Klasyfikacje Wiekowa - Mistrzostwa   2014 r.

POWRÓT

KOBIETY - K20

K30 K40

Klasyfikacja Końcowa

Miej Nazwisko i imię Miejscowość Rocz. Liczba Punktów Ilość biegów
1 Paduszyńska  Wioletta Gorzów  Wlkp. 1985 149 11
2 Ślozowska Monika Furstenwalde 1997 131 10
3 Husiatyńska Angelika Lubiszyn 1986 87 10
4 Nowak Anna  Gorzów  Wlkp. 1987 77 6
5 Paron Paula Gorzów  Wlkp. 1986 68 5
6 Witczak-Flajszer Agnieszka Międzychód 1986 57 4
7 Pietrzakowska  Joanna Gorzów Wlkp. 1989 41 4
8 Kowalska Renata Gryfino 1987 35 3
9 Guz Joanna Kostrzyn n/O 1989 22 3
10 Leszczyńska Weronika Deszczno 1985 17 3
11 Kwiatek Weronika Szamotuły  1988 11 3
12 Kaczmarek Ewa  Mieszkowice  1989 29 2
13 Lodzińska Marta Sulęcin 1997 27 2
14 Perz Emilia Bukowiec 1990 27 2
15 Jarząbek Magdalena Stargard Szcz. 1986 25 2
16 Kruk Oliwia Bogdaniec 1998 25 2
17 Tyll Agnieszka  Poznań 1990 25 2
18 Szyszko Emila Mszaniec 1990 24 2
19 Wziętek Elżbieta Międzychód  1990 24 2
20 Grzegolec  Weronika Gorzów  Wlkp. 2002 22 2
21 Misjan Beata Strzelce Kraj. 1996 20 2
22 Pawelska Natalia Gorzów Wlkp.  1991 20 2
23 Salej Małgorzata Zielona Góra 1986 20 2
24 Śrama Adrianna Wronki 1994 18 2
25 Kiedo Joanna Kostrzyn n/O 1985 17 2
26 Frączek Justyna  Lubin 1987 16 2
27 Sarbak Paulina Międzychód 1997 16 2
28 Tomsia Monika Kostrzyn n/O 1986 16 2
29 Nieżurawska Agnieszka  Poznań 1988 15 2
30 Hibner-Koza Marlena Wronki 1985 13 2
31 Siedlak Dorota Lubin  1989 13 2
32 Moroz Anna Zielona Góra 1988 12 2
33 Rezlerska Dominika Żary 1989 11 2
34 Bocer Paula Zielona Góra  1992 8 2
35 Siebiert  Sylwia Kłodawa 1975 6 2
36 Nowicka Adriana   Dobrzyca 1992 5 2
37 Wiśniewska-Krotecka Marta Murowana Goślina 1989 2 2
38 Żeberska Emilia Luboń 1991 2 2
39 Abec Agnieszka Rózanki 1985 15 1
40 Andrzejewska Marta Włoszakowice 1993 15 1
41 Czerska-Mazur Paulina Warszawa 1985 15 1
42 Jędrzejczyk-Pliz Dominika Zielona Góra 1985 15 1
43 Ochal Olga  Bydgoszcz 1985 15 1
44 Radajewska Anna Nowe Tłoki   15 1
45 Szymczak Aleksandra Santok 1994 15 1
46 Szyszko Dominika Mszaniec 1991 15 1
47 Zienenko Valeriia Lybny 1995 15 1
48 Gebauer Anna Świebodzin   14 1
49 Gredka Klaudia Sulęcin 1998 14 1
50 Grzegorczyk Ewelina     14 1
51 Grzelak Maria Gniezno 1990 14 1
52 Kamińska Kamila Gorzów Wlkp.  2000 14 1
53 Kłos Julia Sulęcin 1997 14 1
54 Kudełka Joanna Gorzów  Wlkp. 1996 14 1
55 Nowak Sandra Zielona Góra   14 1
56 Pawłowska Agata Zielona Góra 1985 14 1
57 Pokrzywińska Beata Wydminy 1986 14 1
58 Rybak Snizhana Khelnickii 1986 14 1
59 Siekierska Aleksandra Buk 1996 14 1
60 Sobczak-Czynsz Anna Szczecin 1985 14 1
61 Wrona Katarzyna Zielona Góra 1987 14 1
62 Zaleskiewicz Iga Słupsk   14 1
63 Adamowicz Agata Bojadła 1991 13 1
64 Galewicz Martyna Zakopane 1989 13 1
65 Grzegorzelec  Magdalena  Deszczno 1988 13 1
66 Hofman Karolina Cybinka   13 1
67 Niełukawska Agnieszka Międzyrzecz 1988 13 1
68 Pawlaczuk Kinga Kostrzyn n/O 1990 13 1
69 Saniuk Patrycja Gorzów Wlkp.  1985 13 1
70 Zastawa-Schodowska Paulina Gorzów  Wlkp. 1987 13 1
71 Zierkiewicz Marta  Szczecin 1985 13 1
72 Kniat Joanna Złotniki 1987 12 1
73 Bedkowska  Agata Gryfino    12 1
74 Deckowska Danuta  Gorzów  Wlkp. 2013 12 1
75 Łowicka Magdalena Wrocław 1985 12 1
76 Maciejkiewicz Laura Gorzów  Wlkp. 1997 12 1
77 Ozóg Katarzyna Krzeszyce 1993 12 1
78 Przybysz Weronika Sieniawa   12 1
79 Rosolska Rita Zbąszyń 1986 12 1
80 Rzeźnik Agnieszka  Stare Kurowo 1978 12 1
81 Sekuła Alicja Szczecin 1985 12 1
82 Sowińska Klaudia Kotlin 1992 12 1
83 Czerwinska Magdalena Barlinek   11 1
84 Komarnicka Paulina  Gorzów  Wlkp. 1986 11 1
85 Łapińska Kinga  Radwanice 1994 11 1
86 Łodzińska Justyna Łomnica 1988 11 1
87 Przybylak Dorota  Swarzedz 1993 11 1
88 Rosolak Anita Wolin 1991 11 1
89 Suchowiecka Iwona  Lubsko 1992 11 1
90 Tarasek Justyna  Nowa Sól 1985 11 1
91 Wit Kinga Sulęcin 2003 11 1
92 Czyż Ewelina Kostrzyn n/O  1997 10 1
 93 Dawidowicz Agata  Popowo 1989 10 1
 94 Dąbkowska Martyna Gorzów  Wlkp. 1997 10 1
 95 Frąckowiak Monika Gniezno 1986 10 1
 96 Galik Natalia Sulęcin 1998 10 1
 97 Kaczmarek Paulina Świebodzin 1995 10 1
 98 Knut Karolina Kostrzyn n/O 1986 10 1
 99 Melcer Zuzanna Pszczew 1996 10 1
 100 Nieduzak Klaudia Myślibórz 1996 10 1
 101 Pacholak Iwona  Gubin 1985 10 1
 102 Pituła  Izabela Gorzów  Wlkp. 1988 10 1
 103 Sterna Anna  Gorzów  Wlkp. 1991 10 1
 104 Antoniak Monika Gorzów  Wlkp. 1992 9 1
 105 Janas Agnieszka Police 1991 9 1
 106 Kaczmarek Zuzanna Koziegłowy  1987 9 1
 107 Kempa Anna  Żary 1986 9 1
 108 Leśnicka Joanna Gorzów  Wlkp. 1998 9 1
 109 Pieprzyk Dorota Poznań 1986 9 1
 110 Plesińska Joanna Wysoka Kam. 1986 9 1
 111 Smoluch Dominika Głogów 1986 9 1
 112 Sobiak Aleksandra Pszczew 1988 9 1
 113 Sowisz Ada Szczecin   9 1
 114 Barbicka Marta Wolin 1991 8 1
 115 Cieniak Anna Zielona Góra 1992 8 1
 116 Durka Zuza Gorzów  Wlkp. 2001 8 1
 117 Grabowska Sandra Gorzów  Wlkp. 1995 8 1
 118 Kuśnik Alicja Deszczno 1996 8 1
 119 Ludek Weronika  Przeźmierowo 1987 8 1
 120 Matuszek Justyna  Żary   8 1
 121 Możejko Marta Ośno Lubuskie 1992 8 1
 122 Musielak Paulina  Wschowa 1988 8 1
 123 Neumann Magdalena Sieraków 1986 8 1
 124 Nowek Agnieszka Szczecin   8 1
 125 Ostaszewska Katarzyna Piła 1990 8 1
 126 Stefańska Magdalena Glinik 1988 8 1
 127 Szulczyńska  Marta Gorzów  Wlkp. 1997 8 1
 128 Cichowicz Olga Słubice 1985 7 1
 129 Garbien Ewelina Golenów   7 1
 130 Gontowicz Patrycja Witnica 1998 7 1
 131 Ligęza Agata Myślibórz 1998 7 1
 132 Michalak Jagoda Myślibórz 1997 7 1
 133 Paszkowska Aleksandra Kłodawa 1985 7 1
 134 Smura Marietta Orzeszkowo 1988 7 1
 135 Szaja Paulina Gorzów  Wlkp. 1996 7 1
 136 Wróbel Katarzyna Zielona Góra   7 1
 137 Bartosz Ilona   1985 6 1
 138 Bartoszek Justyna  Gorzów  Wlkp. 1996 6 1
 139 Iżakowska Katarzyna Gryfice 1988 6 1
 140 Lubelska Anna Kostrzyn n/O 1990 6 1
 141 Musyn  Oliwia Sulęcin 2003 6 1
 142 Nowak Alicja Poznań 1985 6 1
 143 Piątek Monika Kłodawa 1985 6 1
 144 Roszak Agata Poznań 1985 6 1
 145 Sak Iwona Sulęcin 1995 6 1
 146 Żuk Laura Gorzów Wlkp.  2000 6 1
 147 Bartkowiak Beata Krzeszyce 1988 5 1
 148 Durka Kladuia  Gorzów  Wlkp. 2001 5 1
 149 Kochajewska Magda  Nowa Sól 1988 5 1
 150 Konopko Martna Sulęcin 2003 5 1
 151 Losiewicz Barbara Dwikozy 1985 5 1
 152 Peszko Kamila   1985 5 1
 153 Piekarska Agnieszka Gorzów  Wlkp. 1997 5 1
 154 Sobańska Dominika Kostrzyn 1996 5 1
 155 Zyskowska Ewelina Choszczno 1986 5 1
 156 Białous Bogna Myślibórz 1998 4 1
 157 Jaroszyk Weronika Poznań 1997 4 1
 158 Kiełbasa Małgorzata Zwierzyn 1986 4 1
 159 Kłoda Dominika Rybnik 1996 4 1
 160 Konstantynów Julia Gorzów  Wlkp. 1997 4 1
 161 Osuch Magdalena Gorzów  Wlkp. 1993 4 1
 162 Prugar Emilia Sulęcin 2005 4 1
 163 Sokołowska Anna  Lipinki Łużyckie 1989 4 1
 164 Chróściel Kornelia Nowa Sól   3 1
 165 Bajak Kinga Gorzów  Wlkp. 1993 3 1
 166 Czernicka Magdalena Strzelce Kraj. 1986 3 1
 167 Korzeniewska Małgorzata Głogów 1985 3 1
 168 Pławska Aleksandra Gorzów  Wlkp.   3 1
 169 Rak Sara  Międzychód 1985 3 1
 170 Simińska Karolina Koło 1988 3 1
 171 Skrzypczyk Agata Wawelno 1988 3 1
 172 Stolarska Zuzanna Sulęcin 2002 3 1
 173 Dylejko Oliwia Trzebów 2004 2 1
 174 Abramowicz Natalia  Gorzów  Wlkp. 2001 2 1
 175 Dorożała Marta Sieraków  1986 2 1
 176 Humińska Sylwia Zielona Góra 1988 2 1
 177 Kamińska Agnieszka Gorzów Wlkp.  2001 2 1
 178 Meler Agnieszka Poznań 1993 2 1
 179 Szydło Justyna Myślibórz 1996 2 1
 180 Wleczyk Olivia Hamburg 1998 2 1
 181 Szymańska Katarzyna Kłodawa 1982 1 1
 181 Baczańska Hanna Zielona Góra 1992 1 1
 181 Banaszkiewicz Sara  Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Baranowska Aleksandra  Wrocław 1988 1 1
 181 Bartłomiejczak Klaudia Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Bednarczyk Klaudia Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Bieńko Anastazja  Gorzów  Wlkp. 2001 1 1
 181 Biernacka Małgorzata Świnoujście 1998 1 1
 181 Biniek Ewelina Gorzów Wlkp.  1995 1 1
 181 Biskup Klaudia Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Błażków Anna Dębno 2013 1 1
 181 Błażków Klaudia Dębno 1998 1 1
 181 Bobaj Patrycja Gorzów Wlkp.  1993 1 1
 181 Brosławska Aleksandra Zielona Góra 1988 1 1
 181 Brzezińska Natalia Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Buchnajzer Domika Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Budynek Monika Zdroisko 1987 1 1
 181 Burchardt Alicja Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Bycka Patrycja Cybinka 1993 1 1
 181 Chojniacka Katarzyna   1999 1 1
 181 Chrostowska Alicja  Krosno Odrz. 1989 1 1
 181 Cwojdzińska Karolina Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Częstochowska Justyna Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Częścik Aleksandra Lubsko 1987 1 1
 181 Dobrowolska Zofia Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Drabik Joanna Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Dróżdż Ilona Oleśnica  1986 1 1
 181 Duchnowska Wiktoria  Gorzów  Wlkp. 2000 1 1
 181 Dzioch Marta Strzelce Kraj. 1988 1 1
 181 Dzwończyk Ewa Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Fedorowicz Weronika Gorzów Wlkp.  2001 1 1
 181 Feliczak Natalia Gorzów  Wlkp. 2001 1 1
 181 Fibich Ewelina Lipinki Łużyckie 1987 1 1
 181 Gajos Kinga Gorzów Wlkp.  2001 1 1
 181 Głogowska Weronika Gorzów  Wlkp. 1996 1 1
 181 Goćwińska Martyna Gorzów Wlkp.  1998 1 1
 181 Gojżewska Małgorzata Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Gołąb Katarzyna Gorzów Wlkp.  1985 1 1
 181 Gołąbek Katarzyna Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Gołębiowska Daria  Wronki   1 1
 181 Gondorek Wiktoria Sulęcin 2004 1 1
 181 Góralczyk Natasza Szczyglice 1992 1 1
 181 Górecka Karolina Swarzędz 1992 1 1
 181 Góreczna Malwina Gorzów Wlkp.  1993 1 1
 181 Górniak Monika  Chrzypsko 1987 1 1
 181 Grabowska AlicjA Gorzów Wlkp.  2002 1 1
 181 Grabowska Beata Chrzypsko 1986 1 1
 181 Grygiel Patrycja Sulęcin 2003 1 1
 181 Harasimowicz Marcelina Gorzów  Wlkp. 2003 1 1
 181 Holka Katarzyna   Międzychód 1996 1 1
 181 Jackiewicz Agnieszka Żaty 1971 1 1
 181 Jagiełło Michalina Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Jasińska Natalia Modrzyca 1986 1 1
 181 Jaśkowiec Martyna Nowogródek Pom. 1997 1 1
 181 Jeger Julia Gorzów Wlkp.  2001 1 1
 181 Kałużna Martyna Gorzów Wlkp.  1998 1 1
 181 Kapelańczyk Joanna Gorzów  Wlkp. 1997 1 1
 181 Kapturska Natalia Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Karapka Aleksandra Zielona Góra 1990 1 1
 181 Karcz Patrycja Wolsztyn  1986 1 1
 181 Kaźmierska Agnieszka Gizałki  1987 1 1
 181 Klamecka Olga Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Klusek Kinga Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Kołaczyńska Katarzyna Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Kondras Patrycja Gorzów Wlkp.  1998 1 1
 181 Kosyk Barbara Gorzów Wlkp.  1993 1 1
 181 Kozieł Klaudia Trzebów 2004 1 1
 181 Koźlak Adrianna Gorzów Wlkp.  1994 1 1
 181 Kruczkowska Marzena Poznań 1985 1 1
 181 Krugłowska Wiktoria Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Krzesińska Vel Rosiak Laura Aleksandrów 1994 1 1
 181 Krzywicka Julita Głogów 1988 1 1
 181 Kubów Małgorzata Wrocław 1992 1 1
 181 Kuciara Marta Gorzów Wlkp.  1995 1 1
 181 Kuczer Agata Poznań 1986 1 1
 181 Kuligowska Karolina Cychry 1992 1 1
 181 Kurowska Katarzyna Gorzów  Wlkp. 1996 1 1
 181 Ladra Sara Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Łogińska Natalia Żubrów 2005 1 1
 181 Łoszewska Aleksandra Gorzów  Wlkp. 1997 1 1
 181 Łuc Weronika Gorzów  Wlkp. 2001 1 1
 181 Madej Eliza Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Małecka Magdalena Strzelce Kraj. 1988 1 1
 181 Mandziuk Martyna Ludzisławice 1990 1 1
 181 Marciniak Anna Kłodawa 1986 1 1
 181 Marek Marta Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Maślej Magdalena Gorzów Wlkp.  1994 1 1
 181 Michalec Joanna Wrocław 1988 1 1
 181 Michniewicz Martyna Gorzów  Wlkp. 2001 1 1
 181 Morzyk Magdalena Gorzów  Wlkp. 1997 1 1
 181 Mosica Dorota Słubice 1991 1 1
 181 Mucha Natalia Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Musolf Natalia Barlinek 1990 1 1
 181 Nieradka Kalina Zielona Góra 1992 1 1
 181 Nowak Natalia   1997 1 1
 181 Ogrodowczyk Anna Bielsko 1998 1 1
 181 Olejniczak Monika Wolsztyn 1986 1 1
 181 Olejnik Wiktoria Ochla 1994 1 1
 181 Omiotek Aleksanda Gorzów  Wlkp. 2001 1 1
 181 Oniszczuk Karolina Świdnica 1993 1 1
 181 Orciuch Klaudia Zielona Góra 1994 1 1
 181 Orlikowska Dominika Cork 1985 1 1
 181 Paulus Adrianna Gorzów Wlkp.  1995 1 1
 181 Pawełek Anna Sulęcin 2004 1 1
 181 Pawlak Emilia Międzyrzecz 1993 1 1
 181 Pawliszak Karolina Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Perkowska Joanna Gorzów  Wlkp. 1996 1 1
 181 Perugar Zuzanna  Sulęcin 2005 1 1
 181 Porada Natalia Gorzów  Wlkp. 1996 1 1
 181 Poźniak Agata Żary 1986 1 1
 181 Preś Kamila Otyń 1990 1 1
 181 Prylińska Alicja Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Rembacz Joanna Chrzypsko 1985 1 1
 181 Rogowska Elżbieta Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Roiek Roksana Gorzów Wlkp.  2004 1 1
 181 Romanowska Marta Zielona Góra   1 1
 181 Rusak Małgorzata Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Sałata Ewa Bogatynia 1985 1 1
 181 Sidor Karolina Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Sikora Iwona Poznań 1985 1 1
 181 Silska Dominika  Suchy Las 1993 1 1
 181 Skomorowska Aleksandra Strzelce Kraj. 1990 1 1
 181 Skorupa Aleksandra Gorzów  Wlkp. 1997 1 1
 181 Skrzypacz Klaudia Gorzów  Wlkp. 1997 1 1
 181 Sowińska Magdalena Gorzów  Wlkp. 1997 1 1
 181 Spaczyńska Alicja  Zielona Góra 1995 1 1
 181 Sroka Dorota Gorzów  Wlkp. 1995 1 1
 181 Stachowiak Elżbieta Gorzów  Wlkp. 1986 1 1
 181 Stankiewicz Kladuia Gorzów  Wlkp. 2003 1 1
 181 Stano Agnieszka Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Stasińska Aleksandra Gorzów Wlkp.  1995 1 1
 181 Sterocińska Martyna Gorzów  Wlkp. 2002 1 1
 181 Stolarek Oktawia Gorzów  Wlkp. 1997 1 1
 181 Straszewska Agata Gorzów  Wlkp. 2001 1 1
 181 Stryjewska Małgorzata Wschowa 1991 1 1
 181 Stupnicka Monika Szczecin 1986 1 1
 181 Szabat Elżbieta Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Szafrańska Julia Gorzów Wlkp.  2002 1 1
 181 Szarejko Wiktoria Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Szczepańska Bernardeta Nowa Sól 1973 1 1
 181 Szewczuwianiec Dorotka Jelenia Góra 1986 1 1
 181 Szyda Joanna  Gorzów Wlkp.  1995 1 1
 181 Szykuła Natalia Sulęcin 2004 1 1
 181 Szymanowska Patrycja  Trzebiszewo 1985 1 1
 181 Szymczak Zuzanna Gorzyce 1993 1 1
 181 Śliwińska Magdalena Gorzów  Wlkp. 1997 1 1
 181 Świątkowska Angelika Gorzów Wlkp.  1995 1 1
 181 Taraszkiewicz Kamilia Sulęcin 2004 1 1
 181 Tokarczyk Emilia Gorzów  Wlkp. 1996 1 1
 181 Tomaszyk Magda Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Tomczyszyn Justyna Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Turczyńska Julia Gorzów  Wlkp. 1997 1 1
 181 Turkiewicz Alicja Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Van Der Woodsen Izabela Gorzów Wlkp.    1 1
 181 Wendorff Sonia Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Wierzbicka Wiktoria Gorzów  Wlkp. 2002 1 1
 181 Więcław Julia Zielona Góra   1 1
 181 Wiszniewska Agnieszka Myślibórz 1998 1 1
 181 Wiśniewska Magdalena Gorzów  Wlkp. 1995 1 1
 181 Wiśniewska Małgorzata Gorzów Wlkp.  1997 1 1
 181 Wloszczyna Julita Zielona Góra 1987 1 1
 181 Wojciechowska Izabela Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Worona Katarzyna Zielona Góra 1987 1 1
 181 Woronowicz Roksana Ośno 1995 1 1
 181 Wota Julia Gorzów Wlkp.  2000 1 1
 181 Woźniak Karolina Zielona Góra 1985 1 1
 181 Wójcicka Paulina Myślibórz 1998 1 1
 181 Wójcik Weronika Gorzów  Wlkp. 2001 1 1
 181 Wylegała Aleksandra Chrzybsko  1989 1 1
 181 Wylegała Sandra Sieraków 1997 1 1
 181 Wysocka Roksana Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Wyszyńska Klaudia Sulęcin 2005 1 1
 181 Zabagło Elżbieta  Gorzów Wlkp.  1996 1 1
 181 Zell Monika Chwalecice 1988 1 1
 181 Zelmanowska Kamila   1996 1 1
 181 Zosiuk Milena Górki Noteckie 1990 1 1
 181 Żelichowska Magda Poznań 1986 1 1
 181 Żok Gabriela Gorzów Wlkp.  1997 1 1

W kat. wiek. K20 zostało sklasyfikowanych 358 osób

Lubuski  Portal  Biegowy,  Autor:  Krzysztof  Grzybowski  bigfut@poczta.onet.pl
     www.lubuskiportal.fc.pl    Data powstania  03.02.2008 r