Kategorie Wiekowe - Mistrzostwa  2014 r.


 

M20

M40 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI - M30

 

Klasyfikacja Końcowa - część 2

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba  Punktów Ilość biegów
 257 Badurek Marcin Głogów 1979 1 1
 257 Bahyrycz Zbigniew Rokietnica 1977 1 1
 257 Balcerek Marcin Wilkanowo 1978 1 1
 257 Baniuk Jacek Żagań 1977 1 1
 257 Baran Krystian Glinik 1983 1 1
 257 Baran Piotr Kożuchów 1981 1 1
 257 Baraniecki Artur Gubin 1982 1 1
 257 Bartkowiak Wojciech Pniewy 1984 1 1
 257 Baszak Tomasz Strachów 1978 1 1
 257 Batorski Krzysztof Tomaszów Maz. 1975 1 1
 257 Batraniec Tomasz Legnica 1982 1 1
 257 Baumann Sławomir Sława 1979 1 1
 257 Bawiec Paweł Zielona Góra 1979 1 1
 257 Bazydło Grzegorz Zielona Góra 1978 1 1
 257 Becker Wojciech Zielona Góra 1977 1 1
 257 Bednarek Marcin  Jenin 1981 1 1
 257 Bernard Marcin Kościan  1983 1 1
 257 Białczyk Mariusz Piła 1977 1 1
 257 Bielawa Marcin Bogatynia 1982 1 1
 257 Bielicz Marek Nowa Sól 1978 1 1
 257 Biernacki Andrzej Mostkowo 1976 1 1
 257 Biernaczyk Jacek Głogów 1976 1 1
 257 Bijas Piotr  Swarzędz 1975 1 1
 257 Biniaś Paweł  Poznań 1981 1 1
 257 Blask Kamil Gorzów Wlkp. 1976 1 1
 257 Błaszczyk Michał Wędrzyn 1979 1 1
 257 Błaszczyk Tomasz Zielona Góra 1979 1 1
 257 Bobecki Patryk Poznań 1983 1 1
 257 Bocheński Bartosz Drzonków 1982 1 1
 257 Bocheński Maciej Drzonków 1980 1 1
 257 Boczula Jacek Nowa Sól 1981 1 1
 257 Bogacz Przemysław Szczecin 1976 1 1
 257 Bogusz Grzegorz Myślibórz 1977 1 1
 257 Bogusz Tomasz Bolesławiec  1977 1 1
 257 Borowiak Rafał Słubice 1983 1 1
 257 Borowicz Marcin Poznań 1975 1 1
 257 Borowiec Bartek Zielona Góra 1979 1 1
 257 Bronisz Maciej Gorzów Wlkp. 1976 1 1
 257 Broziński Krzysztof  Lubin 1975 1 1
 257 Bryszkowski Marek Zielona Góra 1976 1 1
 257 Brzozowski Krzysztof  Barlinek 1979 1 1
 257 Brzozowski Marcin Wrocław 1976 1 1
 257 Buchla Przemysław Myślibórz 1981 1 1
 257 Bykowski Wojciech Zielona Góra  1979 1 1
 257 Cader Rafał  Sława 1978 1 1
 257 Cander Piotr Poznań 1982 1 1
 257 Cejba Jan Gorzów Wlkp. 1976 1 1
 257 Chlebowski Krzysztof Poznań 1975 1 1
 257 Chmielarz Grzegorz Gryfino 1982 1 1
 257 Chmielniak Szymon  Golenów   1 1
 257 Chojnacki Igor Głogów 1982 1 1
 257 Cholewiński Tomasz Otyń 1976 1 1
 257 Chowański Radosław Zielona Góra 1981 1 1
 257 Chruścik Maciej  Gorzów Wlkp. 1977 1 1
 257 Chudy Jakub  Zielona Góra 1980 1 1
 257 Ciborowski Grzegorz Pruszków 1984 1 1
 257 Cichoracki Patryk Poznań 1984 1 1
 257 Ciechorski Jarek  Zbąszyń  1978 1 1
 257 Cierach Paweł Cybinka 1980 1 1
 257 Cierach Paweł  Gorzów Wlkp. 1983 1 1
 257 Ciereniewicz Andrze Zielona Góra 1977 1 1
 257 Cieślak Jakub Rzepin 1982 1 1
 257 Cieślak Krzysztof  Rzepin 1984 1 1
 257 Cieślik Marcin Żagań 1984 1 1
 257 Cisakowski Rafał Głogów 1976 1 1
 257 Cora Krzysztof  Kielce 1975 1 1
 257 Cusenza Christian Berlin 1983 1 1
 257 Czarnota Sławomir Żary 1984 1 1
 257 Czołhan Damian Zielona Góra 1975 1 1
 257 Czosnowski Krzysztof Gryfino 1978 1 1
 257 Czynsz Piotr Szczecin 1980 1 1
 257 Czyż Paweł Świebodzin 1975 1 1
 257 Czyżyk Krzysztof  Gorzów Wlkp 1980 1 1
 257 Ćwiertnia Rafał Sieraków 1979 1 1
 257 Dane Ukryte Stargard Szcz. 1983 1 1
 257 Daszkiewicz Mariusz Zielona Góra 1979 1 1
 257 Delijewski Piotr Gorzów Wlkp. 1983 1 1
 257 Dobkiewicz Krystian   Międzychód  1984 1 1
 257 Dolata Rafał Gorzów Wlkp. 1976 1 1
 257 Dolecki Maciej Boruja 1982 1 1
 257 Domino Krystian Głogów  1975 1 1
 257 Drozd Krystian Łężyca 1981 1 1
 257 Drozd Maciej  Gorzów Wlkp. 1975 1 1
 257 Drzymała Grzegorz Żary 1981 1 1
 257 Drzymała Mariusz Nowa Sól 1982 1 1
 257 Duda Marcin Poznań  1980 1 1
 257 Dudak Roman Górki Noteckie 1984 1 1
 257 Dudkowiak Andrzej Drzonków 1961 1 1
 257 Dudzik Marek  Żagań 1978 1 1
 257 Duggan Anthony  Gorzów Wlkp. 1975 1 1
 257 Dyjak Dawid  Gorzów Wlkp. 1978 1 1
 257 Dyk Piotr  Luboń 1980 1 1
 257 Dykszak Sławomir Zielona Góra 1978 1 1
 257 Dym Grzegorz Lubin 1979 1 1
 257 Dziadkiewicz  Paweł Chojna   1 1
 257 Elias Marcin Poznań  1975 1 1
 257 Fichtel Grzegorz Lubin   1 1
 257 Fiedorowicz Tomasz Zielona Góra 1979 1 1
 257 Fier Marek Mosina 1981 1 1
 257 Flisak Rafał Warszawa 1975 1 1
 257 Forfecki Janusz  Wrocław   1 1
 257 Fornalik Marcin    1975 1 1
 257 Francuzowicz Piotr Rostworowo 1978 1 1
 257 Franczak Sławomir Pamięcin 1977 1 1
 257 Frański Łukasz Nowy Tomyśl 1976 1 1
 257 Frątczak Łukasz Żary 1984 1 1
 257 Frydrychowski Wojciech  Gorzów Wlkp. 1979 1 1
 257 Gackowski Marcin  Szczecin 1984 1 1
 257 Gajewski Robert Lidzbark 1978 1 1
 257 Garbien Tomasz Golenów   1 1
 257 Garncarz Daniel  Myślibórz 1984 1 1
 257 Gbiorczyk Rafi Szczecin 1976 1 1
 257 Gembara Andrzej Zielona Góra 1976 1 1
 257 Gmurowski Łukasz Otorowo 1982 1 1
 257 Godek Cezary Szczecin 1984 1 1
 257 Golczak Piotr Grodzisk Wlkp. 1982 1 1
 257 Gonciarz Radosław   1977 1 1
 257 Gorączka Dariusz  Wronki 1980 1 1
 257 Gorwa Marcin  Zielona Góra  1980 1 1
 257 Górecki Bartosz Bolesławiec 1982 1 1
 257 Górecki Krzysztof  Dębno 1983 1 1
 257 Górka Łukasz Pszczew 1976 1 1
 257 Górniak Łukasz Chrzypsko 1978 1 1
 257 Grabski Dawid Zielona Góra 1984 1 1
 257 Graczyk Radosław Łęczyca  1983 1 1
 257 Greczuk Paweł  Szczecin   1 1
 257 Greczyło Tomasz Wrocław 1975 1 1
 257 Gross Szymon Gliwice 1978 1 1
 257 Grosse Paweł Zielona Góra 1977 1 1
 257 Gruszczyński Tomasz Poznań 1983 1 1
 257 Gruszka Paweł Wrocław 1980 1 1
 257 Grzelak Marcin Szczecin 1976 1 1
 257 Grzesiak Marcin Zielona Góra 1976 1 1
 257 Gucia Jacek Gorzów Wlkp. 1984 1 1
 257 Gutowski Mariusz  Kożuchów 1977 1 1
 257 Halkiewicz Marcin Głogów 1983 1 1
 257 Haraszkiewicz Robert Wałbrzych 1977 1 1
 257 Hardel Jakub Zielona Góra 1982 1 1
 257 Haremza Daniel  Zielona Góra 1982 1 1
 257 Hickiewicz Ludwik Świętoszów 1978 1 1
 257 Hierowski Norbert Gorzów Wlkp. 1978 1 1
 257 Hordecki Marcin Wolsztyn 1977 1 1
 257 Horowski Bartosz Poznań 1977 1 1
 257 Idzikowski Jacek Nowy Tomyśl 1982 1 1
 257 Iwaszkiewicz Marcin    1976 1 1
 257 Jabłoński Robert Kłodzko 1975 1 1
 257 Jachimecki Rafał  Głogów 1979 1 1
 257 Jackowiak Paweł Nowogard 1984 1 1
 257 Jagodziński Michał Rogoziniec  1976 1 1
 257 Jajor Jędrzej  Poznań 1981 1 1
 257 Jakubowski Piotr           Szczecin 1978 1 1
 257 Jakubów Lukasz Nowa Sól 1980 1 1
 257 Janasiak Krzysztof Szamotuły 1976 1 1
 257 Janecki Przemysław Zielona Góra 1977 1 1
 257 Janiszyn Marcin Gryfino 1982 1 1
 257 Jankowski Jakub Gorzów Wlkp. 1984 1 1
 257 Jankowski Kamil Kostrzyn n/O 1982 1 1
 257 Jankowski Piotr Szczecin 1975 1 1
 257 Jarosz Dominik  Głogów 1980 1 1
 257 Jaruszek Daniel Myślibórz 1983 1 1
 257 Jasek Maciej  Zielona Góra 1975 1 1
 257 Jasiński Dominik  Łężyca 1984 1 1
 257 Jaskiewicz Bartosz     1 1
 257 Jaśkowiak Mariusz Zielona Góra 1983 1 1
 257 Jędrowski Ryszard Rzepin   1 1
 257 Jędrzejczyk Leszek Bolesławiec 1984 1 1
 257 Jokś Grzegorz Dębno 1983 1 1
 257 Józefacki Krystian Chojna   1 1
 257 Jurkowski Dawid Gorzów Wlkp. 1984 1 1
 257 Juszczak Michał Gorzów Wlkp. 1983 1 1
 257 Kaczmarek Michał Gorzów Wlkp. 1984 1 1
 257 Kaczmarek Przemysław Sieraków 1980 1 1
 257 Kaczorowski Michał   1976 1 1
 257 Kamiński Bartłomiej Nowa Sól 1984 1 1
 257 Kamiński Krzysztof  Sieniawa Żarska 1980 1 1
 257 Kamiński Ryszard  Żary 1977 1 1
 257 Kamiński Sebastian  Zielona Góra 1978 1 1
 257 Kamiński Tomasz Lubin 1982 1 1
 257 Kamyk Marek Pak Wroclaw  1976 1 1
 257 Kaniewski Jacek  Zielona Góra 1978 1 1
 257 Kapica Grzegorz Nowa Sól 1981 1 1
 257 Kapłon Marcin Gryfów Śląski  1983 1 1
 257 Kapszewicz Łukasz Gorzów Wlkp. 1982 1 1
 257 Kapturski Marcin Gorzów Wlkp. 1975 1 1
 257 Karasiewicz Piotr Zielona Góra 1976 1 1
 257 Karmelita Łukasz Zielona Góra 1979 1 1
 257 Karpik Tomasz    1976 1 1
 257 Karpiński Tomasz Goleniów 1975 1 1
 257 Karpowicz Tomasz Żary 1978 1 1
 257 Kasiubowski Artur   1978 1 1
 257 Kasperowicz Michał  Zielona Góra 1982 1 1
 257 Kasperowicz Tomasz Zielona Góra 976 1 1
 257 Kasprzak Krzysztof  Radwanice 1984 1 1
 257 Kasprzyk Adam Sieraków 1983 1 1
 257 Kaurzyl Vel Kuzel  Rybakowo 1977 1 1
 257 Kaźmierczak Andrzej Szczytniki    1 1
 257 Kaźmierczak Sebastian Przytoczna 1976 1 1
 257 Kerker Konrad   Gorzów Wlkp. 1975 1 1
 257 Kibicki Konrad Siedlce 1983 1 1
 257 Kieliszewski Leszek Warszawa 1984 1 1
 257 Kierzek Przemysław Zielona Góra 1979 1 1
 257 Kisły Kamill   1982 1 1
 257 Kistela Marcin Świdnica 1978 1 1
 257 Kleist Marek  Gorzów Wlkp.  1981 1 1
 257 Kloc Maciej Gorzów Wlkp. 1981 1 1
 257 Klubków Dariusz Międzychód 1982 1 1
 257 Kolasa Jarosław  Tychy 1978 1 1
 257 Komar Ireneusz Żagań 1981 1 1
 257 Komolka Marcin Wilkanowo 1980 1  
 257 Kondarewicz Paweł  Zielona Góra 1984 1 1
 257 Konopiński Mikołaj  Międzychód 1982 1 1
 257 Kopczany Marcin Gorzów Wlkp. 1979 1 1
 257 Koper Michał  Nowe 1978 1 1
 257 Koprianiuk Dariusz  Mirostowice 1977 1 1
 257 Kosiński Zbigniew Poznań 1975 1 1
 257 Kosmalski Maciej    1982 1 1
 257 Kot Andrzej  Zielona Góra 1980 1 1
 257 Kot Dariusz Zielona Góra   1 1
 257 Kotlenga Damian Skwierzyna 1981 1 1
 257 Kowal Macie Drezdenko 1979 1 1
 257 Kowalewski Łukasz Bolesławiec  1982 1 1
 257 Kowalewski Piotr Krosno 1983 1 1
 257 Kowalik Wojciech   1979 1 1
 257 Kowalski Krzysztof  Zielona Góra 1979 1 1
 257 Kowaluk Patryk   Milicz 1980 1 1
 257 Kozdrowski Leonard Międzyrzecz 1983 1 1
 257 Kozibroda Marcin SzczecineK 1976 1 1
 257 Kozłowski  Grzegorz  Szczecin   1 1
 257 Kozłowski Tomasz Międzyrzecz 1978 1 1
 257 Krajewski Maciej  Zielona Gora  1981 1 1
 257 Krak Tomasz  Zielona Gora  1976 1 1
 257 Kramer Rafał  Zielona Gora  1976 1 1
 257 Kraszewski Jakub Gorzów Wlkp. 1983 1 1
 257 Kroehnke Artur Szczecin 1975 1 1
 257 Król Lech  Krotoszyn 1981 1 1
 257 Królik Mariusz  Bojadła 1982 1 1
 257 Krół Jarosław Międzyrzecz 1979 1 1
 257 Krukowski Paweł  Poznań 1981 1 1
 257 Krupka Michał  Wrocław 1977 1 1
 257 Krupnik Krzysztof  Strzegom 1982 1 1
 257 Kryszak Przemysław  Swarzędz 1981 1 1
 257 Krzywiecki Krzysztof Nądmia 1980 1 1
 257 Krzyżagórski Artur Sulechów 1980 1 1
 257 Kubera Piotr Józefów 1976 1 1
 257 Kuca Sławomir Skwierzyna 1977 1 1
 257 Kucharski Jacek  Drezdenko 1978 1 1
 257 Kucharski Maciej Opalenica 1982 1 1
 257 Kucharski Marcin Gorzów Wlkp. 1984 1 1
 257 Kukurowski Grzegorz Gorzów Wlkp. 1976 1 1
 257 Kurkowski Marcin Gryfino 1984 1 1
 257 Kurzawski Zbigniew Skwierzyna 1981 1 1
 257 Kuszerski Michał Gorzów Wlkp. 1984 1 1
 257 Kuźmiak Jarosław Zielona Góra 1977 1 1
 257 Kwasniewski Patryk   Szczecin   1 1
 257 Kwiatkowski Łukasz Lubin 1978 1 1
 257 Kwiatkowski Marcin   1982 1 1
 257 Landyszkowski Sławomir  Zielona Góra 1980 1 1
 257 Lasek Bartosz Szczecin 1977 1 1
 257 Lebioda Rafał Wrocław 1975 1 1
 257 Lejko Marcin Zielona Góra 1979 1 1
 257 Leksa Daniel  Żary 1983 1 1
 257 Lewandowski Maciej Szczecin 1977 1 1
 257 Lewandowski Paweł  Mosina 1979 1 1
 257 Lewandowski Piotr Myślibórz 1980 1 1
 257 Lier Rafał  Słone 1977 1 1
 257 Lipczyński Jacek  Koziegłowy  1978 1 1
 257 Lipnicki Łukasz                  Szczecin 1981 1 1
 257 Lisiak Patryk Poznań 1975 1 1
 257 Lisiecki Michał  Myślibórz 1980 1 1
 257 Loc Tomasz Gorzów Wlkp. 1979 1 1
 257 Lorenc Bartosz  Zielona Góra 1979 1 1
 257 Losiewicz Jan Radecznica  1984 1 1
 257 Ludek Tomasz  Przeźmierowo 1984 1 1
 257 Łabul Dawid Szczecin 1983 1 1
 257 Łapawa Grzegorz Głogów 1978 1 1
 257 Ławecki Dariusz Radomyśl 1975 1 1
 257 Łopaczyk Maciej Leszno 1979 1 1
 257 Łosiewicz Jan Radecznica 1984 1 1
 257 Łuczyński Maciej  Kłodawa 1975 1 1
 257 Łukasiewicz Michał  Gorzów Wlkp. 1975 1 1
 257 Łużyński Piotr Zielona Góra 1977 1 1
 257 Maciejewski Paweł   Racula 1975 1 1
 257 Maciuła Łukasz Zielona Góra 1980 1 1
 257 Macygon Piotr  Kłodawa 1976 1 1
 257 Majkut Tomasz Międzyrzecz  1980 1 1
 257 Malek Joachim Gorzów Wlkp. 1984 1 1
 257 Malinowski Bartosz Gorzów Wlkp. 1979 1 1
 257 Malinowski Marcin  Zielona Góra 1976 1 1
 257 Malinowski  Bartosz  Santocko 1979 1 1
 257 Malojda Maciej Gorzów Wlkp. 1980 1 1
 257 Marcinowski Maciej Nowogród 1981 1 1
 257 Marczak Krystian Przewóz 1977 1 1
 257 Margol Artur Słubice 1982 1 1
 257 Maricniak Wojciech Moryń   1 1
 257 Markowski Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1976 1 1
 257 Markowski Paweł  Gorzów Wlkp. 1975 1 1
 257 Matląg Michał Poznań 1975 1 1
 257 Matuszewski Maciej Zielona Góra 1981 1 1
 257 Matwijów Bartosz Szczecin 1984 1 1
 257 Matysiak Tomasz Żary 1975 1 1
 257 Mazur Paweł  Zielona Góra 1983 1 1
 257 Mazurkiewicz Leszek Bieganów 1980 1 1
 257 Mądry  Bartłomiej  Gorzów Wlkp. 1978 1 1
 257 Medejszo Mariusz Nowa Sól 1975 1 1
 257 Meihsner Wojciech  Siekierki Wielkie 1980 1 1
 257 Meler Krzysztof Wągrowiec 1977 1 1
 257 Merda Tomasz Gorzów Wlkp. 1979 1 1
 257 Metelski Robert Skwierzyna 1975 1 1
 257 Michalak Piotr Zielona Góra 1979 1 1
 257 Michalkiewicz Daniel   Zielona Góra 1981 1 1

        Kat. M30 - część 1                                      Kat. M30 - część 3            

  Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r