Kategorie Wiekowe - Mistrzostwa  2014 r.


 

M30

M40 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI - M20

 

Klasyfikacja Końcowa - część 1

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba punktów Ilość biegów
1 Hulewicz Michał Gorzów Wlkp. 1988 141 10
2 Misjan Rafał Strzelce Kraj. 1993 129 10
3 Maciąg Karol Przytoczna 1991 122 13
4 Tatarewicz  Krystian Słońsk 1998 106 10
5 Husiatyński Jarosław Lubiszyn 1986 63 12
6 Czerniawski Lech Gorzów Wlkp. 1989 47 11
7 Romanów  Damian  Gorzów Wlkp. 1991 84 9
8 Hryciuk Łukasz Dębno 1986 115 8
9 Bąbelek Mateusz Międzyrzecz 1991 47 8
10 Belgrau Szymon Międzyrzecz 1994 86 6
11 Kubik Michał Międzyrzecz 1991 65 6
12 Łoziński Piotr Dębno 1988 49 6
13 Zaworski Marcin Kostrzyn 1985 6 6
14 Zagórny Marcin Radnica 1988 75 5
15 Palczarski Marcin Gorzów Wlkp. 1988 59 5
16 Gwóźdź Jacek Drezdenko 1989 46 5
17 Wojciechowski Jacek  Gorzów Wlkp. 1991 17 5
18 Czerniawski Jan Gorzów Wlkp. 1988 14 5
19 Isański Zbigniew Międzyrzecz 1989 52 4
20 Sobkowski Krzysztof Międzychód 1985 48 4
21 Gąsiorek Michał Sulechów 1991 17 4
22 Wiaderek Krzysztof Bledzew 1992 24 4
23 Petri Grzegorz Gorzów Wlkp. 1987 18 4
24 Pokrywiecki Łukasz  Boleszkowice 1988 10 4
25 Jordan Marek Dębno 1986 6 4
26 Witkowski Mateusz Silna 1990 4 4
27 Marysiak Adam  Książ Śląski 1988 44 3
28 Graczyk Adrian Czarnków 1988 37 3
29 Piotrowski Marcin Żary 1985 31 3
30 Pikula  Kamil  Drezdenko 1997 31 3
31 Tatarewicz Cyprian Słońsk 1999 23 3
32 Przyworski Krzysztof Zielona Góra 1995 22 3
33 Solarek Krzysztof Gorzów Wlkp. 1987 22 3
34 Kowalski Piotr Gorzów Wlkp. 1997 22 3
35 Świerc Szymon Sulęcin 1987 17 3
36 Przyworski Kamil Krosno Odrz. 1991 16 3
37 Nieżurawski Tomasz Bydgoszcz 1989 14 3
38 Pławski Marcin Gorzów Wlkp. 1986 14 3
39 Świeściak Mateusz  Gorzów Wlkp. 1993 10 3
40 Wojtkowicz Tomasz Krzeszyce 1997 9 3
41 Wnęk Mikołaj Międzychód 1985 8 3
42 Paduszyński Radosław Gorzów Wlkp. 1985 8 3
43 Cygan Michał Międzyrzecz 1987 7 3
44 Rusin Radosław Krzyż Wlkp. 1986 7 3
45 Łabuć Piotr Krosno Odrz. 1988 5 3
46 Kamiński Łukasz Lwówek 1988 5 3
47 Kaczmarek Grzegorz Pszczew 1986 4 3
48 Minge Michał  Nowy Tomyśl  1995 3 3
49 Siedlak Tomasz Jakubowo Lub.  1985 3 3
50 Śwital Mateusz Margonin 1998 3 3
51 Borowczak Szymon  Leszno 1990 3 3
52 Cupiał Maksymilian  Międzychód 1994 3 3
53 Danielczak Marcin Międzychód  1988 3 3
54 Pojmicz Paweł Sulechów 1992 3 3
55 Steinbauer Stefan Poznań 1985 3 3
56 Savchuk Ruslan  Kolomyja Ukraina 1986 30 2
57 Szymankiewicz Jakub Wronki 1990 28 2
58 Kazikowski Karol Drezdenko 1988 27 2
59 Wołodzik Grzegorz Słońsk 1989 26 2
60 Krzewina Szymon Sulęcin 1995 26 2
61 Szczerbakowicz Kamil Bledzew 1989 22 2
62 Wierzbicki  Sebastian  Świebodzin 1987 19 2
63 Makarowski  Łukasz  Gorzów Wlkp. 1995 17 2
64 Witczak Paweł Międzyrzecz 1987 17 2
65 Stadnik Piotr Moczkowo 1991 17 2
66 Telus Mateusz Skwierzyna 1994 16 2
67 Jankowski Paweł Lubniewice 1991 14 2
68 Orzeł Sławomir Sieraków  1996 12 2
69 Sobczynski Adam  Międzychód 1987 12 2
70 Szmigiel Tomasz Kostrzyn n/ O 1985 12 2
71 Wyszyński Mateusz Poznań 1995 11 2
72 Żdan Filip  Gorzów Wlkp. 1989 11 2
73 Żyła Tobiasz Międzyrzecz 1992 11 2
74 Fabiański Łukasz Bielsko 1995 10 2
75 Stępień Konrad Gorzów Wlkp. 1985 10 2
76 Agaciak Mateusz Międzychód  1991 9 2
77 Stasik Bartosz Kłodawa 1990 9 2
78 Lutka Grzegorz Świebodzin 1987 8 2
79 Wolny Mikołaj Szczecin 1996 7 2
80 Baczyński Przemysław Pniewo 1991 6 2
81 Chrzanowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1996 6 2
82 Kuriata Rafal  Sulechów 1990 6 2
83 Sajczyk Adrian Krzyż 1995 5 2
84 Salej Krzysztof Międzyrzecz 1985 5 2
85 Romanów Przemysław  Gorzów Wlkp. 1992 5 2
86 Grzegolec Grzegorz   Gorzów Wlkp. 1986 5 2
87 Czapla Patryk Modrzyca 1993 4 2
88 Dolatowski Marek Świebodzin 1987 2 2
89 Dzięcioł Dawid Barlinek 2002 2 2
90 Benderski Piotr Świebodzin 1988 2 2
91 Drobczyński Bartosz Szczecin 1982 2 2
92 Jażdżewski Hubert Gorzów Wlkp. 1985 2 2
93 Flisiewicz Marcin Międzychód 1988 2 2
94 Górecki Mateusz Swarzędz 1995 2 2
95 Woźniak Krzysztof Barlinek 1988 2 2
96 Bełz Adrian Przewóz  1985 2 2
97 Bis Marcin  Gorzów Wlkp. 1989 2 2
98 Bocer Paweł Zielona Góra 1989 2 2
99 Drobczyński Wojciech Świnoujscie  1985 2 2
100 Górzyński Robert Chrzypsko 1986 2 2
101 Jarnut Paweł   Lwówek 1992 2 2
102 Kaniuk Robert Międzyrzecz 1988 2 2
103 Kochanowski Kacper Gorzów Wlkp. 1997 2 2
104 Kowalewicz Błażej Zielona Góra M20 2 2
105 Łabędzki Michał   Sulechów 1991 2 2
106 Łuczka Jan Kłodawa 1997 2 2
107 Neumann Bartosz Poznań 1989 2 2
108 Osak Adam Szczecin 1990 2 2
109 Paszkowski Oskar Gorzów Wlkp. 2001 2 2
110 Piechocki Kamil Międzychód 1996 2 2
111 Podlewski Rafał Głogów 1985 2 2
112 Podyma Sławomir Pszczew 1986 2 2
113 Pracuk Michał  Gorzów Wlkp. 1997 2 2
114 Sągajłło-Frączkiewicz Jakub  Santok 1994 2 2
115 Sikora Damian Drezdenko 1989 2 2
116 Stanek Bartosz  Śmigiel  1988 2 2
117 Statkiewicz Paweł  Gorzów Wlkp. 1996 2 2
118 Szukała Damian Zielona Góra  1985 2 2
119 Śmiglewski Szymon Sieraków 1994 2 2
120 Tomaszewski Michał  Kostrzyn n/O 1988 2 2
121 Tomczak Grzegorz Poznań 1985 2 2
122 Trychta Bartłomiej Zemsko 1987 2 2
123 Turski Dawid Sulechów 1990 2 2
124 Wylegała Szymon Sieraków 1993 2 2
125 Zieliński Maciej Bełchatów 1986 2 2
126 Czechowicz  Miłosz  Piła 1993 15 1
127 Olejarz Artur Szczecin 1988 15 1
128 Olijnyk Pavel  Kalisz 1988 15 1
129 Helon Radosław Szczecin 1994 15 1
130 Sęga Maciej Białobłocie 1998 15 1
131 Druciarek Jarosław Szprotawa 1987 14 1
132 Gącik Mateusz Gorzów Wlkp. 1993 14 1
133 Kurek Jarosław Wołomin 1988 14 1
134 Pokrzywiński  Zbigniew Police 1987 14 1
135 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 14 1
136 Bosy Daniel Kościan 1989 14 1
137 Turski Błażej Santocko 1998 14 1
138 Grabek Maciej Gorzów Wlkp. 1992 13 1
139 Tomczyk Piotr  Poznań 1987 13 1
140 Fedorczak Michał  Nowa Sól  1995 13 1
141 Dec Michał Barnim 1992 13 1
142 Sobera Łukasz  Twardogóra    13 1
143 Kempa Jan Żary 1994 13 1
144 Kuś Adam Gorzów Wlkp. 1997 13 1
145 Krzywina Szymon Sulęcin 1995 12 1
146 Wierzbicki Michał  Świebodzin 1991 12 1
147 Majorczyk Adam Kościan  1991 12 1
 148 Perurzyński Jan     12 1
 149 Potoczny Łukasz Gorzów Wlkp. 1999 12 1
 150 Augustyn Dariusz  Szczecin   12 1
 151 Majik Jacek  Sulęcin 1993 12 1
 152 Fulko Fryderyk Gorzów Wlkp. 1999 11 1
 153 Kaczor Michał  Radomierz 1990 11 1
 154 Chrząszcz Wojciech Kostrzyn n/O 1998 11 1
 155 Rucki Kamil Nowiny Wielkie 1995 11 1
 156 Wiraszka Łukasz  Tetyn   11 1
 157 Belgrau Tobiasz   Lubin 1997 10 1
 158 Strzelecki Maciej Deszczno 1996 10 1
 159 Haber Marcin Bardo  1987 10 1
 160 Kowalski Tomasz Poznań 1988 10 1
 161 Skorupka Bartosz Sulęcin 1996 10 1
 162 Mierzyński Paweł Włoszakowic 1989 10 1
 163 Woszczyło Radosław Pszczew 1989 10 1
 164 Zalewski Hubert Gorzów Wlkp. 2013 10 1
 165 Zembik Maciej Żary 1991 10 1
 167 Mania Dawid Torzym 1990 10 1
 168 Brudnowski Piotr Moryń   10 1
 169 Leśniak Mateusz Choszczno 1991 10 1
 170 Przeworski Krzysztof Zielona Góra 1996 9 1
 171 Rybarczyk Marcin Os. Poznańskie 1991 9 1
 172 Błaszczak Piotr Pszczew 1997 9 1
 173 Mięsiak Piotr Poznań 1991 9 1
 174 Borkowski Damian Sarbinowo 1990 9 1
 175 Walczak Piotr Gorzów Wlkp. 1990 9 1
 176 Krzywdziński Łukasz  Gorzów Wlkp. 1981 9 1
 177 Kulczycki Adam Strzelce Kraj. 1992 9 1
 178 Wołowicz Wojtek Szczecin   9 1
 179 Szymański Tomasz  Gorzów Wlkp. 1989 9 1
 180 Pachnowski Sławomir Szczecin 1985 9 1
 181 Stefaniak Mateusz Wronki 1991 8 1
 182 Polichnowski Stanisław Poznań 1998 8 1
 183 Trzeciak Mateusz Głogów 1989 8 1
 184 Chojnacki Maciej Grodzisk 1993 8 1
 185 Drupka Marcin Kartno 1995 8 1
 186 Oczkowski Piotr Gorzów Wlkp.  1988 8 1
 187 Przybylski Przemysław Gorzów Wlkp. 1986 8 1
 188 Rogowski Patryk   Szczecin   8 1
 189 Piórkowski Konrad Gorzów Wlkp. 1996 8 1
 190 Greguła Wojciech Gryfino 1986 8 1
 191 Garsztka Paweł Mylin 1996 7 1
 192 Pasik Paweł Sulęcin 2002 7 1
 193 Kumiszczo Marcin  Głogów  1988 7 1
 194 Wianecki Marek Gorzów Wlkp.   7 1
 195 Kupczak Mariusz Trzebicz 1988 7 1
 196 Mądry Kamil Gorzów Wlkp. 1997 7 1
 197 Nowak Igor Kłodawa 1998 7 1
 198 Gościniec Michał  Szczecin 1987 7 1
 199 Tomaszewski Marcin Kostrzyn n/O 1988 7 1
 200 Karpiński Piotr  Gorzów Wlkp. 1986 7 1
 201 Wandziuk Witold Gorzów Wlkp. 1986 7 1
 202 Baliński Karol Drawsko Pom. 1988 7 1
 203 Drzymała Adam  Wiktorowo 1987 6 1
 204 Maladek Arkadiusz Muszkowo 1996 6 1
 205 Rodewald Mateusz  Wronki 1993 6 1
 206 Zaleski Tomasz Gorzów Wlkp. 1987 6 1
 207 Pelec Albert Nowa Wieś 1986 6 1
 208 Wójcik Maciej   Żagań 1999 6 1
 209 Majchrzak Karol Krzyzkówko 1994 6 1
 210 Toczyński Piotr Międzyrzecz 1989 6 1
 211 Zioła Karol Łagów   6 1
 212 Kozłowski Mateusz Ośno Lubuskie 1998 6 1
 213 Wawrocki Mateusz Ośno Lub. 1993 6 1
 214 Nietreba Adrian     6 1
 215 Pietruszyński Adam Międzychód 1991 6 1
 216 Hauba Aleksander Gorzów Wlkp. 1997 6 1
 217 Siroń Daniel Kostrzyn n/O 1998 6 1
 218 Drwiega Michał  Gorzów Wlkp. 1985 6 1
 219 Tomczyk Adam Gryfino 1991 6 1
 220 Schodowski Zbigniew Gorzów Wlkp. 1987 5 1
 221 Krajewski Łukasz Żagań 1990 5 1
 222 Przybył Marcin Pniewy 1992 5 1
 223 Cegielski Mateusz   Przytoczna 1993 5 1
 224 Kaniuk Marian  Międzyrzecz  1989 5 1
 225 Krysiak Krzysztof   Cedynia   5 1
 226 Medwediuk Piotr Gorzów Wlkp. 2000 5 1
 227 Pokotycki Denis Kostrzyn n/O 1990 5 1
 228 Małozięć  Mateusz  Gorzów Wlkp. 1986 5 1
 229 Rybarczyk Adam Sieraków 1997 4 1
 230 Madej Adam  Gorzów Wlkp. 1933 4 1
 231 Pikuła Michał Deszczno 1998 4 1
 232 Fortuna Lucjan Łagówek   4 1
 233 Czarnecki Damian Gorzów Wlkp. 1987 4 1
 234 Pisula Łukasz Jasło 1985 4 1
 235 Holarek Arkadiusz Krzeszyce 1996 4 1
 236 Krokosz Paweł Gorzów Wlkp. 1991 4 1
 237 Bakalarz Emil Gubin 1989 4 1
 238 Kłos Sławomir  Szczecin   4 1
 239 Lipiec Kacper Gorzów Wlkp. 1996 4 1
 240 Zerniawski Lech Gorzów Wlkp. 1989 4 1
 241 Feldhahn Denny Berlin 1986 4 1
 242 Uciński Miłosz  Gorzów Wlkp. 1991 4 1
 243 Amborski Damian Sulęcin 1998 3 1
 244 Jędrzejczyk Łukasz Zielona Góra 1985 3 1
 245 Rybczyński Michał Wawrów 1986 3 1
 246 Sokołowski Paweł Sulechów   3 1
 247 Zieloński Filip Wawrów 1998 3 1
 248 Krzyżanowski Jędrzej Gorzów Wlkp. 1997 3 1
 249 Raczkowiak Grzegorz Nowy Tomyśl 1985 3 1
 250 Grzelak Tomasz Czarnowo  1996 3 1
 251 Stoparek Marcin Boleszkowice 1990 3 1
 252 Lisek Aleksander  Os. Poznańskie 2000 3 2
 253 Staszak Paweł Gryfino 1987 3 1
 254 Gościło Karol Sulęcin 1998 2 1
 255 Grycki Maciek Gorzów Wlkp. 2000 2 1
 256 Matysiak Wojciech Szczaniec 1987 2 1
 257 Zdanowicz Kacper Świebodzin   2 1
 258 Kasztelan Piotr Sława 1991 2 1
 259 Stojanowski Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1988 2 1
 260 Roszczyk Jakub Gorzów Wlkp. 1996 2 1
 261 Melcer Wojciech Pszczew 1989 2 1
 262 Jaworski Marcin Zielona Gora  1989 2 1
 263 Puchała Bartosz Strzelce Kraj. 1995 2 1
 264 Janusz Eryk Kostrzyn n/O 1987 2 1
 265 Milanowicz Maciej Szczecin   2 1
 266 Skarżyński Piotr  Gorzów Wlkp. 1989 2 1
 267 Szwedowicz Mateusz Kłodawa  1997 2 1
 268 Waliński Marcin Gryfino 1991 2 1
 269 Kowalewicz Bogusz  Wolsztyn 1992 1 1
 269 Skarbież Jakub Sulęcin 2003 1 1
 269 Sobucki Krzysztof Wędrzyn 1996 1 1
 269 Jacykowski Konrad Grochowo 1988 1 1
 269 Kurowski Michał Sulęcin 2004 1 1
 269 Ostrowski Wojciech Łagów   1 1
 269 Szpajer Bartosz  Luboń 1987 1 1
 269 Tracz Maciej Sulęcin 1998 1 1
 269 Kendelewicz Filip Gorzów Wlkp. 2000 1 1
 269 Majik Michał  Sulęcin 2005 1 1
 269 Kaczmarek  Daniel Sulęcin 2005 1 1
 269 Maciejewski Patryk Międzyrzecz 1996 1 1
 269 Franczak Tomasz  Szczecin   1 1
 269 Grobelny Jakub Sulęcin 2005 1 1
 269 Kalitka Roman Kunowice   1 1
 269 Kaczmarek Damian Sulęcin 2002 1 1
 269 Derewlany Paweł Sulęcin 1998 1 1
 269 Melcer Bartłomiej Pszczew 1992 1 1
 269 Niemiro Mateusz Ośno Lub.   1 1
 269 Obrocki Damian Chrzypsko  1994 1 1
 269 Wenart Grzegorz Gorzów Wlkp. 1985 1 1
 269 Gładysz Maciej Gorzów Wlkp. 1995 1 1
 269 Pawłowski Tomek Wloszakowice 1986 1 1
 269 Saturski Jakub Gorzów Wlkp. 1994 1 1
 269 Bandur Grzegorz Gorzów Wlkp. 1988 1 1
 269 Brudnowski Aleksander Sulęcin 2005 1 1
 269 Martin Michał Gorzów Wlkp. 1995 1 1
 269 Gerek Mateusz Gorzów Wlkp. 1990 1 1
 269 Mazurek Oliwier Sulęcin 2003 1 1
 269 Juś Michał Gorzów Wlkp. 2000 1 1
 269 Koniarczek Patryk    2013 1 1
 269 Koralewski Jakub  Poznań 1986 1 1
 269 Kowalczyk Mateusz Zielona Gora  1990 1 1
 269 Mazurek Nikodem Sulęcin 2003 1 1
 269 Brak Danych Gorzów Wlkp. 2013 1 1
 269 Dominiczak Krystian Krzeszyce 1993 1 1
 269 Sarbicki Łukasz Sulęcin 2004 1 1
 269 Wróblewski Bartłomiej Gorzów Wlkp. 1992 1 1
 269 Przybylski Piotr Sulęcin 2004 1 1
 269 Spachacz Łukasz Gniezno 1986 1 1
 269 Zawiślak Michał Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Adamczak Rafał Obra 1999 1 1
 269 Adamczyk Rafał Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Adamonis Maciej Gorzów Wlkp. 1988 1 1
 269 Andruszków Marek   1986 1 1
 269 Andrzejczak Artur Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Anioł Krzysztof Bydgoszcz 1993 1 1
 269 Augustyn Adam Radom   1 1
 269 Bakalarz Paweł  Gubin 1986 1 1
 269 Banaszak Sławomir  Czerwonak 1986 1 1
 269 Bandkowski Kacper   Szczecin   1 1
 269 Baranowski Dominik Zielona Góra 1985 1 1
 269 Bargiel Robert Sulechów 1985 1 1
 269 Barnuś Paweł  Cybinka   1 1
 269 Bart Andrzej Wrocław 1987 1 1
 269 Bartosz Mateusz Lusowo 1991 1 1
 269 Baryła Adrian  Gorzów Wlkp. 2013 1 1
 269 Baryła Jarek Gorzów Wlkp. 2012 1 1
 269 Basiński Łukasz Inowrocław 1992 1 1
 269 Bejrowski Piotr Gdańsk 1986 1 1
 269 Berezowski Jakub Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Bermes Mateusz Zielona Góra 1989 1 1
 269 Białas Łukasz Gryfino 1987 1 1
 269 Białous Jan   2002 1 1
 269 Bielawski Grzegorz Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Bińkowski Przemysław  Myślibórz 1986 1 1
 269 Blask Piotr Zielona Góra 1986 1 1
 269 Bobowski Martin  Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Bogacz Paweł Nowa Sól 1987 1 1
 269 Bolechowski Fabian Sulechów 1995 1 1
 269 Bolechowski Miłosz  Sulechów 1985 1 1
 269 Bonarek Krzysztof Myślibórz 1990 1 1
 269 Borowski Rafał    1996 1 1
 269 Brzostowicz Mateusz Zielona Góra 1990 1 1
 269 Brzuszkiewicz Adam Niemcza   1 1
 269 Buszewski Zbyszek Rakoniewice 1987 1 1
 269 Bździuch Rafał Gorzów Wlkp. 1993 1 1
 269 Chęciński Dawid Międzyrzecz 1990 1 1
 269 Chomicz Wojciech Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Cichoński Radosław Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Ciężarkiewicz Kacper Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Ciołek Jakub Krosno 1995 1 1

  Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r