Klasyfikacje Wiekowa - Mistrzostwa   2014 r.

POWRÓT

KOBIETY - K40

K20 K30

Klasyfikacja Końcowa

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rocz. Liczba Punktów Ilość biegów
1 Błażków Magdalena Gorzów Wlkp. 1973 150 15
2 Husiatyńska-Bojba  Aurelia Gorzów Wlkp. 1974 137 13
3 Majłowska Irena Gorzów Wlkp. 1953 132 11
4 Molska  Małgorzata Kłodawa 1968 100 10
5 Poznańska Lucyna Kołczyn 1974 101 7
6 Popadowska Beata Gorzów Wlkp. 1974 49 5
7 Magdziarek-KostecKa  Ewa Gorzów  Wlkp. 1967 37 4
8 Pietruszyńska Danuta  Międzychód 1964 45 3
9 Wróbel Anna Różanki 1970 40 3
10 Jaz  Małgorzta Mieszkowice  1970 36 3
11 Jarocka Anna Kłodawa 1968 26 3
12 Krół-Gruszecka Agnieszka Gorzów  Wlkp. 1973 28 2
13 Perz Marzena Bukowiec 1968 28 2
14 Paduch Ewa Legnica 1969 27 2
15 Swendrowska Iwona Gryfino 1971 26 2
16 Potaman-Turczyńska Gorzów  Wlkp. 1974 25 2
17 Szałankiewicz Magdalena Zielona Góra 1973 24 2
18 Bandkowska Małgorzata Szczecin 1960 23 2
19 Kwiatkowska  Anna Gorzów  Wlkp. 1964 23 2
20 Chmielewska  Grażyna Różanki 1960 22 2
21 Czyżniewska Jolanta   Poznań 1969 22 2
22 Czerniak Elzbieta Borzykowo 1954 21 2
23 Maj Halina Pszczew 1958 21 2
24 Śniegowska Monika Wronki 1974 19 2
25 Gąsiewicz Anna Gorlice 1967 18 2
26 Reinhold-Kurlej Anna Gryfino 1971 16 2
27 Moroz Małgorzata Zielona Góra 1961 15 2
28 Ratajczyk Ewa Wrzesnia 1968 14 2
29 Węcławska Aneta Zielona Góra 1971 14 2
30 Lipka Anna Zielona Góra 1972 13 2
31 Chrustek Ewa Zielona Góra 1968 12 2
32 Przybylska-Buśko Helena Międzychód 1970 9 2
33 Buko Anita Stargard Szcz. 1967 7 2
34 Stefańczuk Agnieszka  Zakęcie 1969 5 2
25 Cetner Magdalena Poznań 1973 15 1
36 Dzierzkowska Aleksandra  Koziegłowy 1962 15 1
37 Guszecka Joanna Zielona Góra 1965 15 1
38 Huryń Ewa Szczecin 1973 15 1
39 Bethke Danuta  Gralewo 1973 14 1
40 Kawiorska Maria Pszczew 1956 14 1
41 Krowicka Dorota Wrocław  1969 14 1
42 Romej Elżbieta Łobez 1964 14 1
43 Wichłacz Małgorzata Lutom 1960 14 1
44 Aftyka Edyta Kostrzyn n/O 1972 13 1
45 Dudkowiak Grażyna Drzonków 1961 13 1
46 Kramm Grażyna  Śrem 1972 13 1
47 Menzel Zofia Świebodzin   13 1
48 Muszyńska Gabriela Os. Poznańskie 1970 13 1
49 Nita Małgorzata Poznań 1971 13 1
50 Rewers Ewa Sulęcin 1970 13 1
51 Stasikowska Katarzyna Pszczew 1973 13 1
52 Bielecka Iwona  Pszczew 1969 12 1
53 Góra Małgorzata Sulęcin 1971 12 1
54 Ludwiczak Arleta Gniezno 1970 12 1
55 Malinowska Jolanta Poznań 1962 12 1
56 Malinowska  Katarzyna Gorzów  Wlkp. 1969 12 1
57 Wolff Annett  Angermünde   12 1
58 Wolińska Emilia Wolin 1971 12 1
59 Boroń-Niedużak Mariola Myślibórz 1970 11 1
60 Cieślak Danuta  Żary 1968 11 1
61 Drzewiecka Maria Barlinek 1962 11 1
62 Maślankiewicz Katarzyna Poznań 1973 11 1
63 Sółkowska Hannelore Poznań 1958 11 1
64 Szłankiewicz Magdalena Zielona Góra 1973 11 1
65 Szulczyńska  Mariola Gorzów  Wlkp. 1970 11 1
66 Zielińska Kinga Oborniki 1973 11 1
67 Borkowska Stanisława Polkowice 1967 10 1
 68 Cichos Barbara Grodzisk Wlkp.  1966 10 1
 69 Dąbrowska Jolanta Poznań   10 1
 70 Jahołkowska  Iwona Różanki 1966 10 1
 71 Kozanecka Iwona  Szczecin   10 1
 72 Ochocka Ida  Zielona Góra 1972 10 1
 73 Adamczyk Izabela Poznań 1974 9 1
 74 Jasinowska Emilia Międzychód 1952 9 1
 75 Lenda Jolanta Twardogóra   9 1
 76 Sikorska Agnieszka Police 1974 9 1
 77 Starczewska-Pluta Alicja  Zielona Góra 1969 9 1
 78 Haglauer Agnieszka Wolsztyn  1971 8 1
 79 Jaworek Małgorzata Sieraków  1967 8 1
 80 Matulewicz Iwona Jerzmanowa 1972 8 1
 81 Sakowska Magdalena  Chojna 1970 8 1
 82 Szyszkowska Krystyna Gryfino 1969 8 1
 83 Boroń-Dąbrowska Renata Myślibórz 1968 7 1
 84 Helon Małgorzata Szczecin   7 1
 85 Pankratow Anna Mieszkowice 1969 7 1
 86 Woch Agnieszka Czerwieńsk 1973 7 1
 87 Fulara Alina Strzelce Kraj. 1966 6 1
 88 Jaworek Helena  Czarnkow 1955 6 1
89 Kimaszewska Dagmara  Kołobrzeg 1970 6 1
90 Kopczyńska Beata Wschowa 1972 6 1
91 Brodowska Krystyna  Gorzów Wlkp.  1957 5 1
92 Buczma Anna  Zdroisko 1967 5 1
93 Majdan Helena Szczecin   5 1
94 Orciuch Anna  Zielona Góra 1973 5 1
95 Perz Karolina Chrzypsko 1972 5 1
96 Pietz Elżbieta Poznań 1962 5 1
97 Walczak Lidia Leszno 1954 5 1
98 Czujkowska Monika  Szczecin   4 1
99 Glura Izabela Lubiszyn 1971 4 1
100 Maciejewska Grażyna Marianowo  1959 4 1
101 Nawojska Joanna Przylep 1962 4 1
102 Nogal Ewa  Gorzów  Wlkp. 1967 4 1
103 Okonek Izabela Gorzów  Wlkp. 1971 4 1
104 Potrzebny Joanna Świnoujście 1965 4 1
105 Balakowska Małgorzata Przesieka 1970 3 1
106 Chabiniak Brzozowska Żagań 1971 3 1
107 Michalak Asia Szczecin 1974 3 1
108 Olejnik Marzena Szczecin   3 1
109 Podolska Janina Sierakow 1957 3 1
 110 Sągajłło-Frączkiewicz Gorzów Wlkp.  1965 3 1
 111 Ciepiela Hanna Ulim 1964 2 1
 112 Domino Iwona Głogów 1974 2 1
 113 Kucz Jolanta Chrzybsko 1965 2 1
 114 Kuriata Beata Polkowice 1973 2 1
 115 Sowisz Danuta Szczecin   2 1
 116 Augustyniak Basia Kożuchów 1973 1 1
 116 Babińska Regina Zielona Góra 1952 1 1
 116 Baranowska Małgorzata Osiecznica 1965 1 1
 116 Cacek Maja Moryń   1 1
 116 Czarwecka Ewa Międzychód 1961 1 1
 116 Czerska Jadwiga  Żary 1957 1 1
 116 Czycz Emilia Zielona Góra 1950 1 1
 116 Dubkowska Urszula Gorzów  Wlkp. 1973 1 1
 116 Flajszer Magda  Międzychód 1951 1 1
 116 Fligier Katarzyna Nowy Kisielin 1972 1 1
 116 Gałecka-Ziółkowska Beata Szprotawa 1971 1 1
 116 Gruszecka Joanna Zielona Góra 1965 1 1
 116 Hajduk Danuta Krosno Odrz. 1974 1 1
 116 Hosa Agnieszka Leśniów Wielki 1973 1 1
 116 Hyła Wiesława Zielona Góra 1955 1 1
 116 Karnicka Małgorzata Ochla 1969 1 1
 116 Kasprzyszak Dorota Zielona Góra 1972 1 1
 116 Korniluk Izabela  Łężyca  1973 1 1
 116 Kos Bożena Moruń   1 1
 116 Kościańska Ewa Kielce 1967 1 1
 116 Krakowiak Barbara Trzebnica 1946 1 1
 116 Krzyżanowska Beata Zielona Góra 1964 1 1
 116 Kuklińska Joanna Lubin 1967 1 1
 116 Kulba Ewa Żagań 1970 1 1
 116 Kuźnik Sylwia  Zielona Góra 1972 1 1
 116 Osińska Zofia Głogów  1958 1 1
 116 Paszkowska Jolanta Rybakowo 1956 1 1
 116 Poreba  Agnieszka Moryń   1 1
 116 Rogaczewska Natalia Zielona Góra   1 1
 116 Sadowska Beata  Warnawa   1 1
 116 Siemieniak Joanna   Bogatynia 1968 1 1
 116 Stepien Anna Poznań 1971 1 1
 116 Strojna Irena Zielona Góra 1961 1 1
 116 Szumigraj Ewa Przytok 1974 1 1
 116 Świtek Elżbieta  Żary 1966 1 1
 116 Tokarz Teresa Nowa Sól 1947 1 1
 116 Wilczyńska Sylwia Szczecin   1 1
 116 Wozowczyk-Leszko Elżbieta Zielona Góra 1965 1 1
 116 Zbyszewska Ewa Leszno 1974 1 1

W kat. wiek. K40 zostało sklasyfikowanych 154 osób

Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r