Klasyfikacje Wiekowa - Mistrzostwa   2014 r.

POWRÓT

KOBIETY - K30

K20 K40

Klasyfikacja Końcowa

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rok ur. Liczba punktów Ilość biegów
1 Pochranowicz Barbara Myślibórz 1977 150 11
2 Lasecka Anna Gorzów  Wlkp. 1981 144 10
3 Husiatyńska  Aneta Baczyna 1979 140 15
4 Hytry  Agnieszka Górzyca 1978 130 12
5 Karska Joanna  Gorzów  Wlkp. 1979 116 11
6 Tatarewicz  Karina Słońsk 1975 108 17
7 Brussy Magdalena Gorzów  Wlkp. 1976 76 10
8 Chróściel Aleksandra Nowa Sól 1980 62 6
9 Rybarczyk Anna  Gorzów  Wlkp. 1978 61 6
10 Dubiel Joanna Gorzów  Wlkp. 1981 20 6
11 Bezulska  Anna Gorzów  Wlkp. 1978 57 5
12 Spaltenstein Agata Gorzów  Wlkp. 1978 24 5
13 Borzobohata Katarzyna Międzyrzecz 1984 30 4
14 Hołyńska Zuzanna Rogoziniec 1975 40 3
15 Jastrzębska Anna  Międzychód 1983 32 3
16 Jackiewicz Monika Kostrzyn n/O 1981 24 3
17 Jarnót Agnieszka Nowy Tomyśl 1977 24 3
18 Szymczak Joanna  Międzychód 1984 20 3
19 Libelt  Agata Gorzów  Wlkp. 1979 17 3
20 Wróbel Marzena Pszczew 1980 17 3
21 Nowak Małgorzata Olsztyn   15 3
22 Kaczmarek Aldona Moczydło 1976 14 3
23 Markowska  Karolina Gorzów  Wlkp. 1983 12 3
24 Dominiak  Marta Gorzów  Wlkp. 1979 11 3
25 Mazur-Kałdowska  Beata Słubice 1980 10 3
26 Kowalczyk Agnieszka Gorzów Wlkp.  1980 5 3
27 Kucharska Anna Zielona Góra 1979 5 3
28 Rachwalska Izabela Dębno 1983 3 3
29 Szondelmajer Agnieszka Myślibórz 1977 28 2
30 Tomiczek Agnieszka Gorzów  Wlkp. 1971 27 2
31 Kazubowska Aleksandra Gorzów  Wlkp. 1978 26 2
32 Woźniak-Cieślar Joanna   Żary  1975 26 2
33 Harber Barbara Pomorsko 1980 25 2
34 Burzyńska Ewelina Biedrusko 1978 24 2
35 Cieślewicz-Galas Katarzyna Poznań 1979 24 2
36 Gruszewska  Aurelia Stare Kurowo 1981 24 2
37 Najder-Kozdrowska Lidia Zielona Góra 1976 21 2
38 Hryciuk Agnieszka Dębno 1984 20 2
39 Nagórna Gabriela Kostrzyn n/O 1976 19 2
40 Czerniak Agnieszka Poznań 1976 18 2
41 Grundo Katarzyna Górzyca 1984 17 2
42 Kaczyńska-Bronisz Justyna Gorzów  Wlkp. 1976 17 2
43 Mizerska Małgorzata  Osno Lubuskie 1983 17 2
44 Morawiak Ewa  Międzychód 1978 17 2
45 Kempska  Małgorzata Gorzów  Wlkp. 1982 16 2
46 Krupa Anna Dębno 1977 16 2
47 Dymek Urszula Pęckowo 1980 15 2
48 Malinowska Magdalena Moryń 1978 15 2
49 Piech Agnieszka  Głogów 1982 15 2
50 Kosicka Lidia Ponań 1978 13 2
51 Horodyska Jolanta Zielona Góra   12 2
52 Białecka Magdalena Myślibórz 1979 11 2
53 Fedczyszyn Aldona Skwierzyna 1976 11 2
54 Gutt Marlena     11 2
55 Łużyńska Katarzyna Police 1979 10 2
56 Mackiewicz Katarzyna Świebodzin   10 2
57 Pawlicka Żaneta Gorzów Wlkp.  1977 8 2
58 Pietrzak Magdalena Gorzów  Wlkp. 1984 8 2
59 Jasińska Marta Nowa Sól 1982 7 2
60 Miłek Izabela Cibórz 1977 7 2
61 Bilińska Magdalena Gorzów Wlkp.  1976 5 2
62 Domagalska Weronika  Wolsztyń 1983 5 2
63 Borowiak Joanna  Międzychód 1982 3 2
64 Bukowska  Agnieszka Szczecin 1984 3 2
65 Kaszubska Barbara Kożuchów 1983 2 2
66 Kisińska  Kamila Gorzów  Wlkp. 1978 2 2
67 Kuźniak Justyna Szamotuły 1976 2 2
68 Matkowska Małgorzata  Dębno 1976 2 2
69 Michalak  Magdalena Dobiegniew 1984 2 2
70 Mróz  Agnieszka Gorzów  Wlkp. 1979 2 2
71 Ogrodowczyk Kamilla Międzychód 1978 2 2
72 Rybacka  Marta Gorzów  Wlkp. 1979 2 2
73 Dutkowiak Aleksandra Sulęcin 1981 15 1
74 Golak Agnieszka Wyrzeka 1976 15 1
75 Kaniewska Agnieszka Poznań 1979 15 1
76 Meltsayeva Oksana Donieck 1975 15 1
77 Stefanowska-Golec Dorota Poznań 1980 15 1
78 Walendziak Alicja Malbork 1977 15 1
79 Dziopa-Kan Anna Żagań 1976 14 1
80 Fechner Sylwia Luboń 1978 14 1
81 Hartman Monika Sulęcin 1978 14 1
82 Jadczak - Litke Joanna Ochla 1982 14 1
83 Matla-Fink Monika Słubice 1984 14 1
84 Mikulska Agnieszka Police 1983 14 1
85 Pogorzelska Anna Kożuchów 1981 14 1
86 Puchalska Jolanta Gryfino 1982 14 1
87 Napierała Ewa Racot 1970 13 1
88 Pedziszczak Małgorzata Szczecin   13 1
89 Pietruszka Katarzyna Wolsztyn 1977 13 1
90 Stelmaszczyk Anita Oborniki 1983 13 1
91 Bućkowska Agata Krzyż 1976 12 1
92 Kaczmarek Katarzyna Racula 1980 12 1
93 Kwasniewska Patrycja Szczecin   12 1
94 Matuszewska Halina Przytoczna 1997 12 1
95 Myśliwiec Paulina Zielona Góra   12 1
96 Skrzypkowiak Kamila Poznań 1973 12 1
97 Haczewska Marta Szczecin 1984 11 1
98 Jachimowska Anna Poznań 1979 11 1
99 Kolanczyk Paulina Warszawa 1980 11 1
100 Napieralczyk Lidia Międzychód 1984 11 1
101 Ostraszewska Kinga     11 1
102 Ratajczak-Lehmann Katarzyna Kostrzyn n/O 1976 11 1
103 Bień Magdalena Poznań 1979 10 1
104 Bochenska Aleksandra  Wroclaw 1975 10 1
105 Byszkiewicz-Greczuk Agata Śrem   10 1
106 Erdmann Bozena Gorzów Wlkp.  1978 10 1
107 Kuchta Izabela Radom 1978 10 1
108 Kurowska Magdalena Gorzów  Wlkp. 1980 10 1
109 Mazur  Donata Gorzów  Wlkp. 1976 10 1
110 Meloch Agnieszka Bledzew 1978 10 1
111 Musiał Ela Wolin 1982 10 1
112 Andruszczak  Anita Gorzów  Wlkp. 1977 9 1
113 Babel De Fronsberg Małgorzata Zielona Góra 1980 9 1
114 Brychcy-Nowak Paulina Strzyżewo 1982 9 1
115 Janiszewska Mariola Przytoczna 1983 9 1
116 Klekota Klaudia  Gorzów Wlkp.  1984 9 1
 117 Konopka Małgorzata Pamięcin 1984 9 1
 118 Monika Piątek Kłodawa 1983 9 1
 119 Napieralska Małgorzata Gorzów  Wlkp. 1983 9 1
 120 Sanecka Agnieszka Dębno 1977 9 1
 121 Trybel Olga Szczecin 1983 9 1
 122 Witkowska Katarzyna Szczecin   9 1
 123 Całuch Monika     8 1
 124 Delijewska Ewa Gorzów  Wlkp. 1982 8 1
 125 Kapala Alicja Rawicz  1983 8 1
 126 Ozimek-Madej Milena Kaźmierz 1984 8 1
 127 Pszeniczna Diana Żary 1981 8 1
 128 Sakowicz Ewa Kostrzyn n/O 1979 8 1
 129 Tylus Sulwia Szczecinek 1979 8 1
 130 Uchman-Golik Asia Świebodzin   8 1
 131 Wnuk Agnieszka Kostrzyn n/O 1983 8 1
 132 Wojcik Justyna Gryfino   8 1
 133 Dżon Anna Lipiany 1980 7 1
 134 Holka-Szopa Monika Gorzów Wlkp. 1977 7 1
 135 Kurkowska Małgorzata  Szczyniki Duchow 1984 7 1
 136 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 7 1
 137 Silska Karolina Poznań 1976 7 1
 138 Szałęga Kasia Łężyca 1980 7 1
 139 Boczkowska Małgorzata Nowy Dworek   6 1
 140 Dąbrowska  Anna  Gorzów  Wlkp. 1976 6 1
 141 Duchnowska Monika Gorzów  Wlkp. 1978 6 1
 142 Paplicka Katarzyna Gorzów  Wlkp. 1982 6 1
 143 Smarzewska Justyna Zielona Góra 1978 6 1
 144 Strzemieniecka-Marszałek Dorota Gorzów  Wlkp. 1976 6 1
 145 Woyczynska Angelina Śmigiel  1981 6 1
 146 Bąk Agnieszka Ośno Lubuskie 1978 5 1
 147 Dojs Aleksandra Poznań 1980 5 1
 148 Dykszak Emilia Zielona Góra   5 1
 149 Gwiazdowska Aneta Poznań 1976 5 1
 150 Jabłońska Małgorzata Zielona Góra   5 1
 151 Łysiak Karolina Kopanica  1983 5 1
 152 Olechnowicz Magda Gorzów  Wlkp. 1975 5 1
 153 Picińska Roksana Gorzów  Wlkp. 1981 5 1
 154 Rak Sylwia  Międzychód 1979 5 1
 155 Szymczyszyn Lidia Gryfino   5 1
 156 Wieczorek  Magdalena Gorzów  Wlkp. 1979 5 1
 157 Kozerska Karolina  Gorzów  Wlkp. 1984 4 1
 158 Krzeska Wioleta Kostrzyn n/O 1983 4 1
 159 Łagosz Katarzyna Tychy 1984 4 1
 160 Adamczak Magdalena  Międzychód 1977 3 1
 161 Charzewska Joanna Przeźmierowo 1979 3 1
 162 Czado Zuzanna Poznań 1977 3 1
 163 Dera Milena Poznań 1984 3 1
 164 Głowacka Ewa Głogów 1982 3 1
 165 Hierowska Barbara Gorzów  Wlkp. 1976 3 1
 166 Kaczmarek Joanna Warszawa 1983 3 1
 167 Kowalczuk Anna Gorzów Wlkp.  1976 3 1
 168 Kowalska Justyna Ośno Lubuskie 1979 3 1
 169 Obrzanowska Agnieszka Choszczno 1978 3 1
 170 Panek Alicja Gryfino   3 1
 171 Bagińska Katarzyna Poznań 1981 2 1
 172 Cora Katarzyna Lubliniec 1983 2 1
 173 Kolasa Maja Zielin 1982 2 1
 174 Konopska Patrycja Gorzów  Wlkp. 1983 2 1
 175 Korbanek Katarzyna Gorzów Wlkp. 1984 2 1
 176 Krzykos Monika  Poznań 1984 2 1
 177 Krzywak Anna  Gorzów  Wlkp. 1979 2 1
 178 Morel  Agnieszka Gorzów  Wlkp. 1976 2 1
179 Piątek Anna Os. Poznańskie 1980 2 1
 180 Sierżęta Lucyna Słone   2 1
 181 Ampuła Agnieszka Gorzów  Wlkp. 1980 1 1
 181 Andrzejak Iwona Chojna 1980 1 1
 181 Bandurowska Agnieszka Nowa Sól 1976 1 1
 181 Bandyga Katarzyna Budachów 1980 1 1
 181 Bańska-Bodziona Aneta Bolesławiec 1970 1 1
 181 Baraniecka Olga Gubin 1981 1 1
 181 Baumann Justyna  Sława 1980 1 1
 181 Binert Mirella  Głogów  1979 1 1
 181 Błaszczyk Agnieszka  Wędrzyn 1977 1 1
 181 Bojar-Prętki Honorata  Zielona Góra 1978 1 1
 181 Brychcy Anna Gorzów  Wlkp. 1980 1 1
 181 Bulanowska Monika Górzyca 1983 1 1
 181 Chmielniak Marta  Golenów   1 1
 181 Chodorowska Marta Głogów 1983 1 1
 181 Chruścik  Magdalena Gorzów  Wlkp. 1979 1 1
 181 Cieślik Agnieszka Przeźmierowo  1978 1 1
 181 Cymbaluk Ploska Szczecin 1978 1 1
 181 Czarnecka Kamila Rokietnica 1983 1 1
 181 Czerepkowska Ewelina Sieraków 1980 1 1
 181 Danczew Anna Kostrzyn n/O 1976 1 1
 181 Danielak Natalia Gorzów Wlkp.  1980 1 1
 181 Danielczyk Monika Leszno 1984 1 1
 181 Dąbrowska Dorota Ochla 1983 1 1
 181 Dobrychłop Ewa Zielona Góra 1982 1 1
 181 Dorosz Sylwia Sława 1981 1 1
 181 Drozd  Ewa Gorzów  Wlkp. 1979 1 1
 181 Dudzinska Magdalena    1982 1 1
 181 Działowska Dorota Chrzypsko 1984 1 1
 181 Dziwińska Sylwia  Gorzów Wlkp.  1975 1 1
 181 Federkiewicz Anna Gorzów Wlkp.  1981 1 1
 181 Figiel-Brzorzowska Anna Nałęczów 1984 1 1
 181 Filuba Ludmiła Wrocław  1983 1 1
 181 Fornalik Beata Dąbrówka 1976 1 1
 181 Frydrychowska  Monika Gorzów  Wlkp. 1980 1 1
 181 Gdowska Jolanta Tarnowo 1977 1 1
 181 Gendera Karolina Chrzypsko 1979 1 1
 181 Glaza Aleksandra Szczecin 1982 1 1
 181 Glubs Wioletta Chojna 1975 1 1
 181 Głogowska Agnieszka Zielona Góra 1979 1 1
 181 Gołębiewska Monika Marianowo 1983 1 1
 181 Górniak Joanna Chrzypsko 1983 1 1
 181 Gromanowska Monika Poznań 1984 1 1
 181 Gryko Maja  Zielona Góra 1977 1 1
 181 Grzeskowiak Katarzyna Lipno 1978 1 1
 181 Grzybowska Agnieszka  Gorzów  Wlkp. 1978 1 1
 181 Hawrylciów Karolina Lubin  1982 1 1
 181 Hoc-Brzozowska Aleksandra Wrocław 1980 1 1
 181 Hoffmann-Rosa Anita  Poznań 1977 1 1
 181 Hrehorowicz Katarzyna  Olesnica 1981 1 1
 181 Imiłkowska Joanna  Poznań 1976 1 1
 181 Jabłońska Monika Kłodzko 1977 1 1
 181 Jaksina Anna Szczecin   1 1
 181 Janasiak Magdalena  Szamotuły 1975 1 1
 181 Janasz-Podlewska Katarzyn Głogów  1984 1 1
 181 Jankowska Magdalena Kostrzyn n/O 1982 1 1
 181 Jarosz Tatiana  Sulechów 1980 1 1
 181 Jasłowska Ewa Tarnowo  1977 1 1
 181 Jaworek Dorota Chrzypsko 1984 1 1
 181 Jazdzewska  Julita Gorzów  Wlkp. 1980 1 1
 181 Jonczak Monika Góra 1980 1 1
 181 Kamieniczna Ewa Kostrzyn n/O 1984 1 1
 181 Kaminska Marta Baranowo 1984 1 1
 181 Kamińska Karolina Zielona Góra 1982 1 1
 181 Kandyba Adriana  Zielona Góra 1980 1 1
 181 Karpik Aleksandra Kłodawa 1980 1 1
 181 Kaźmierczak Agnieszka  Poznań 1983 1 1
 181 Kisły Aneta Myślibórz 1975 1 1
 181 Kłak Anna Zielona Góra 1977 1 1
 181 Kmita Joanna  Bolesławiec 1978 1 1
 181 Kmito Anna  Zielona Góra 1981 1 1
 181 Knappe Monika Pszczew 1978 1 1
 181 Kniotek Anna   Zielona Góra 1980 1 1
 181 Kompanowska Barbara Lubiszyn 1976 1 1
 181 Konopińska Monika Międzychód 1982 1 1
 181 Kopeć Katarzyna   Zielona Góra 1979 1 1
 181 Kosińska Paulina Kłodawa 1984 1 1
 181 Kostecka Małgorzata Swarzędz 1984 1 1
 181 Kozieł Anna  Wrocław 1980 1 1
 181 Krajewska Dorota  Torzym 1975 1 1
 181 Krzyżyk Agnieszka Zielona Góra 1980 1 1
 181 Kucharska Małgorzata  Krosno Odrz. 1978 1 1
 181 Kuczak Monika Zielona Góra 1982 1 1
 181 Kudosz Daria Łężyca 1976 1 1
 181 Kujawa Elwira Lipinki Łużyckie 1976 1 1
 181 Kula Marzena Świnoujście 1975 1 1
 181 Kuryło Magdalena Zielona Góra 1983 1 1
 181 Litke Magdalena Międzychód 1977 1 1
 181 Łobażewicz Magdalena Krosno Odrz. 1982 1 1
 181 Łopaczyk Magdalena   Leszno 1983 1 1
 181 Maciuła Anna Zielona Góra 1980 1 1
 181 Malinowska Aleksandra Zielona Góra 1976 1 1
 181 Mania Ewa Zielona Góra 1975 1 1
 181 Maszewska Agnieszka Pszczew 1982 1 1
 181 Matusiak - Wojnicz Agata Nowy Kisielin    1 1
 181 Miązek Anna Lubun 1982 1 1
 181 Michalewska Katarzyna Jelenia Góra  1981 1 1
 181 Michałowska Kinga  Pniewy 1981 1 1
 181 Mielcarek Beata  Leszno 1975 1 1
 181 Misiuda Dorota  Poznań 1983 1 1
 181 Młyńska Jowita Głogów 1979 1 1
 181 Nagórna Gabi  Kostrzyn n/O 1976 1 1
 181 Niemiec Joanna  Police 1982 1 1
 181 Nowakowska Karolina  Poznań 1977 1 1
 181 Obuchowska Anna Świebodzin  1980 1 1
 181 Olewnik Gosia Szczecin   1 1
 181 Olzacka Agata Poznań 1982 1 1
 181 Pacanowska Magda Poznań 1976 1 1
 181 Panasewicz Małgorzata  Zielona Góra 1975 1 1
 181 Paprocka Natalia Polkowice 1975 1 1
 181 Parządka-Lipińska Agata Świnoujście 1980 1 1
 181 Parzygnat Helena Bieganów 1979 1 1
 181 Perzynska Kinga  Nowy Kisielin 1983 1 1
 181 Piatkowska Izabela Szczecin   1 1
 181 Pietrzak Monika Dębno 1984 1 1
 181 Piotrowska Magdalena Mirostowice 1978 1 1
 181 Plucinska Eskildsen Kinga De - Vejle 1979 1 1
 181 Podolska Agnieszka  Chrzypsko 1983 1 1
 181 Przepiórka Anna Szczecin 1984 1 1
 181 Przeworska Dorota Wrocław 1983 1 1
 181 Radna Lidia Zielona Góra 1984 1 1
 181 Rakowska Katarzyna Strzelce Kraj. 1975 1 1
 181 Rudzka Edyta  Głogów 1977 1 1
 181 Rybak Lucyna Lubin  1982 1 1
 181 Rymorz-Januszewska Gorzów  Wlkp. 1980 1 1
 181 Ryś Anna Zielona Góra 1975 1 1
 181 Sakowicz Magda  Zielona Góra 1983 1 1
 181 Siciarz Natalia  Poznań 1984 1 1
 181 Skoczylas Karolina Szprotawa 1984 1 1
 181 Skrobała Joanna Bolechowo  1980 1 1
 181 Sługocka Izabela  Zielona Góra 1979 1 1
 181 Sobańska Anna Police 1975 1 1
 181 Sobczak Anna Poznań 1978 1 1
 181 Sobczak Malgorzata Sława 1978 1 1
 181 Stachowska Ewelina Śniaty 1978 1 1
 181 Stankiewicz Agnieszka Zielona Góra 1975 1 1
 181 Stasik Magdalena  Babimost 1978 1 1
 181 Stengert Teresa  Krosno  1976 1 1
 181 Stychno Magdalena Wrocław 1978 1 1
 181 Sumislawska Agnieszka Kożuchów 1975 1 1
 181 Szajowska Małgorzata Gorzów  Wlkp. 1975 1 1
 181 Szkudlarek Aneta Przyprostynia 1975 1 1
 181 Śniegocka Magdalena Tarnowo 1979 1 1
 181 Tomońska-Malinowska Joanna  Cigacice 1980 1 1
 181 Turkowska Barbara Zielona Góra 1975 1 1
 181 Tychanycz Joanna Zielona Góra 1976 1 1
 181 Voytsekhovska Yanina  Zielona Góra 1982 1 1
 181 Walkowska Ewa  Pszczew 1981 1 1
 181 Warzych Magdalena Golina 1977 1 1
 181 Wierzbicka Anna Bytnica 1984 1 1
 181 Wiszniewska Zyta Zielona Góra 1980 1 1
 181 Witkowska Anna Gorzów Wlkp.  1981 1 1
 181 Witkowska Joanna Gorzów Wlkp. 1977 1 1
 181 Witkowska Magdalena Dębno   1 1
 181 Włodarczyk Agata Szczecin 1983 1 1
 181 Wojciechowicz Maria Myslibórz 1984 1 1
 181 Wolicka Barbara Poznań 1975 1 1
 181 Woźna Magdalena Zielona Góra 1977 1 1
 181 Wrembel Joanna Gorzów  Wlkp. 1980 1 1
 181 Wróblewska Dominika Zielona Góra   1 1
 181 Wysocka Adriana  Poznań 1975 1 1
 181 Wysocka  Agata Różanki 1982 1 1
 181 Zakrzewska Monika Zielona Góra 1981 1 1
 181 Zimniewicz Joanna Szczytniki  1978 1 1
 181 Zoryło - Kopeć Magdalena  Zielona Góra 1982 1 1
 181 Zuter Magdalena  Bojanowo 1979 1 1
 181 Zygmunt Małgorzata Wrocław 1981 1 1
 181 Żubik Anna Chrzypsko 1983 1 1
W kat. wiek. K230 zostało sklasyfikowanych 347 osób

Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r