Kategorie Wiekowe - Mistrzostwa  2014 r.


 

M30

M40 M50 M60 M70+

POWRÓT  

MĘŻCZYŹNI - M20

 

Klasyfikacja Końcowa -  część 2

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba punktów Ilość biegów
 269 Cirka Maciej Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Cwojdziński Filip Gorzów Wlkp. 2000 1 1
 269 Czarnecki Bartosz  Śmigiel 1988 1 1
 269 Czarnecki Tomek Zielona Góra 1991 1 1
 269 Czerwiński Marek Silna 1996 1 1
 269 Czetowicz Rafał  Kłodawa 1996 1 1
 269 Danielak Wojciech  Głogów 1993 1 1
 269 Daszkiewicz Tomasz Wrocław 1987 1 1
 269 Dąbrowski Łukasz Warszawa  1985 1 1
 269 Dąbrowski Paweł Myślibórz 1998 1 1
 269 Delijewski Bartłomiej  Gorzów Wlkp. 1979 1 1
 269 Dobrosielski Tomasz   1987 1 1
 269 Dobrzyński Wojciech Gorzów Wlkp. 1992 1 1
 269 Drochomirecki Piotr Dębno 1993 1 1
 269 Droś Sylwester Ruszów 1986 1 1
 269 Drzycimski Damian   Piła 1988 1 1
 269 Dubicki Szymon  Myślibórz 1998 1 1
 269 Dudek Artur Sieniawa   1 1
 269 Dudek Krzysztof Zielona Góra 1992 1 1
 269 Dydyna Dawid Zielona Góra 1992 1 1
 269 Dziekciarz Jakub  Niedźwiedź   1 1
 269 Dziemieńczuk Patryk Gorzów Wlkp. 2000 1 1
 269 Dzięgielewski Oskar Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Dzitkowski Jakub Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Dżugaj Paweł  Lubin 1988 1 1
 269 Erkiert Radosław Szczecin   1 1
 269 Fabiański Bartosz Międzychód 1991 1 1
 269 Ferensztain Paweł Gorzów Wlkp. 2002 1 1
 269 Fleischer Przemysław Zbąszyń 1987 1 1
 269 Fleszer Natan Kostrzyn n/O 1993 1 1
 269 Foltyniewicz Błażej Szamotuły 1998 1 1
 269 Fornalski Karol Lubin 1986 1 1
 269 Furdak Paweł Czerwieńsk 1986 1 1
 269 Gabrysiak Mateusz  Gorzów Wlkp. 1986 1 1
 269 Gajewski Grzegorz Dębe 1995 1 1
 269 Gerek Juliusz Gorzów Wlkp. 2004 1 1
 269 Gerlach Michał Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Gielżyński Grzegorz Sulechów 1989 1 1
 269 Główka Paweł  Żaty 1991 1 1
 269 Gorzkiewicz Patryk Gorzów Wlkp. 1994 1 1
 269 Grabski Paweł  Zielona Góra 1987 1 1
 269 Grudziński Dawid Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Grzela Mateusz Międzychód 1991 1 1
 269 Grzelak Andrzej Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Grześko Maciej Sulechów  1988 1 1
 269 Gwiazda Marek Gryfino 1985 1 1
 269 Hadryś Tomasz Wrocław  1987 1 1
 269 Haertel Tobias Hamburg 1997 1 1
 269 Halicki Michał Skórzyn M20 1 1
 269 Hałuszczak Marcin Międzyrzecz 1986 1 1
 269 Hapat Marcin Zielona Góra 1987 1 1
 269 Hebdzyński Mariusz Zielona Góra 1992 1 1
 269 Hebdzyński Michał Zielona Góra 1994 1 1
 269 Hellwich Łukasz Międzychód 1993 1 1
 269 Hofman Mateusz Cybinka M20 1 1
 269 Holecki Kacper Gorzów Wlkp. 2000 1 1
 269 Iciek Krzysztof Zielona Góra 1989 1 1
 269 Iwachów Marek Skwierzyna 1986 1 1
 269 Jabłoński Łukasz Lubin  1987 1 1
 269 Janczi Paweł Poznań 1988 1 1
 269 Janicki Paweł     1 1
 269 Janiszewski Marcin Zielona Góra 1985 1 1
 269 Jarnut Łukasz Lwówek  1989 1 1
 269 Jaroszewicz Damian Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Jasiczek Jarosław Leszno 1987 1 1
 269 Jaszczuk Lech Słubice   1 1
 269 Jaśkowiak Marcin Zielona Góra 1989 1 1
 269 Jaśkowski Marcin  Gorzów Wlkp.   1 1
 269 Jaworek Karol  Sieraków 1990 1 1
 269 Jazdziewski Łukasz   Chojna    1 1
 269 Jazgar Piotr Poznań 1989 1 1
 269 Juszyński Damian Sieniawa M20 1 1
 269 Juś Wojciech Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Kaczmarczyk Piotr Gorzów Wlkp. 1988 1 1
 269 Kaczmarek Krzysztof  Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Kaczmarek Łukasz Kamieniec 1990 1 1
 269 Kamiński Michał  Zielona Góra 1985 1 1
 269 Karwacki Łukasz Zatonie M20 1 1
 269 Kasina Marcin Wschowa 1986 1 1
 269 Kawalir Patryk Górczyn 1990 1 1
 269 Kępka Adam Goraj 1988 1 1
 269 Kiczka Artur Gorzów Wlkp. 1989 1 1
 269 Kiersztan Przemysław Międzyrzecz 1988 1 1
 269 Klebieko Maciej  Łagów   1 1
 269 Klepczuk Michał Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Kliczkowski Maksymilian Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Kliks Jakub Poznań 1998 1 1
 269 Klym Witold Ińsko 1989 1 1
 269 Kmita Patryk    1996 1 1
 269 Kobus Bartosz Krzywiń 1987 1 1
 269 Kolaski Grzegorz Nowa Sól  1987 1 1
 269 Koliński Przemysław1 Poznań 1989 1 1
 269 Koliński Szymon Zielona Góra 1996 1 1
 269 Kołodziński Kamil  Sulechów 1991 1 1
 269 Kopaniecki Łukasz Dębno 1985 1 1
 269 Kor Przemysław Kostrzyn n/O 1990 1 1
 269 Korzeniewski Wojtek Wilkanowo 1986 1 1
 269 Kosim Michał Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Kosiorowski Mateusz  Witnica 1993 1 1
 269 Kostrubiec Jakub Gorzów Wlkp. 2001 1 1
 269 Kostyra Przemysław Perzyny 1994 1 1
 269 Kościelniak Marcin Międzyrzecz 1985 1 1
 269 Kościesza Wojciech  Zatonie 1987 1 1
 269 Kot Paweł Gorzów Wlkp. 1995 1 1
 269 Kotarski Tomasz Zielona Góra 1988 1 1
 269 Kowalewicz Jan  Łowyń 1990 1 1
 269 Kowalski Kamil  Wronki 1993 1 1
 269 Kowalski Mateusz  Torzym 1988 1 1
 269 Kozajda Damian   Owińska 1985 1 1
 269 Kozłowski Paweł Strzelce Kraj. 1985 1 1
 269 Kozubal Olaf  Gorzów Wlkp. 2001 1 1
 269 Kraciuk Jakub Gorzów Wlkp. 1999 1 1
 269 Kraciuk Wojciech Gorzów Wlkp. 1995 1 1
 269 Krajewski Arkadiusz  Gorzów Wlkp. 1987 1  
 269 Krawczyk Michał Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Krawczyk Tomasz Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Krawiec Wojciech Mrowino 1994 1 1
 269 Kromski Kamil  Polzielona Góra 1986 1 1
 269 Król Dawid Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Król Łukasz  Bolesławiec 1988 1 1
 269 Krycki Mateusz Giżyn 1996 1 1
 269 Krzyszton Grzegorz  Warszawa   1 1
 269 Krzyżagórski Mateusz Poznań 1992 1 1
 269 Krzyżanowski Paweł  Sulechów 1985 1 1
 269 Kubiak Kamil Międzyrzecz 1992 1 1
 269 Kubiak Wojciech  Poznań 1985 1 1
 269 Kuboń Dawid Zielona Góra 1988 1 1
 269 Kuc Patryk Szprotawa  1990 1 1
 269 Kucharski Marek Myślibórz 1991 1 1
 269 Kuciński Wojciech Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Kuczer Grzegorz Poznań 1986 1 1
 269 Kulba Marcin   Żagań 1990 1 1
 269 Kurek Jakub Szczecin 1997 1 1
 269 Kurzydło Bartosz Lubsko 1986 1 1
 269 Kusiak Cezary Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Kusznierewicz Maciej  Barcikowice  1985 1 1
 269 Kuźmiak Przemysław Żary 1993 1 1
 269 Lebiotkowski Marcin Gniezno  1996 1 1
 269 Lewandowski Mateusz Zielona Góra 1988 1 1
 269 Lewicki Jacek Zielona Góra 1992 1 1
 269 Liberski Albert   1995 1 1
 269 Lisik Rafał Chojna   1 1
 269 Lizak Adrian Dębno 1985 1 1
 269 Lompart Andrii Dortmund 1991 1 1
 269 Lubecki Paweł Nowogródek 1989 1 1
 269 Łanda Mateusz Lubsko 1991 1 1
 269 Łazar Krzysztof  Łagów M20 1 1
 269 Łęgowski Patryk Cibórz 1992 1 1
 269 Łojko Michał Drzonków 1987 1 1
 269 Łowicki Bartosz Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Małecki Grzegorz Szczecin 1985 1 1
 269 Marciniak Łukasz  Moryń   1 1
 269 Marciniak Michał Międzychód 1990 1 1
 269 Marcul Michał   Lubsko 1993 1 1
 269 Marczewski Marek Świdnica 1987 1 1
 269 Marek Kacper Zielona Góra 1985 1 1
 269 Markowiak Daniel Nowa Sól 1985 1 1
 269 Markowski Jakub Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Mazur Barłomiej  Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Mazur Łukasz Gorzów Wlkp. 1995 1 1
 269 Mazurek Krzysztof Sulechów 1985 1 1
 269 Mądry Wojciech Swarzędz 1988 1 1
 269 Mendyka Łukasz  Środa Wlkp. 1986 1 1
 269 Mesjasz Marek Lubin 1985 1 1
 269 Michalski Adam Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Mielecki Jarosław Zielona Góra 1991 1 1
 269 Mietliński Patryk Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Minge Mateusz Międzychód  1991 1 1
 269 Mioskowski Bartłomiej Szczecin   1 1
 269 Miszkiel Bartłomiej Witnica 1987 1 1
 269 Moralewicz Piotr Goleniów 1995 1 1
 269 Morawiak Mikołaj Międzychód 1996 1 1
 269 Motyl Paweł  Żary 1988 1 1
 269 Muda Maciej Wojcieszyce 1999 1 1
 269 Najda Mateusz Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Najdek Paweł  Świebodzin  1994 1 1
 269 Najder Maciej Gorzów Wlkp. 1990 1 1
 269 Namyślak Michał Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Napierała Jakub Kamionna 1988 1 1
 269 Napierała Mateusz Międzychód 1988 1 1
 269 Napierała Piotr Zielona Góra 1982 1 1
 269 Niekrewicz Kacper Lubiszyn 1999 1 1
 269 Nobik Przemysław Wędrzyn 1988 1 1
 269 Nowacki Bartosz Grodzisk 1991 1 1
 269 Nowak Blażej Kostrzyn n/O 1986 1 1
 269 Nowak Krzysztof  Czerwieńsk  1985 1 1
 269 Obara Sebastian  Śródka  1995 1 1
 269 Odwrot Łukasz Sulechów 1995 1 1
 269 Olejniczak Filip   M20 1 1
 269 Olewczyński Piotr Gudzisz 1990 1 1
 269 Olszański Kamil Wschowa 1986 1 1
 269 Olszewski Filip Krępa  1996 1 1
 269 Olton Piotr Gorzów Wlkp. 1989 1 1
 269 Oniszczuk Karol  Zielona Góra 1993 1 1
 269 Opanasenko Volodymyr Wrocław 1986 1 1
 269 Operacz Maksymilian Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Ossowski Emilian Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Pacha Marek Gorzów Wlkp. 1988 1 1
 269 Panasiuk Paweł Sulechów 1991 1 1
 269 Pankow Jakub Zawada 1992 1 1
 269 Paprocki Wojciech  Swarzędz 1990 1 1
 269 Parafiński Adrian Zielona Góra 1995 1 1
 269 Paschke Szymon Lwówek 1995 1 1
 269 Pasternak Krzysztof Myślibórz 1986 1 1
 269 Pasternak Tomasz Myślibórz 1990 1 1
 269 Paszkowski Kacper Gorzów Wlkp. 2000 1 1
 269 Pawlaczyk Michał Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Pelec Jacek Stare Bojanowo 1988 1 1
 269 Piechowiak Łukasz Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Pijacki Krzysztof Gronów 1988 1 1
 269 Piosik Łukasz Wytomyśl 1986 1 1
 269 Piotrowski Piotr Mirostowice 1991 1 1
 269 Piórkowski Albert Gorzów Wlkp. 2001 1 1
 269 Piórkowski Oskar Gorzów Wlkp. 1999 1 1
 269 Piróg Jakub Zielona Góra 1990 1 1
 269 Poczaj Robert   1986 1 1
 269 Podgórny Patryk  Wschowa 1989 1 1
 269 Polasik Rafał Gorzów Wlkp. 1989 1 1
 269 Popiołek Aleksander Rzuchów  1985 1 1
 269 Postoł Kamil Krosno Odrz. 1990 1 1
 269 Poważny Marek Strzelin 1989 1 1
 269 Pruszkowski Marek Dębno 1987 1 1
 269 Pruś Mieczysław   Żory 1988 1 1
 269 Przybył Sebastian Wronki 1989 1 1
 269 Przybysz Patryk Sieniawa M20 1 1
 269 Rakotoarison Oscar Żagań 1992 1 1
 269 Raniszewski Jarosław  Żary 1991 1 1
 269 Rawski Maciej Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Rąblewski Jakub Gorzów Wlkp. 2001 1 1
 269 Rega Paweł Gorzów Wlkp. 1995 1 1
 269 Rogalski Kacper Zielona Góra 1987 1 1
 269 Rogowski Piotr Żary 1990 1 1
 269 Rolinski Peter  Berlin   1 1
 269 Romanowicz Łukasz   Zwierzyn 1990 1 1
 269 Rosciszewski Łukasz Bolesławiec 1988 1 1
 269 Rosik Kacper Stary Kisielin  1987 1 1
 269 Roszyk Paweł Nowa Sól  1989 1 1
 269 Rościszewski Łukasz  Bolesławiec 1988 1 1
 269 Rsinowicz Michał  Wolin 1986 1 1
 269 Rudczuk Adam Gorzów Wlkp. 1991 1 1
 269 Rudziński Piotr Mirostowice  1995 1 1
 269 Runowski Jakub Podrzewie 1986 1 1
 269 Rupiński Michał Szczecin 1991 1 1
 269 Rutkowski Dominik Łagów M20 1 1
 269 Rutkowski Remigiusz Skwierzyna 1996 1 1
 269 Rybicki Sebastian  Zielona Góra 1988 1 1
 269 Rycharski Kamil Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Rydjan Maciej   Wronki 1986 1 1
 269 Ryntowt Jakub  Zielona Góra 1992 1 1
 269 Sadowski Jacek Lubsko 1987 1 1
 269 Salski Jarosław  Wronki 1986 1 1
 269 Sałasiński Sylwester   1985 1 1
 269 Sawczuk Adrian Zielona Góra 1987 1 1
 269 Sawicki Krzysztof  Szczecin   1 1
 269 Sawicki Paweł  Boczów 1989 1 1
 269 Sągakłło-Frączkiewicz Tobiasz Santok 19990 1 1
 269 Sędzielowski Marcin Bobrowice   1 1
 269 Siedlecki Jakub Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Sielawa Dawid   1996 1 1
 269 Siewruk Emil Gorzów Wlkp. 2013 1 1
 269 Siewruk Jerzy Gorzów Wlkp. 2013 1 1
 269 Skakun Michał  Międzychód 1998 1 1
 269 Skowron Marek Zielona Góra 1985 1 1
 269 Słupiński Maciej Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Smaruj Igor  Zielona Góra 1992 1 1
 269 Smektała Patryk Borek Wlkp. 1987 1 1
 269 Sobiński Paweł Jelenia Góra 1987 1 1
 269 Sobstyl Michał Międzychód 1987 1 1
 269 Sołtys Mateusz Kostrzyn n/O 1990 1 1
 269 Sosnowski Marcin Gorzów Wlkp. 1991 1 1
 269 Spiczak Brzeziński Paweł Przechlewo 1990 1 1
 269 Spychała Michał Nowy Tomyśl 1988 1 1
 269 Sromala Łukasz Bytom 1987 1 1
 269 Stachowski Jakub   1996 1 1
 269 Stachowski Kamil   1993 1 1
 269 Staniszewski Marek Kostrzyn n/O 1985 1 1
 269 Stasiak Damian Gorzów Wlkp. 1988 1 1
 269 Stefański Grzegorz Glinik 1991 1 1
 269 Stejnborn Tomasz Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Sterna Radosław   1996 1 1
 269 Stępień Grzegorz Gorzów Wlkp. 1988 1 1
 269 Stępniewski Mateusz Gorzów Wlkp. 2000 1 1
 269 Stojke Krzysztof Radwanice  1994 1 1
 269 Stokłosa Jakub  Świebodzin   1 1
 269 Stolarek Bartłomiej Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Suchocki Paweł  Gorzów Wlkp. 1986 1 1
 269 Suduł Jakub Gorzów Wlkp. 2000 1 1
 269 Sulej Marcin  Międzychód  1991 1 1
 269 Synejko Michał  Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Szachnowski Marcin Gorzów Wlkp. 1988 1 1
 269 Szafrański Piotr Radgoszcz 1990 1 1
 269 Szafrański Radosław Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Szatanek Bartłomiej Myślibórz 1992 1 1
 269 Szczygieł Paweł  Stargard Szcze. 1987 1 1
 269 Szeląg Jakub Sieniawa   1 1
 269 Szlachcikowski Arkadiusz  Szprotawa 1985 1 1
 269 Szlachetka Michał  Godziejów 1990 1 1
 269 Szostak Kamil Gorzów Wlkp. 1993 1 1
 269 Szpajer Piotr Luboń 1989 1 1
 269 Szukalski Grzegorz Kłodawa    1 1
 269 Szymkowiak Paweł Grodzisk 1986 1 1
 269 Ślifirski Rafał  Górzyn 1987 1 1
 269 Ślipko Jakub Wschowa 1988 1 1
 269 Ślusarczyk Łukasz Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Śmichurski Kacper Swarzędz 1998 1 1
 269 Śpiączka Kamil Międzyrzecz 1988 1 1
 269 Świerzowicz Michał Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Tarka Adrian Gorzów Wlkp. 1997 1 1
 269 Temniuk Piotr Poźżadło M20 1 1
 269 Tkacz Rafał Szczecin 1986 1 1
 269 Toporowski Wojciech Szczecin 1985 1 1
 269 Trzcinski Paweł    1996 1 1
 269 Trzop Filip  Zielona Góra 1996 1 1
 269 Tymiński Tomasz Puławy 1985 1 1
 269 Ulanicki Łukasz Gubin 1988 1 1
 269 Urbanik Wojciech Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Wachowiak Artur Poznań 1987 1 1
 269 Walczyk Damian Myślibórz 1995 1 1
 269 Walewacz Dawid  Wieleń 1997 1 1
 269 Walkowski Bartłomiej   Zielona Góra 1987 1 1
 269 Wasilewski Marcin Zielona Góra 1987 1 1
 269 Wasiuta Andryi Lwów 1989 1 1
 269 Waśkowski Arkadiusz Międzyrzecz 1993 1 1
 269 Waśkowski Dariusz Międzyrzecz 1988 1 1
 269 Wesołowski Łukasz Gorzów Wlkp. 1985 1 1
 269 Wiącek Michał  Łuków 1990 1 1
 269 Wieruszewski Grzegorz Sulków  1991 1 1
 269 Wiśniewski Bartosz Murowana Goślina 1992 1 1
 269 Witkowski Mateusz Gorzów Wlkp.  2004 1 1
 269 Witt Dominik  Nowa Sól 1986 1 1
 269 Wojciechowski Adam Bobowicko 1997 1 1
 269 Wojcieszak Mirosław Wola Książęca 1988 1 1
 269 Wojtuś Piotr Poznań 1992 1 1
 269 Woliński Wojciech Międzyrzecz 1996 1 1
 269 Woronowicz Konrad Ośno Lubuskie 1991 1 1
 269 Woźniak Wiktor Różanki 1997 1 1
 269 Wójcik Kacper Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Wójcik Maciej Przylep 1994 1 1
 269 Wróbel Maciej Grodzisk Wlkp. 1992 1 1
 269 Wysocki Łukasz Głogów 1986 1 1
 269 Wywrocki Mateusz  Ośno Lubuskie 1993 1 1
 269 Zacharczuk Tomasz Jasień 1988 1 1
 269 Zastruszny Sylwester Gorzów Wlkp. 1989 1 1
 269 Zieleniewski Łukasz Cibórz 1990 1 1
 269 Zieliński Norbert Łagów   1 1
 269 Zielonka Paweł Wichów   1 1
 269 Zioła Jan Łagów   1 1
 269 Ziółek Rafał  Poznań 1988 1 1
 269 Zwiachel Tomasz Gorzów Wlkp. 1996 1 1
 269 Zych Paweł  Szczecin 1989 1 1
 269 Żuk Sebastian Gorzów Wlkp. 2003 1 1
 269 Żyjewski Piotr    1991 1 1

  Kat. M20 - część 1

W kat. wiek. M20 zostało sklasyfikowanych 701 osób

  Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r