
257 Ruczkowski Bartosz Żary 1981 1 1

 257

Rystwej Cezary Santocko 1979 1 1
257 Sadek Omar Pol Stary Kisielin 1981 1 1

 257

Saniuk Piotr   Gorzów Wlkp. 1980 1 1
257 Sankowski Maciej  Poznań 1976 1 1

 257

Sasin Łukasz Nowa Sól 1983 1 1
257 Sawala Piotr Międzychód  1975 1 1

 257

Schäfer Eike  Gorzów Wlkp. 1982 1 1
257 Seczkowski Grzegorz  Szczecin   1 1

 257

Semkło Łukasz Poznań 1984 1 1
257 Serdeczny Artur Szczecin 1979 1 1

 257

Serylak Tadeusz Zielona Góra 1980 1 1
257 Sidorczuk Tomasz   1980 1 1

 257

Sieczkowski Artur Kostrzyn n/Odrą 1975 1 1
257 Siedlarz Tomasz Zbąszyń 1979 1 1

 257

Sierakowski Dominik Kwilcz 1983 1 1
257 Sierbert Mariusz Kłodawa 1979  1 1

 257

Sikorski Marcin  Chojna   1 1
257 Sikorski Marcin  Zielona Góra 1977 1 1

 257

Sitnicki Mariusz  Żagań 1977 1 1
257 Skoczek Sebastian Swarzędz 1981 1 1

 257

Skomorowski Łukasz Strzelce Kraj. 1981 1 1
257 Skonieczny Marek Krosno Odrz. 1982 1 1

 257

Skorupiński Piotr  Bolesławiec 1978 1 1
257 Skrobała Dariusz Bolechowo 1979 1 1

 257

Slubny Robert  Drzonkow 1976 1 1
257 Słoński Łukasz Gorzów Wlkp. 1983 1 1

 257

Słowiński Paweł  Świdwin 1978 1 1
257 Sługocki Paweł Zielona Góra 1977 1 1

 257

Smykowski Łukasz  Zielona Góra 1980 1 1
257 Sobala Łukasz Poznań 1982 1 1

 257

Sobstyl Roman Bolechówko 1976 1 1
257 Sokołowski Sebastian Gorzów Wlkp. 1981 1 1

 257

Somatyja Paweł     1 1
257 Sroka Marcin Węgliniec 1978 1 1

 257

Stachowiak  Marcin  Berlin 1979 1 1
257 Stachowski Marcin Wolsztyn 1979 1 1

 257

Stachowski Paweł Skwierzyna 1982 1 1
257 Stankiewicz Kamil  Bolesławiec 1984 1 1

 257

Stankiewicz Wojciech Zielona Góra 1975 1 1
257 Starżyk Andrzej Łęknica  1976 1 1

 257

Starżyk Paweł  Łęknica  1979 1 1
257 Stawarski Mariusz Gorzów Wlkp. 1976 1 1

 257

Stępień Maciej  Zielona Góra 1976 1 1
257 Sudnik Dawid Zielona Góra 1978 1 1

 257

Suława Tomek   Wałbrzych 1976 1 1
257 Swędra Dawid Zielona Góra 1982 1 1

 257

Syposz Paweł  Zielona Góra 1979 1 1
257 Szandurski Jarosław Kostrzyn n/O 1978 1 1

 257

Szarach Jacek  Zielona Góra 1984 1 1
257 Szarapanowski Damian Lubrza 1978 1 1

 257

Szarata Hubert Zielona Góra 1976 1 1
257 Szcześniewski Dariusz Łężyca 1976 1 1

 257

Szeleszkiewicz Piotr Gorzów Wlkp. 1981 1 1
257 Szewczuwianiec Jacek Jelenia Góra 1984 1 1

 257

Szewczyk Marcin  Szczecin   1 1
257 Szkudlarek Michał  Brzeg 1978 1 1

 257

Sznajder Marcin Nowa Sól 1976 1 1
257 Szombierski Robert Lubsko 1984 1 1

 257

Szurowski Grzegorz Ochla 1978 1 1
257 Szwarc Rafał   Szczecin 1976 1 1

 257

Szymankiewicz Michał  Santoczno 1979 1 1
257 Szymanski Marek Kamien Pom.   1 1

 257

Szymański Marcin Droszków 1976 1 1
257 Szymański Paweł    1984 1 1

 257

Szymarek Bartosz Wrocław 1984 1 1
257 Szymczak Marcin  Zielona Góra 1979 1 1

 257

Szynaka Bogumił  Zielona Góra 1980 1 1
257 Śniegocki Paweł Tarnowo 1978 1 1

 257

Średziński Łukasz Wrocław 1979 1 1
257 Tarnawski Aleksander Zielona Góra 1982 1 1

 257

Terpiłowski Wojciech  Poznań 1981 1 1
257 Tokarski Mateusz Sulęcin 1982 1 1

 257

Tolak Wojciech Worthing 1984 1 1
257 Toliński Krzysztof  Chrzypsko 1983 1 1

 257

Tołoczko Łukasz   Zielona Góra 1983 1 1
257 Tomczyk Maciej Steszew 1976 1 1

 257

Tomczyk Radosław Racula 1980 1 1
257 Trochanowski  Maksymilian  Parchów 1976 1 1

 257

Turowski Tomasz Zielona Góra 1976 1 1
257 Tycner Tomasz  Nowa Sól  1977 1 1

 257

Uchański Jarek Gorzów Wlkp. 1976 1 1
257 Ugorek Jarosław Gorzów Wlkp. 1975 1 1

 257

Urbanowski Tomasz Myślibórz 1978 1 1
257 Urbański Łukasz Szczecin 1982 1 1

 257

Użarowski Remigiusz Głogów 1979 1 1
257 Wachulak Marcin Zielona Góra 1975 1 1

 257

Walczak Robert  Zielona Góra 1980 1 1
257 Waligóra Dariusz Swarzędz 1980 1 1

 257

Wasielewski Tomasz Poznań 1978 1 1
257 Wasiucionek Paweł  Gorzów Wlkp. 1977 1 1

 257

Waszkowiak Krzysztof   Mosina 1981 1 1
257 Wawer Marcin Myślibórz 1978 1 1

 257

Wawer Marcin Myślibórz 1978 1 1
257 Wdowiak Andrzej Międzychód 1977 1 1

 257

Welman Waldemar Gubin 1975 1 1
257 Wesołowski Mariusz  Kościan 1981 1 1

 257

Wewiórski Michał  Słubice 1975 1 1
257 Węglarz Tomasz Pogorzela 1980 1 1

 257

Wieczorek Krzysztof  Czerwonak 1981 1 1
257 Wiśnik Mikołaj Barlinek 1978 1 1

 257

Witkowski Bartosz Dębno   1 1
257 Witkowski Karol Nowy Tomysl 1982 1 1

 257

Witkowski Leszek  Trzcianka 1976 1 1
257 Witkowski Marcin Gorzów Wlkp. 1977 1 1

 257

Witkowski Marek  Steszew 1977 1 1
257 Witkowski Mariusz  Gniezno 1981 1 1

 257

Włodarczyk Mateusz Szamotuły  1978 1 1
257 Włodarczyk Michał  Duszniki 1982 1 1

 257

Wnuk Rafał Kostrzyn n/O 1975 1 1
257 Wojakowski Łukasz Żary 1977 1 1

 257

Wojtasiak Jarosław Sulechów 1984 1 1
257 Wojtasik Grzegorz Nowa Sól 1981 1 1

 257

Wolniak Maciej   Potoczek 1983 1 1
257 Wolny Krzysztof Międzychód  1976 1 1

 257

Wołoszyn Marcin Jerzmanowa 1979 1 1
257 Woś Tomasz Międzyrzecz 1981 1 1

 257

Wróbel Wojciech Zielona Góra 1981 1 1
257 Wróblewski Kamil Stargard Szcze. 1978 1 1

 257

Wujda Mirosław Dębno 1975 1 1
257 Wypiorczyk-Miasko Gabriel Myślibórz 1982 1 1

 257

Wysocki Łukasz Sława 1977 1 1
257 Zabłotny Maciej Podbrzezie Dolne 1978 1 1

 257

Zadroga Tomasz   1979 1 1
257 Zakrzewski Tomasz Zielona Góra 1979 1 1

 257

Zaremba Paweł  Borek Wlkp. 1982 1 1
257 Zawadziński Maciej Nowy Tomyśl 1981 1 1

 257

Zawadzki Bartosz Łężyca 1979 1 1
257 Zawadzki Łukasz Zielona Góra 1984 1 1

 257

Zawłocki Marek   Jastrzębsko 1975 1 1
257 Ząbczyk Rafał  Świdnica 1978 1 1

 257

Zdanowicz Przemysław Sulechów 1979 1 1
257 Zeler Piotr Gorzów Wlkp. 1980 1 1

 257

Zembaty Rafał  Opole 1979 1 1
257 Zieleziński Marcin Lubin 1978 1 1

 257

Zieliński Sławomir Krosno 1975 1 1
257 Ziemba Przemysław Lubin 1981 1 1

 257

Zimniak Łukasz Oleśnica 1981 1 1
257 Zimniewicz Jacek Szczytniki   1978 1 1

 257

Ziółkowski Damian  Sulechów 1980 1 1
257 Żabczyński Daniel  Rumia 1977 1 1

 257

Żabierek Tomasz Gorzów Wlkp. 1978 1 1
257 Żak Łukasz  Poznań 1980 1 1

 257

Żarczyński Grzegorz Zielona Góra 1982 1 1
257 Żłobiński Piotr   1980 1 1

W kat. wiek. M30 zostało sklasyfikowanych 839 osób

      Kat. M20 - część 1                            Kat. M20 - część 2

  Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r